Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

KORG Triton Taktile 49

klávesový USB-MIDI kontroler / syntezátor

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

USB CONTROLLER KEYBOARD/SYNTHESIZER
Kontroler nabízející zvuky legendárního KORG Triton - nový Triton taktile

Triton taktile se vyznačuje stylovým, moderním designem a stejnou klaviaturou, která se osvědčila u syntezátorů a workstationů jako je KingKORG nebo KROME. Je vybaven mnoha praktickými funkcemi, jako například touchpad převzatý z Kaossilatoru, díky němuž můžete hrát melodie stiskem jediného prstu, dále taky podsvícenými pady umožňujícími elegantní generování akordů ve zvolené stupnici, nebo arpeggiatorem nabízejícím rovněž i rytmické paterny. Samozřejmě pak Triton taktile obsahuje všechny funkce, které očekáváte u správného kontroleru a se kterými můžete okamžitě začít dělat hudbu. Praktičnost není ale jediná silná stránka Triton taktile; je to zkrátka MIDI kontroler, který bude plně podporovat vaši hudební kreativitu.

Kromě toho, Triton taktile navíc nabízí 512 zvuků převzatých z modelu Triton, nejlépe prodávaného hudebního workstationu značky KORG, který si oblíbili profesionální muzikanti po celém světě. Je to tedy USB MIDI kontroler, který plně využijete jak při skládání doma, ve studiu i během hraní kdekoliv na pódiu.

Hlavní vlastnosti:

Všech 512 zvuků z modelu Triton, nejlépe prodávaného hudebního workstationu značky KORG
Kompaktní a lehký syntezátor, který si můžete vzít kdekoliv
Podsvícené pady s dynamikou pro jednoduché spuštění akordů nebo tónů
Polovyvážená klaviatura s příjemnou odezvou
Bohatá výbava DAW presetů a základních funkcí; stačí jen připojit k počítači a můžete hrát
X/Y touchpad pro okamžitou tvorbu hudebních frází stiskem jediného prstu
Stylový a ergonomický design
Dotyková plocha může být použita jako track pad; ribbon selector nabízí funkci levého a pravého kliknutí
Hodnotný balíček hudebního software jako extra bonus

Bohatá výbava DAW presetů a základních funkcí; stačí jen připojit k počítači a můžete hrát.
Modely taktile a Triton taktile se mohou pochlubit opravdu jednoduchým ovládáním; stačí připojit USB kabelem k vašemu počítači a můžete začít tvořit. Podporují přitom všechny populární hudební (DAW) programy a software (*2), ke kterým mají připraveno výchozí nastavení, takže můžete hned hrát. Jednotlivým ovládacím prvkům můžete poté podle potřeby přiřazovat různé další funkce.
(*2) podporovaný software:
Cubase 7, Live 9, Garage Band 10, Logic Pro X, Pro Tools 10, SONAR X2, Digital Performer 8, a všechny další aplikace s podporou MIDI vstupu.

Proměňte svůj software na Kaossilator, abyste si zjednodušili tvorbu hudebních frází!
Směrový ovladač (neboli touchpad) umístěný uprostřed ovládacího panelu na taktile a Triton taktile vám nabízí funkci Touch Scale, která se stala velmi populární u modelu KORG Kaossilator. Stačí jednoduchý dotyk touchpadu a už se podle předem specifikované stupnice a klíče generují melodie; intuitivně a jednoduchými tahy prstem tak můžete tvořit celé hudební fráze, aniž byste museli být zkušeným hudebníkem nebo klávesistou. Navíc je tu také funkce arpeggiatoru s padesáti různými rytmickými paterny, díky němuž lze jednoduše a efektně hrát s vašimi softwarovými syntezátory, tak jako byste používali Kaossilator.

Podsvícené pady pro jednoduché hraní akordů.
Dotykové pady, umístěné napravo, zahrnují dvě banky A a B, a jsou navíc dynamické, takže záleží na tom, jakou silou je stlačíte. Díky tomu se věrně reflektuje dynamika vaší hry a například bicí nebo perkuse hrané pomocí těchto padů budou ve výsledku jako živé. Funkce Chord Scale navíc umí automaticky generovat akordy podle klíče a stupnice, kterou předtím zadáte. Spolu s arpeggiatorem a funkcí Touch Scale tak tvorba celé skladby bude velmi intuitivní a rychlou záležitostí. Padům lze pochopitelně přiřadit i vámi zahrané akordy, takže jediným limitem tvorby zůstává už pouze vaše vlastní hudební představivost.

Polovyvážená klaviatura.
Stejná polovyvážená klaviatura, která se už výborně osvědčila na syntezátorech KROME a KingKORG, používaných klávesisty po celém světě. Pokud se týká skvělého herního feelingu, není přitom žádný rozdíl mezi verzí s 49 nebo 25 klávesami, a je tedy zřejmé tyto klávesy nemusí sloužit pouze při programování muziky doma či ve studiu, ale můžete je naplno využít i při živém vystupování.

Touchpad, který se dá použít i jako myš.
Dotykový touchpad se dá ve spojení s USB propojením použít taky jako alternativa tradiční počítačové myši, včetně funkce kliknutí. Skládání muziky tak bude s tímto controllerem mnohem plynulejší, vše potřebné máte hned po ruce.

Stylový a funkční design
Modely taktile a Triton taktile jsou velmi stylové, s černým matným povrchem, na němž se dobře vyjímá vysoce kontrastní OEL (Organic Electroluminescent) displej, přehledně zobrazující potřebná nastavení a umožňující snadné ovládání nástroje. Dotykové pady jsou vybaveny dvěma různými LED diodami, které na první pohled vizuálně odlišují použití banky A nebo B. Pozornost byla věnována i detailům, takže například veškeré konektory jsou přehledně sdruženy na pravém panelu.

Hodnotný balíček hudebního software jako extra bonus.
Jako nedílná součást balení je dodávána i sada licencí/slevových kuponů na nejrůznější hudební software, takže si můžete tvorbu muziky začít užívat okamžitě poté, co si taktile nebo Triton taktile doma rozbalíte. Vedle software Korg M1 Le zde naleznete další tituly, zvlášť vhodné pro použití s taktile a Triton taktile, jako třeba EZDrummer Lite, Ultra Analog Session, Strum Acoustic Session, Lounge Lizard Session, Ableton Live (slevový kupon), nebo Reason Limited (DAW software).
Licencovaný software se dá následně stáhnout ze stránek www.korg.com/ a www.korg-license-center.com/.
Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :