Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Behringer DCX2496 Ultradrive Pro

reproduktorový management procesor

Počet ks:
EAN: 4033653055437
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


ULTRA-DRIVE PRO Digitální 24-bit/96kHz reproduktorový management procesor, 3 analogové vstupy a 6 výstupů, vstup AES/EBU, EQ, delay, limitery, ovládání PC, XLR

ULTRA-DRIVE PRO DCX2496 je špičkový digitální systém řízení reproduktorů, s nadprůměrnou zvukovou kvalitou a nevídanou nabídkou funkcí. Jedná se o nepostradatelný nástroj k přesnému nastavování systémů nebo polí více reproduktorů. Dodavatelé provádějící instalace, zvukaři, provozovatelé kin/diskoték/koncertních sálů - ti všichni si bohatou nabídku funkcí tohoto systému rychle zamilují. Signály lze různě dělit a dosáhnout tak optimálního využití kmitočtového pásma každého jednotlivého reproduktoru.

Vše začíná třemi analogovými vstupy (z nichž jeden lze použít i jako digitální stereo AES/EBU vstup) a končí 6 analogovými výstupy. Jediná pozice v racku a tolik pružnosti... Skvělé high-endové 24bitové/96 kHz A/D a D/A převodníky AKM® zaručují nejdokonalejší integritu signálu a extrémní dynamický rozsah 113 dB. Snadné připojení digitálních signálů s vzorkovacími kmitočty 32 až 96 kHz díky integrovanému převodníku vzorkovacího kmitočtu. Přidejte k tomu přesné dynamické ekvalizéry pro ekvalizaci závislou na úrovni signálu a extrémně hudební parametrické ekvalizéry, které lze připojit na libovolný vstup i výstup, doplněné limitery s nulovou dobou náběhu na všech výstupních kanálech pro optimální tvarování signálu a dokonalou ochranu reproduktorů.

Navíc získáváte čtyři odlišné mono a stereo výstupní provozní režimy, z nichž každý nabízí volitelné typy filtrů (Butterworthův, Besselův a Linkwitz-Rileyův) s volitelnými strmostmi 6 až 48 dB/oktávu. Nastavit lze i zpoždění všech vstupů a výstupů. Díky tomu můžete ručně nebo automaticky opravovat vliv teploty místnosti, rozdíly ve fázi a času, kdy signál dorazí k posluchači. Ze vstupů A/B/C lze snadno vytvářet součtový signál.

Dnes, kdy je velmi často požadováno dálkové ovládání, se ULTRA-DRIVE PRO ukáže jako volba připravená na budoucnost. Software umožňuje dálkové ovládání jednoho nebo více zařízení pomocí PC přes rozhraní RS-232 a RS-485. Možnost napojení více zařízení na sběrnici RS-485 dovoluje kaskádování více zařízení ULTRA-DRIVE PRO. Software pro Windows je zdarma k dispozici ke stažení na internetu. Nezávisle na tom, jaké požadavky se v budoucnu objeví, je otevřená architektura zařízení připravena je realizovat formou softwarových aktualizací. Slot pro karty PCMCIA umožňuje uložení všech nastavení a jejich přenos na jiné zařízení - doslova jako byste své zařízení ULTRA-DRIVE PRO nosili všude s sebou.

Nenechte se zmást štíhlým tělem přístroje ULTRA-DRIVE PRO. Dva vysoce výkonné Sharc® DSP procesory a A/D a D/A převodníky Crystal®/AKM® s ultra vysokým rozlišením zajišťují vynikající zvuk - a servosymetrické vstupy a výstupy s pozlacenými XLR konektory zaručují bezproblémové připojování po dlouhou řadu let.

HLAVNÍ VLASTNOSTI
- 3 analogové vstupy (z toho jeden nastavitelný jako digitální stereo vstup AES/EBU) a 6 analogových výstupů
- vysoce kvalitní AKM? 24-bit/96 kHz A/D a D/A převodníky pro maximální celistvost signálu a široký dynamický rozsah (113 dB)
- zabudovaný převodník vzorkování pro snazší připojení na externí zdroje signálu se vzorkováním od 32 do 96 kHz
- obsahuje přesné dynamické EQ pro úrovňově závislou ekvalizaci a extrémně muzikální parametrické ekvalizéry přiřaditelné k libovolnému vstupu nebo výstupu
- limitéry s nulovou dobou náběhu na všech výstupech pro optimální ochranu reproduktorů
- čtyři různé pracovní módy mono a stereo • nastavitelné zpoždění pro všechny vstupy a výstupy
- 60 editovatelných presetů, které je možno uložit na kartu PCMCIA

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGER

Něco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :