Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

KORG B2 SP WH

digitální piano se stojanem , 88 vyvážených kláves (NH) ,bílé

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Tento set obsahuje digitální piano B2 s jednoduše složitelným stojanem a trojpedálovou jednotkou, které vám poskytnou zážitek ze hry na skutečné koncertní křídlo.


B2SP má vše co potřebujete, abyste si užívali seriózní hru na piano.

 

B2 je nová generace dostupných digitálních pian KORG zaměřená na přístupnost a snadnost použití. Je vhodné jako první piano pro nového hráče, proto jsme věnovali zvláštní pozornost pocitu ze hry na skutečné piano. B2 má důkladně vybrané zvuky, začínající legendárními koncertními křídly z celého světa. Software a velký výběr konektorů jsou standardem pro současné moderní piano.

B2 je ve formátu klávesového nástroje a lze ho umístit na stojan, B2SP má snadno rozložitelný stojan a modul se třemi pedály, B2N je vybaveno lehkou 88-klávesovou klaviaturou. Tato sestava tří modelů nabízí uživatelům možnost vybrat si nejvhodnější piano pro jejich potřeby. B2 je piano vhodné pro každého, od začátečníků až po zkušené hráče, kteří hledají něco pohodlného na cvičení.

 

 • nový piano sound engine s 12 pečlivě vybranými zvuky
 • klaviatura, která reprodukuje dotek akustického klavíru
 • všestranné vstupy a výstupy pro různá připojení
 • bohatý balíček softwaru na cvičení nebo kreativní práci
 • pohodlí a funkčnost s jednoduchostí skutečného piana
 • obsahuje stojan na noty a mobilní zařízení
 • několik konfigurací podle vašich potřeb
 • speciální stojan s elegantním designem
 • 3-pedálová jednotka uchycena na stojan.
 • nový piano sound engine s 12 pečlivě vybranými zvuky


B2 nabízí celkem 12 zvuků z různých žánrů. Počínaje pěti čistými zvuky akustického klavíru z nového piano sound engine se výběr zvuků pohybuje od elektrického piana a varhan až po cembalo a smyčcové zvuky.

 

Německé piano
Zvuk tohoto německého klavírního nástroje je oblíbený hráči po celém světě pro svou tonální rozmanitost a výraznou expresivitu. S ohromující akustickou dynamikou zvuku jeho paleta sahá od brilantních výšek až po mrazivě detailní hloubky. Zvuky zahrnují majestátní „German concert piano“ a „Classic piano“, známé svou jemnou a komplexní barvou.

 

Italské piano
Italské nástroje tohoto typu jsou známé svým nádherně jasným výrazem a jemným dozvukem. Klavíristy po celém světě okouzlily bohatou rezonancí a velmi jemnou odezvou. Na výběr je vedle „Italian concert piano“ brilantní „Jazz piano“ nebo krásně rezonující „Ballad piano“.

 

Elektrické piano
Elektrické piano reprodukuje rozdíly v barvě měnící se s dynamikou hry a také simuluje zvuk puštěné klávesy. Nechte se okouzlit zvuky elektrického piana, které jsou rozpoznatelné v dekádách skvělé hudby.

 

Organ
Zvuky vhodné pro rock a jazz, ale i vznešený zvuk věrně nahraných píšťalových varhan.

 

Klaviatura, která reprodukuje odezvu akustického piana
Tento nástroj používá Natural Weighted Hammer Action (NH) klaviaturu, která reprodukuje stejný pocit jako kladívka na skutečném akustickém pianu, kde jsou nižší registry těžší a výše registry snadněji. Klaviatura je citlivá a reaguje na jemné rozdíly v dynamice na konečcích vašich prstů.

Všestranné vstupy a výstupy pro různá připojení
B2 je vybaveno konektory, které umožňují používat nástroj ve spojení s množstvím hudebního softwaru a hardwaru. To otevírá nové možnosti, jak si užít digitální piano pomáhající uživatelům tvořit skvělou hudbu.

USB MIDI/ USB AUDIO
Můžete použít USB kabel * pro připojení USB portu tohoto nástroje k vašemu smartphonu, tabletu nebo počítači, a tak používat B2 jako MIDI klaviaturu na hraní přes externí zvukový modul. Vaši hru na B2 lze nahrát jako hudební data do vašeho smartphonu, a zvuk z vašeho smartphonu můžete poslouchat přes reproduktory B2.
* USB kabel prodáván samostatně pro připojení k počítači, a USB kabel + Lightning-USB camera adaptor (oba prodávané samostatně) pro připojení k vašemu iPhone nebo iPadu.

AUDIO IN


Připojením sluchátkového jacku vašeho smartphonu nebo vašeho hudebního přehrávače můžete poslouchat oblíbenou hudbu přes reproduktory B2 a užívat si hraní spolu s podkladem. I když nehrajete na piano, můžete používat B2 jako domácí reproduktorový systém pro poslech hudby.

Bohatý balíček softwaru na cvičení nebo kreativní práci


B2 je dodáván s balíkem software, který přenese vaši hudbu na další úroveň, včetně programu „Skoove“, který pomůže zlepšit vaše hráčské schopnosti, aplikace zvukového modulu „KORG Module Le“ a hudební produkční DAW aplikace „KORG Gadget 2 Le“.

Tříměsíční prémiová zkušební licence pro online lekce hry na klavír „Skoove“


Skoove je nejrozšířenější platforma pro výukou hry na klavír. Prostřednictvím tří kroků „slyšet, učit se, hrát“ si postupně trénujete herní dovednosti a zlepšujete hudební sluch. K dispozici je více než deset kurzů a přes 300 skladeb, a další jsou neustále doplňovány. Skoove poskytuje lekce, které jsou vhodné pro potřeby a úrovně začátečníků, stejně jako pro ty, kteří už na klavír hrají.

„KORG Module Le“ aplikace pianového zvukového modulu


Tato aplikace vysoce kvalitního zvukového modulu nabízí profesionální zvukovou knihovnu, ideální pro hraní i hudební produkci, je dostupná pouze pro systém iOS. Aplikace vám umožní vychutnat si prvotřídní zvuky koncertního křídla a zvuky nejpoužívanějších nástrojů ve studiové kvalitě.

„KORG Gadget 2 Le“ hudební produkční DAW aplikace s vestavěným zvukovým modulem
Jedná se o mobilní hudební produkční aplikaci pro iPad / iPhone, s miniaturními syntezátory a bicími automaty zvanými „Gadgets“, která umožňuje volně je kombinovat a užívat si hudební produkci s intuitivním rozhraním.

 

* "KORG modul Le" a "KORG Gadget 2 Le" mohou být použity k rozšíření zvuků a funkčnosti, když jsou připojeny k B2. (Připojení k počítači vyžaduje kabel USB (prodává se samostatně) a připojení k iPhone nebo iPad vyžaduje USB kabel + Lightning-USB camera adaptor (oba prodávané samostatně).

K použití softwaru a aplikací navštivte „KORG Software Bundle“ www.korg-license-center.com/piano.

 

Pohodlí a funkčnost s jednoduchostí skutečného piana
Metronom lze zapnout nebo vypnout jediným stisknutím. K dispozici je ovládání odezvy, která má tři úrovně nastavení toho, jak vaše dynamika hry ovlivní zvuk (light, normal, heavy), což umožní hrát s odezvou vyhovující stylu hry. Vybrat si můžete ze dvou efektů: reverb a chorus.

Obsahuje stojan na noty a mobilní zařízení
Odnímatelný notový stojánek je široký a stabilní. Nabízí dostatek místa pro rozložení několika notových listů, takže nemusíte během hraní tak často obracet listy. Vedle not si zde můžete položit také iPad nebo jiný tablet.

Několik konfigurací podle vašich potřeb
B2 je ideální nástroj pro cvičení a hru na klavír. Pro vážnější hráče doporučujeme B2SP, které je dodáváno včetně klávesového stojanu a modulu se třemi pedály. Dále je k dispozici model B2N, který má stejné funkce jako B2, ale je vybaven klaviaturou s lehkou odezvou. Stačí si vybrat model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Jako příslušenství lze dokoupit stojan STB1 pro B2 / B2N a pedálovou jednotku PU-2. se třemi pedály.

 

Speciální stojan s elegantním designem
Součástí je speciální stojan v barvě B2. Dvě vodorovné desky jako příčky pevně spojují obě nohy. Elegantní design ukrývá nohy hráče a má vzhled kultivovaného pianina.

3-pedálová jednotka uchycena na stojan
B2SP přichází s 3-pedálovou jednotkou. Ta se jednoduše uchytí k přiloženému stojanu, takže se můžete zaměřit na komfortní hraní.

CONCERT
Série pian CONCERT je navržena, aby poskytla srovnatelný herní a poslechový zážitek jako při opravdovém vystupování v koncertních síních, a to včetně všech zvukových detailů. S piany této řady si budete skvěle užívat hraní v každé situaci od domácího použití až po pódiové vystoupení.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :