Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Instituce, školy a ISIC

Nákup pro studenty, školy a instituce

Dát dětem hudební vzdělaní je pro jejich rozvoj ta nejlepší investice. Proto se snažíme podporovat studenty, školy i další organizace v jejich činnosti tím, že jim poskytujeme řadu výhod při nákupu.

ISIC karta

  • Slevy pro studenty

Jste-li student a máte platný ISIC průkaz, nezapomeňte uvést číslo průkazu do poznámky při dokončování objednávky - automaticky získáte 5% SLEVU.  Tato sleva se vztahuje i na průkazy IYTC a ALIVE .

Upozornění ! ISIC slevu nelze uplatnit na produkty značky YAMAHA , ROLAND a BOSS. Nelze ji uplatnit ani u zboží ve slevě, cenově zvýhodněné balíčky zboží nebo ji kombinovat s jinými slevovými kódy.

  • Slevy pro školy a instituce

Pokud chcete nakupovat na fakturu pro školu nebo instituci stačí poslat nám naskenovanou objednávku s podpisem a razítkem na e-mail  . Zboží jsme schopni Vám poslat na splatnost. Případné dotazy zodpovím na telefonu +420 608 158 852  p. Vantuch. 

Máte-li zájem o dlouhodobější spolupráci, nabízíme Vám možnost VIP členství s trvale zvýhodněnými cenami. Podívejte se na REFERENCE VIP zákazníků.

Ve spolupráci s firmou Scentre umíme dodat nástroje pro školy a instituce formu NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ.

Náhradní plnění - Dle znění zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti a vyhlášky č. 518/2004 Sb. mají zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat 4 % osob se zdravotním postižením (osoby se ZP). Nakoupí-li zaměstnavatel zboží nebo služby jako Náhradní plnění, může ušetřit až 35% pořizovací ceny zboží nebo služeb. Konkrétní výpočty jsou už složitější.

Vždy je třeba v objednávce do poznámky uvést, že požadujete náhradní plnění. Zpětně nelze potvrzení vystavit, protože NP neposkytujeme my, ale s námi spolupracující firma (provize činí cca +10% k ceně zboží).