Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BEHRINGER EPS 500 MP3

přenosný 500W PA systém s MP3 přehrávačem

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Kompaktní 500wattový 8kanálový přenosný ozvučovací systém s MP3 přehrávačem, funkcí reverbu a Wi-fi 

 

Charakteristiky

 

 • Kompaktní 8kanálový ozvučovací systém se dvěma reproduktory a odpojitelným 500wattovým power mixem
 • Enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Power mix lze použít buď, když je nainstalován v reproduktoru, nebo je možné jej odpojit z důvodu lepšího umístění a přístupu.
 • Součástí je vysoce výkonný MP3 přehrávač pro přehrávání zvukových souborů z USB klíčenky
 • Stereofonní reverb ve studiové kvalitě dodá vašemu zvuku finální tvar
 • Podpora bezdrátového připojení pro vysoce kvalitní digitální bezdrátový systém BEHRINGER (není součástí dodávky)
 • Funkce Voice-Over-Priority ztlumí hudbu vždy při použití mikrofonu
 • Extrémně výkonné 8“ nízkofrekvenční reproduktory a 1“ vysokofrekvenční reproduktory pro neuvěřitelnou reprodukci zvuku
 • 8kanálová směšovací sekce obsahuje 4 mikrofonní/linkové kanály a 2 stereo kanály
 • 4 vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovače s vypínatelným fantomovým napájením +48 V pro kondenzátorové mikrofony
 • Výkonný a extrémně muzikální dvoupásmový ekvalizér pro všechny kanály
 • Přepínač Hudba/Hovor pro nastavení celkové ekvalizace systému
 • Automatický omezovač chrání zesilovač a reproduktory před přetížením
 • Úložný prostor pro mikrofon, kabeláž a příslušenství (balení obsahuje 2 x 6,1 m reproduktorových kabelů)
 • Integrovaná montáž pro stojan pomocí 35mm tyčové objímky.
 • Spínací napájecí zdroj pro maximální flexibilitu, bezšumový zvuk, výbornou přechodovou odezvu a nízkou spotřebu energie pro její úsporu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany


Popis

Hledáte maximálně univerzální přenosný ozvučovací systém? Nový systém EUROPORT EPS500MP3 od společnosti BEHRINGER se instaluje méně než 5 minut a poskytuje zřetelný výkon s vysokým rozlišením. A váží pouhých 18,8 kg. Díky dvojici 250wattových zesilovačů a na zakázku navrženým dvoucestným reproduktorům dokáže systém EUROPORT EPS500MP3 vyplnit střední až velkou místnost křišťálově čistým energickým zvukem. Profesionální funkce tohoto systému z vás udělají hvězdu jakékoli události!

Vynikající kvalita zvuku
Vzhledem k tomu, že je společnost BEHRINGER proslulá výrobou několika nejlépe znějících mixážních pultů, zesilovačů a reproduktorů na světě, nemělo by být překvapením, že ozvučovací systém EPS500MP3 poskytuje mnohem lepší kvalitu zvuku v porovnání s jinými produkty ve své třídě. Dva satelitní reproduktory obsahují na zakázku vyrobený 8“ nízkofrekvenční reproduktor a 1“ vysokofrekvenční reproduktor pro neuvěřitelnou reprodukci a čistotu zvuku, kterou byste čekali od mnohem většího ozvučovacího systému. Se svými 500 watty stereofonního výstupu má systém EPS500MP3 sílu předat váš vzkaz dostatečně hlasitě a srozumitelně a udržet večírek v chodu po celou noc.

Vše, co potřebujete
Když je čas zahájit představení, instalace ozvučovacího systému by měla být co nejjednodušší, je to tak? Proto jsme vše, co budete potřebovat, uložili do krásného, snadno přenosného a praktického obalu. Systém nabízí dokonce úložný prostor pro mikrofon, mikrofonní kabel, dva reproduktorové kabely a další příslušenství. Už nebudete muset nikdy zdlouhavě hledat to, co potřebujete - vše je po ruce. A po skončení představení jednoduše vše vrátíte zpět na místo, zaklapnete a na vestavěných kolečkách odvezete pryč. Snadněji už to skutečně nejde!

Blázen do regulace...
Kanály 1 - 4 jsou vybaveny vysoce kvalitními mikrofonními předzesilovači XENYX, které profesionální zvukaři chválí za čistotu a masivní rozšíření zvuku. Co to pro vás znamená? Znamená to, že získáte skutečně čistý vstupní signál bez nežádoucího zabarvení či zkreslení. Systém jsme vybavili fantomovým napájením +48 V, takže jej můžete používat s kondenzátorovým mikrofonem studiové kvality. Každý vstupní kanál obsahuje náš vysoce muzikální 2pásmový ekvalizér (basy a výšky).


Vyladění systému nemůže být snazší. Pouze přepněte spínač Hudba/Hovor a zvolte správnou míru ekvalizace pro svůj účel. Systém jsme také vybavili funkcí Voice-Over-Priority, která automaticky ztlumí stereofonní kanály vždy, když mluvíte do mikrofonu, takže vaše důležitá sdělení budou vždy slyšet.

Sladký zvuk reverbu
Pokud pronášíte řeč, pravděpodobně efekty nebudete potřebovat. Pokud však hrajete na nějaký hudební nástroj a/nebo zpíváte, můžete mít zájem nějaký ten efekt ke své produkci přidat. Proto jsme systém vybavili procesorem digitálního reverbu s vynikající kvalitou zvuku, který dá vašemu výkonu finální podobu. S tímto vokálním studiovým efektem budete znít jako skuteční profesionálové - a přitom jeho použití je tak snadné.
 

Vestavěný MP3 přehrávač
Jednou z nejlepších funkcí ozvučovacího systému EPS500MP3 je vestavěný MP3 přehrávač. Prostě do systému zasuňte svůj playlist uložený na flash disku a pomocí 4tlačítkové klávesnice s funkcemi Random, Play/Pause, Rewind a Forward ovládejte přehrávání skladeb. Od hudebních předělů a hudby na pozadí, až po skladby karaoke s vysokým rozlišením - tento plnohodnotný MP3 přehrávač vše zvládne.

Bezdrátová říše divů
Až donedávna znamenalo přidání bezdrátových mikrofonů do PA systému buď změť kabelů a visících přijímačů, nebo, v horším případě, vestavěný přijímač s nevyzpytatelným výkonem za přehnanou cenu. Tato doba je již definitivně ta tam díky řadě bezdrátových mikrofonů BEHRINGER ULM a našemu exkluzivnímu ultrakompaktnímu dvoukanálovému přijímači. Stačí, když připojíte přijímač k vyhrazenému bezdrátovému portu, a můžete si okamžitě plně vychutnávat dva kanály dokonale kvalitního bezdrátového připojení s naprosto přirozenou barvou zvuku. Bezdrátové mikrofony řady BEHRINGER ULM, prodávané samostatně a dostupné jako ruční nebo náhlavní modely, okamžitě (a za velmi rozumnou cenu) rozšíří váš PA systém EPS500MP3 tak, že se vypořádá s téměř jakoukoli aplikací pracující s živým zvukem.

Vše se točí kolem připojení
PA systém EPS500MP3 je připraven pro váš vstup – doslova! Do kanálů 1 - 4 lze zapojit vyvážené mikrofonní XLR výstupy a vyvážené i nevyvážené 1/4“ linkové zdroje, např. elektronické klávesy apod. Do stereofonních kanálů 5/6 a 7/8 lze zapojit vstupy RCA a 1/4“ vstupy, např. bicí automaty, klávesové moduly aj. Celkem vzato systém disponuje dostatečným počtem mikrofonních i linkových vstupů, aby si poradil s menší kapelou.

Hodnota
Ať už hovoříte na firemním pikniku, hrajete svou originální hudbu u sebe v garáži, nebo paříte v sousedním baru, jistě budete souhlasit, že systém EPS500MP3 nabízí jako komplexní přenosný ozvučovací systém extrémní hodnotu. Porovnejte systém s konkurencí a pořídíte si BEHRINGER - pokaždé!
Skládejte. Nahrávejte. Míchejte. Sdílejte.


TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGER

Něco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :