Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

ARTESIA DP-150e+ Black

digitální piáno, 88 hammer kláves, 128 hlasů, 136 zvuků

Odešleme dnes
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Digitální piano v luxusní klavírní skříni s tradičním designem pianina. Plně vyvážená kladívková klaviatura s plným rozsahem 88 kláves, 128 hlasů polyfonie, 136 zvukových presetů, 100 doprovodů, 50 výukových skladeb, 16 stopý záznam. Povrchová úprava leštěný eben.

    digitální piáno v luxusní klavírní skříni s designem pianina
    88 kláves, kladívková klaviatura
    128 polyfonie, 136 presetů, 100 doprovodů, 50 výukových skladeb
    16 stopý záznam, výukové funkce a software
    3 pedály, DSP efekty, funkce Duet, metronom
    linkový výstup a vstup, 2 sluchátkové výstupy, USB, Bluetooth, MIDI
    ozvučení 2x 60 W, simulace koncertní síně

 
Digitální piano Artesia DP-150e má elegantní design v kombinaci s nejnovějšími hudebními technologiemi. Je vybaveno ručně leštěným vysoce lesklým ebenovým kabinetem s výkonným ozvučením se simulací koncertní síně. Nabízí kvalitní sadu 136 přirozeně znějících nástrojů, profesionální doprovodné styly, možnost záznamu až 16 stop, DSP efekty a další užitečné funkce. Výukový systém a doprovodné aplikace usnadní začínajícím hudebníkům i profesionálům nácvik skladeb i jejich interpretaci.

Aplikace
Piano Maestro je v současnosti jednou z nejlepších klavírních výukových aplikací. Je skvělým programem pro začátečníky a pro děti všech věkových skupin, pro všechny, kteří se chtějí učit hře na klavír zábavnou formou. Aby vás hra neustále bavila, můžete si zvolit, jakým způsobem chcete začít. Stáhněte si Piano Maestro do iPadu, tabletu nebo smartphone, ten umístěte na klavír a s pomocí speciálního balíčku oblíbených skladeb Artesia Joytunes 30 (od Madony po Mozarta) se začněte učit hrát hned teď.

Kompatibilní s Bluetooth
DP-150e je kompatibilní s Bluetooth a umožňuje vám hrát spolu s vašimi oblíbenými písněmi nebo proměnit vaše piáno v domácí zábavní centrum pro celou rodinu. Jednoduše nastavte své Bluetooth zařízení (smartphone, tablet, nebo notebook) tak, aby přehrávalo prostřednictvím koncertního zvukového systému klavíru se 4 reproduktory.

Leštěný ebenový povrch
Artesia DP-150 je koncipován jako luxusní digitální pianino, které svým vzhledem doplní Váš interiér. Jeho nádherný ručně leštěný ebenový povrch zaujme vysokým a bohatým leskem. Po zavření víka klaviatury má nástroj vzhled akustického pianina.

Klaviatura
Srdcem každého kvalitního digitálního piana je realistická klaviatura. Přirozeně vyvážená kladívková mechanika klaviatury Artesia DP-150e přináší pocit hry na skutečné koncertní akustické piáno. Pokročilý design kladívkové mechaniky nabízí vynikající odezvu a plynulou hratelnost, která uspokojí i toho nejnáročnějšího učitele nebo hudebníka.

Zvuk
Zvuky Artesia DP-150e jsou samplované z akustických nástrojů. Nabízejí 3 dynamické vrstvy samplů a 3D vzorkování s akustickým zpracováním Supra Sound. Vzorek Supra Sound se třemi vrstvami poskytuje hloubku a výraz skutečného akustického klavíru. K dispozici máte dalších 136 nástrojů jako jsou kromě akustických pián i Elektrické piáno, harfa, vibrafon, nylonová kytara, varhany, smyčce, basa a mnoho dalších.

Připojení
DP-150 nabízí řadu možností připojení včetně dvou praktických USB portů, díky kterým se připojíte ke všem zařízením USB včetně chytrých telefonů, tabletů i notebooků. Stejně tak můžete využít propojení pomocí Bluetooth. Toho využijete pro přístup ke všem hudebním aplikacím a software, které jsou k dispozici. S USB konektivitou Artesia jsou Vaše hudební možnosti nekonečné. Dále máte k dispozici vstup a výstup Aux s nastavením úrovně, výstupy pro dvoje sluchátka a další.

Učitel klavíru
Pomocí funkce Play Along Song zdokonalíte svou klavírní hru zábavným způsobem. K dispozici máte více než 50 známých standardních skladeb, které vám umožní cvičit hraní levé a pravé ruky nejprve samostatně, poté současně. Tak se snadno a rychle naučíte celou skladbu.

Funkce Duet
Funkce Duet umožňuje učiteli i studentovi hrát současně. Klaviatura je rozdělena na dvě oblast, které umožňují učiteli i studentovi hrát stejným zvukem ve stejné poloze. I funkce pedálů se změní: Levý (soft) a pravý pedál (sustain) jsou nyní oba přiřazeny funkci Sustain, každý pro jednu polovinu klaviatury; jeden pro učitele, jeden pro žáka.

Záznam hry / knihovna 180 skladeb
Snadno použitelný interní záznam skladeb uloží vaši hru nebo okamžitou inspiraci kdykoli pouhým stisknutím tlačítka. Pro pokročilejší projekty nabízí i 16 stopý sequencer. USB flash disk (je součástí) obsahuje více než 180 jazzových, klasických, popových a jiných populárních skladeb, kterými můžete vytvořit příjemnou atmosféru nebo dobrou náladu. Ať už se jen bavíte, nebo si užíváte sklenku vína či romantickou večeři ve dvou.

 

Specifikace:

    povrch: elegantní ručně leštěný eben
    klaviatura: plně vyvážená kladívková mechanika
    počet kláves: 88
    dynamika: 5 typů a pevná (fixní)
    polyfonie: 128 hlasů
    zvukové presety: 136
    rytmické doprovody: více než 99
    typ displeje: LCD
    výukové písně: 50
    metronom: vestavěný
    metrum: 2/2, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 6/8, 12/8
    záznam: 16 stop
    DSP efekty: Reverb, Chorus, Echo, Phase, Tremolo
    výukové funkce: ano
    funkce Duet: ano
    automatická harmonizace: ano
    pedály: Soft, Sostenuto, Sustain
    Interní paměť: ano
    bluetooth: ano
    port USB: 2x
    linkový vstup: ano
    slot pro paměťovou kartu: ne
    MIDI: ano
    interní ozvučení: ano
    počet reproduktorů: 4
    výkon zesilovače: 2 x 40 W
    rozměry: 137,7 x 51 x 86,2 cm
    hmotnost: 70 kg

Balení obsahuje:

    DP-150e digitální piano
    zpěvník
    USB flash disk se 100 skladbami
    připojovací kabel k iPadu
    montážní příručka a návod k použití
    montážní nářadí


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :