Nákupní košík
0
 

YOU ROCK GUITAR YRG 1000 Gen2 - MIDI kytara/kontrolér s vylepšeným krkem RADIUS Neck

 
YOU ROCK GUITAR YRG 1000 Gen2
 
 
YOU ROCK GUITAR YRG 1000 Gen2
 
YOU ROCK GUITAR YRG 1000 Gen2
 
(s DPH)

9 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

RADIUS NECK je redesignovaný hmatník s pohodlným 13 " rádiem pro MIDI kytaru/ kontrolér YRG 1000 první i druhé generace. Kontura byla zeštíhlena na rozměry tradičního hmatníku 'C' stylu 1-11 / 16 "u nultého pražce. RADIUS Neck má 22 pražců a používá standardní pražcování, výsledkem čeho je zvýšená hratelnost a citlivosti a zlepšení tvaru strun a pražců.
 
Základní vlastnosti:
 
Ergonomický krk pro MIDI kytaru YRG-1000 postavený na základě nejpopulárnějších kytarových krků pro zlepšení pohodlí a hratelnosti.
Standardní 22 pražcový hmatník
13“ rádius
1-11/16" rozměr na nultém pražci
Kontura tradičního ‘C’ krku
Vylepšená citlivost
Černý hmatník
Průhledné simulované struny
 
Kompatibilita:
 
Kompatibilní s YRG-1000 Gen1/Gen2
Nekompatibilní s rozšířitelnými hlavami  Headway a Redhead Headstocks
 
 
YRG-1000 Gen2 je vylepšený model MIDI kytary pro nahrávání, skládání a vytváření tablatur přes MIDI, která však může být  také použita samostatně s interními zvuky. Jak už název vypovídá, jedná se o druhou generaci, která má stejně jako předchozí model extrémně rychlou odezvu a je cenově velmi dostupná. Přináší však mnohá vylepšení jako například:
 
nový design
přepracované snímače
nový firmware
zabudovaný stereo chorus
vylepšená transpozice a panorama
30 zcela přepracovaných zvuků a 20 smyček pro stand-alone použití
monofonní mód
mapování tlačítek a joysticku
nová ladění
nastavitelný crosstalk filtr
vrstvení zvuků a dělení do zón
 
You Rock Guitar je unikátní nástroj, který má opravdu neuvěřitelné možnosti. Už vás například někdy napadlo, jak by to bylo fajn, kdybyste už nemuseli nikdy ladit kytaru? A jak by se vám líbilo, kdyby vaše kytara měla více zvuků? A co třeba zvuk kláves nebo flétny? To by byly možnosti! Najednou by se z vás stal profesionální klávesák či flétnista, i když jste daný nástroj nikdy nedrželi v ruce. To vše You Rock Guitar umožňuje.

Jedná se v podstatě o geniální kytarový MIDI kontroler, vybavený interní bankou (nejen) kytarových a synth zvuků,  které lze kombinovat, ale také doprovodnými melodiemi a rytmy, ke kterým lze navíc dohrávat. K dispozici máte také 70 různých ladění a možnost transpozice. To vše lze kombinovat a ukládat do uživatelských presetů.

You Rock Guitar podporuje různé styly hry včetně slidů a tappingu. K dispozici je také klasická vibrapáka pro ohýbání tónu. Přídavkem je pak malý joystick vedle volume knobu, který umožňuje ovládat modulaci, podobně jako na klávesách.

You Rock Guitar lze díky klasickému výstupu na velký jack využívat jako normální kytaru. Tím nejlepším je však klasický MIDI 5-ti kolík, kterým můžete ovládat jakýkoliv syntezátor či sampler, zaznamenávat vaši hru do MIDI stopy  sekvenceru atd. YRG je také vybaven USB rozhraním, což zjednodušuje připojení k počítači. Navíc má i linkový vstup pro připojení např. MP3 přehrávače, který tak můžete použít jako doprovod.

 

You Rock Guitar lze kromě toho všeho využít i jako herní kontroler pro Guitar Hero™ nebo Rock Band™. Stačí dokoupit tu správnou Gameflex cartridge pro Wii™, PS3™ nevo XBox 360™. Získáte tak ještě preciznější a věrnější ovládání, než umožňují obyčejná tlačítka.

Díky snadno odnímatelnému krku je You Rock Guitar velmi skladný a lze jej tak přenášet v obyčejném batohu. Kytaru lze dovybavit několika různými polepkami pod struny a také stylovými zakončeními krku.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :