Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

AGUILAR OBP 3 SK/PP

baskytarový preamp

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Označení OBP-3 je zkratka pro "On Board Preamp". Jedná se o aktivní předzesilovač určený pro montáž do baskytary. Pomocí tohoto výrobku si ale i vy můžete vylepšit zvuk na svém aktivním nástroji, nebo "zaktivnit" svůj pasivní instrument. Dále máte možnost volit active/passive přímo na nástroji, Aguilar přikládá několik schémat zapojení. Preamp pracuje se třemi pásmy - basy, středy, výšky.
Aguilar nabízí OBP-3 v několika modifikacích, které jsou označeny TK/SK/PP-SK. Rozdíl je pouze v provedení použitých potenciometrů a přepínače. Je tedy možnost použít OBP-3 na různých typech nástrojů, bez nutnosti vrtání dalších otvorů pro potenciometry.
TK - tři samostatné potenciometry; SK - jeden dvojitý a jeden klasický potenciometr. Obě tyto varianty nabízejí další modifikaci s označením PP (push/pull), což znamená, že jeden potenciometr je s vytahovacím přepínačem pro výběr středové frekvence 400 nebo 800 Hz. Verze bez označení PP používají k tomuto přepnutí páčkový přepínač. Samotné tělo preampu je velmi malé, proto nebude problém s jeho instalací i do nástrojů, u kterých se nepočítalo s prostorem pro aktivní elektroniku. Dalším ocenitelným a trvanlivým prvkem jsou použitá lanka, jež jsou opravdu houževnatá a nehrozí jejich poškození nebo "uklepání". OBP-3 je napájen dvěma 9V bateriemi, 18 V je dnes hojně užívané napájení (můžete však použít i pouze jednu 9V baterii).
Nejedná se o žádnou šumící aktivku, jde o profesionální výrobek, který pracuje jemně, dodá nástroji "šťávu" a plnost, přitom nezmění jeho charakter. Můžete získat basovější a barevnější, ale stále konkrétní zvuk. OBP-3 také umožnuje přímo v akci velmi účinně upravovat korekce, a tím eliminovat třeba špatné akustické vlastnosti sálu, nebo si vytáhnout potřebnou frekvenci pro určitou techniku (prsty/slap). Osobně jsem OBP-3 implantoval do Fender Marcus Miller a jsem velmi spokojen. Montáž je i pro laika zvládnutelná. Cena se může zdát vyšší, ale jde o špičkový výrobek ve své kategorii. Aguilar poskytuje desetiletou záruku.

Odkaz na stránky výrobce AGUILAR

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce AGUILAR

Něco o výrobci:
Firma Aguilar Amplification vznikla v roce 1995 a zaměřuje se na využívání těch nejlepších inženýrských procesů k vytvoření špičkového vybavení pro baskytaristy.
Díky konstruování a výrobě zesilovačů, kabinetů, předzesilovačů, snímačů a efektových pedálů přispíváme v mnoha aspektech k lepšímu zvuku basových hráčů. Snažíme se každý produkt, který vyrábíme, konfrontovat s opravdovými potřebami hráčů. Protože náš tým je složen zejména z baskytaristů a inženýrů, snažíme se představit si vybavení z perspektivy samotných muzikantů a pak se obrátíme k hledisku konstrukce.
Naše krédo je "konstantní zlepšování" a i to nám pomáhá každodenně se zlepšovat a přispívat k vaší hudbě. Zesilovače, kabinety i efekty Aguilar najdete na koncertních podiích i nahrávacích studiích po celém světě. Naše předzesilovače i úplně nová řada snímačů se používají v mnoha nejlepších baskytarách. Jsme hrdí, že hrajeme svoji roli ve zvuku mnoha světových hráčů a těšíme se, že budeme součástí i vašeho zvuku.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :