Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BEHRINGER WING DANTE

rozšiřující karta pro WING

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

64-kanálové 48 kHz obousměrné zvukové rozhraní přináší ještě více vstupně-výstupních možností do WING tím, že je připraveno na integraci s IP sítěmi s podporou Dante. Dante je patentované řešení AoIP od společnosti Audino, které také vyhovuje standardu AES67 na zlepšení interoperability. Používá buď standardní 100 Mbit / s nebo gigabitovou síťovou infrastrukturu s QoS na bázi DSCP s podporou smíšených vzorkovacích a bitových rychlostí koexistenci ve stejné síti. Karta WING-DANTE využívá 24bitový přenos signálu se synchronizací přesnou na vzorky a nízkou latencí, což zajišťuje nejvyšší integritu zvuku. Jeho sekundární vstup umožňuje nastavit bezproblémový, nepreťažený přístup k síti.


Rozšiřující slot WING poskytuje flexibilní a rozšiřitelné možnosti připojení pro mnoho různých aplikací. Rozšiřující kartu WING-DANTE lze snadno nainstalovat namísto předinstalovaná karty WING-LIVE. Jednoduše odstraňte dvě vnější šrouby vlevo a vpravo a vytáhněte kartu ze slotu. Nainstalováním karty WING-DANTE se váš mixpult okamžitě promění na Dante a propojí se s jakoukoli síťovou infrastrukturou Dante.


Když je karta WING-DANTE připojena k síti nebo osobnímu počítači, aplikace Audino Dante Controller vám poskytuje plnou kontrolu nad konfigurací a směrováním signálu mezi všemi vašimi zařízeními s podporou Dante v dané síti. Výměna karty WING-LIVE neznamená, že se musíte vzdát možnosti živého nahrávání. Jednoduše přidejte ovladač Dante Virtual Soundcard do počítače nebo Mac, abyste umožnili záznam a přehrávání na bázi ethernetu z vašeho oblíbeného DAW nebo aplikace z libovolného místa v síti Dante.

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGER

Něco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :