Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BEHRINGER BDI 21

Analogový modelingový předzesilovač a DI box určený pro baskytary

Počet ks:
EAN: 4033653050821
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Basový předzesilovač, DI box, 2-pásmové korekce, výstup pro záznam, simulace elektronky, sym. pozlacené konektory XLR, odzemňovací přepínač, napájení 9V baterie nebo DC adapter (není součástí)

DI box, 2-pásmové korekce, výstup pro záznam, simulace elektronky, sym. pozlacené konektory XLR, odzemňovací přepínač, Disponuje bohatými zvukovými možnostmi nastavení od klasického lampového zvuku, přes ostrý slap až po agresivní zkreslení. Kromě toho nabízí přímý record output,

V-TONE pro simulaci zvuku známých vintage zesilovačů a dalších zvukových možností. Zařízení může být použito jako přímý záznamový předzesilovač se simulací reproduktorů nebo jako aktivní standardní DI box.

Efekt má zabudovaný 6,3 mm mono jack vstup a výstup, pozlacený XLR konektor a přepínač Ground lift. Napájí se pomocí 9 V baterie nebo DC adaptéru (není součástí balení).

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGER

Něco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :