Nákupní košík
0
 

ZOOM R24 - vícestopé nahrávací studio

 
ZOOM R24
 
 
ZOOM R24
 
ZOOM R24
 
(s DPH)

17 280 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Jedno z mála nahrávacích zařízení v této cenové skupině, kde můžete nahrávate až na 8 stop najednou s možností 24-ti stopého přehrávání v 16/24 bit lineárním Wav formátu a 44,1 kHz samplovací frekvenci. Audio rozhraní umožnuje přímý přenosu zvuku do vašeho počítače. Kvalitní 24-bit/96 Hz kódování zaručuje vynikající zvuk. Můžete mít najednou 8 stop na vstupu a dvě na výstup při samplovací frekvenci 44,1 Hz a lze použít i vestavěné DSP efekty a to i na stopy v počítači !!

R24 lze použít i jako ovládací rozhraní pro všechny hlavní funkce DAW nahrávacího softwaru. Podporovány jsou všechny hlavní softwary jako Cubase, Logic a Sonar.

Můžete synchronizovat dvě R24 přes USB rozhraní a využít při nahrávání 16-ti stop a 48-mi stop při přehrávání ( lze propojit i s R16)

Podporuje SDHC karty až do velikosti 32 GB

Zařízení má zabudované vysoce citlivé stereo mikrofony - Všestranné vstupy pro mikrofony, kytary a linkové zdroje. 8x kombinované mikrofonní/linkové vstupy. Fantomové napájení je z toho k dispozici na šesti kanálech na které lze připojit kondenzátorové mikrofony. Použijte kanál, kde je k dispozici přepínač vysoké citlivosti pro připojení basy či kytary.


Zařízení dále obsahuje :

Rekordér
150 kytarových amp modelingových a dalších DSP efektů + 390 patchů. Lze použít až tři efekty současně – 1x insert efekt a 2x send/return efekt. R24 také nabízí 18 různých kytarových amp modelů jako Fender, Marshall, Vox a Mesa Boogie a 6 basových jako Ampeg, Bassman and Hartke. Lze také použít 8x COMP EQ efekt, který umí přidat kompresi a EQ na všech 8 stop součastně.

Sampler
24 hlasý s 8 pady a třemi bankami. Zabudovaný sampler vám umožní použít jakýkoliv audio soubor z libovolné stopy jako smyčku. Použijte v reálném čase pady a vytvořte si tak skladbu na celou stopu pomocí kombinací smyček. Sampler a rekordér mohou být použity součastně, takže můžete nahrávat nástroje a zároveň přehrávat smyčky na další stopě. Na přiloženém flash disku naleznete 500 MB smyček bicích od Petra Erskina a další 1Gb vysoce kvalitních samplů od Big Fish studia.

Automatický bubeník
10 sad bicích a používajícího lineární PCM samply. Pomocí dynamických padů si můžete vytvořit vlastní rytmy a později je využít jako audio smyčky. Lze jich uložit 511. Dalších 472 pattern je přednastavených a obsahuje intra, ukončení, výplňové vzory a další variace.

Ladička a metronom

Lokační funkce pro snadnější editaci. Nastavte si až 100 značek pro snadnou orientaci. Další funkce užitečné pro editaci jsou: A-B opakování přehrávání a auto punch In/Out.

Rekordér lze provozovat na přiložený adaptér, napájet přes USB nebo na šest baterií typu AA.

USB 2.0 pro rychlý přenos souborů

Cubase Le v příslušenství

Příslušenství:

- Síťový adaptér
- USB kabel
- CD s Cubase LE


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :