Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Nákup pro školy a instituce

Nákup pro školy a instituce

Dát dětem hudební vzdělaní je pro jejich rozvoj ta nejlepší investice. Proto se snažíme podporovat studenty, školy i další organizace v jejich činnosti tím, že jim poskytujeme řadu výhod při nákupu.

  • Nákup pro školy a instituce

Pokud chcete nakupovat na fakturu pro školu nebo instituci stačí poslat nám naskenovanou objednávku s podpisem a razítkem na e-mail  . Zboží jsme pak pošleme na fakturu se splatností 10 dnů po dodání . Případné dotazy zodpovím na telefonu +420 608 158 852  p. Vantuch. 

Máte-li zájem o dlouhodobější spolupráci, nabízíme Vám možnost VIP členství s trvale zvýhodněnými cenami. Podívejte se na REFERENCE VIP zákazníků.

Ve spolupráci s firmou Scentre umíme dodat nástroje pro školy a instituce formu NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ.

Náhradní plnění - Dle znění zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti a vyhlášky č. 518/2004 Sb. mají zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat 4 % osob se zdravotním postižením (osoby se ZP). Nakoupí-li zaměstnavatel zboží nebo služby jako Náhradní plnění, může ušetřit až 35% pořizovací ceny zboží nebo služeb. Konkrétní výpočty jsou už složitější.

Vždy je třeba v objednávce do poznámky uvést, že požadujete náhradní plnění. Zpětně nelze potvrzení vystavit, protože NP neposkytujeme my, ale s námi spolupracující firma (provize činí cca +10% k ceně zboží).