Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BEHRINGER DEQ 2496

digitální masteringový procesor

Počet ks:
EAN: 4033653030243
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


ULTRA-CURVE® PRO Digitální 24-Bit/96 kHz masteringový procesor, 31-pásm. grafický EQ, 61-pásm. analyzer, 10-pásm. parametrický EQ, eliminátor zpětné vazby, virtuální paragrafický EQ, auto EQ, kompresor, expander, špičkový limiter, AES/EBU a S/PDIF

Digitální procesor (equalizér/analyzér) ULTRA-CURVE PRO DEQ2496 je díky vynikajícím parametrům a rozlišení 24 bitů/96 kHz ideálním nástrojem pro audiofilský mastering a provoz PA systémů. Tvoří jej 4 souběžně volitelné EQ moduly (31-pásmový grafický EQ, 10-pásmový parametrický EQ, omezovač zpětné vazby Feedback Destroyer a tři dynamické equalizéry na kanál. Další perličkou je 61-pásmový spektrální analyzér, který může pracovat souběžně s korekční sekcí.

DEQ2496 je osazen A/D a D/A převodníky AKM® 24-bitů/96 kHz špičkových parametrů a dvěma vysoce účinnými digitálními procesory SHARC® 32/40-bitů, které provádějí operace s plovoucí řádovou čárkou. Zaručují tak maximální zvukové rozlišení a dynamický rozsah 113 dB. K dispozici jsou také víceúčelové indikátory úrovně (špička/RMS, VU a SPL s filtry typu dBA/dBC na mikrofonním vstupu analyzéru) a 64 uživatelských pamětí pro kompletní nastavení a/nebo konfigurace jednotlivých modulů.

Přístroj je vybaven samostatným vstupem mikrofon/linka pro spektrální analyzér, profesionálním vstupem pro wordclock a MIDI rozhraním pro dálkové řízení, výpisy obsahu paměti a aktualizace systému. Kromě toho je DEQ2496 osazen symetrickými vstupy a servosymetrickými výstupy s pozlacenými konektory XLR, stereofonním výstupem AUX a digitálními vstupy a výstupy AES/EBU a S/PDIF (s konektory XLR a v optickém provedení). Spínaný napájecí zdroj (100 - 240 V~) zaručuje maximální flexibilitu a spolehlivost, nerušené zpracování zvuku, vynikající stabilitu a nejnižší možný příkon. Model DEQ2496 je stejně jako všechny výrobky BEHRINGER vyráběn v souladu s normou ISO9000.

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGER

Něco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :