Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BEATBUDDY Singular Sound

bicí automat

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

BeatBuddy je automatický bubeník v podobě pedálového efektu a je tak vhodný především pro kytaristy a basáky, kteří ho mohou pohodlně umístit do pedalboardu a veškeré doprovody spravovat nohou přímo při hře.

 

Zvuky bicích, které BeatBuddy obsahuje, jsou všechny nahrány naživo ve vysoké kvalitě 24 bitů a nejsou kvantizovány (srovnány na mřížku). Na rozdíl od jiných automatických bubeníků tak působí velmi přirozeně.


Bicí můžete ovládat podobně, jako kdybyste úkolovali bubeníka. Pomocí sešlápnutí pedálu můžete do rytmu vkládat přímo při hře intra, přechody nebo breaky a vytvořit tak komplexní doprovodnou strukturu s různými rytmy pro sloky, refrény a bridge. Vizuální informace o rytmu poskytuje grafický metronom umístěný na displeji. Samozřejmostí je funkce tap tempo.

 

Pedál obsahuje 220 přednastavených písní, 21 žánrů a 10 bicích souprav. K dispozici je ihned například metal, hip-hop, country, blues, techno, tango, reggae, latina, funk, bossa nova a další. Na výběr je i z řady taktů. Obsah pedálu si můžete rozšířit po připojení k počítači o další zvuky bicích prostřednictvím elektronických knihoven a fór, na kterých uživatelé z celého světa sdílejí vlastní obsah.

 

BeatBuddy rovněž disponuje konektorem MIDI, lze ho tak bez problémů synchronizovat s dalšími zařízeními, například looperem.

Už nikdy nevystupujte sami. BeatBuddy je spolehlivý parťák, který dodá vaší hře pevný základ, a navíc se s ním nebudete muset dělit o honorář.

 

Rozměry: 127 x 86 x 64 mm
Počet zvuků: 10
Počet presetů: 21
Počet skladeb: 220
USB: Ano
MIDI: Ano

Odkaz na stránky výrobce Singular Sound

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce Singular Sound

Něco o výrobci:
Zatímco Singular Sound byl oficiálně založen v roce 2012, myšlenka, která by nás uvedla na mapu jako jedna z nejinovativnějších společností v oboru hudebního příslušenství, přišla mnohem dříve…

Vrátíme-li se zpět do roku 2008, ekonomika stála a stejně jako mnozí se náš zakladatel David Packouz obrátil k hudbě, aby prošel těžkými časy.

"Obrátil jsem se na hudbu, což pomáhá, když se věci ztíží." Bylo 3:00 a pracoval jsem na písni, ale bylo to bez duše. “

Píseň potřebovala beat, ale bubeníci nebyli kolem a všechny bicí automaty, které zkoušel, byly bez duše. Navíc vyžadovali, abyste používali ruce k ovládání, něco, co nemůžete dělat při hraní na kytaru. Tehdy se na něj poprvé objevil nápad pro BeatBuddy. Obrátil se ke svému bratrovi Eliu Packouzovi, který je nyní naším COO, a společně začali na výzkumu a vývoji pedálového bicího automatu.

O tři roky později se narodil první prototyp BeatBuddy.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :