Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BEHRINGER X32

digitální mixážní pult

Odešleme do 7 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Nový X32 je 32 kanálový digitální mixážní pult vybavený dvěma samostatně přiřaditelnými skupinami 100mm dlouhých motorizovaných faderů. Díky samostatnému přiřazování mohou na pultu pracovat i dva lidé zároveň, což je mimochodem stejná filosofie jakou najdeme na digitálních konzolích MIDAS PRO3. V první skupině je 16 faderů a v druhé zbylých osm. Stereofonní návraty z efektů mají samostatné ovládání pomocí čtyř enkodérů na pravé straně pultu. Kromě 16-ti mix sběrnic nabízí nový digitál také digitální matici s insertovatelnými výstupy, DCA podskupiny, zpožďovací linky na všech výstupech a osm MUTE GROUP skupin. Podobně jako u řady pultů jiných výrobců také X32 má virtuální efektový rack s osmi pozicemi pro uživatelské efekty a veškeré nastavení pultu je možné ukládat a načítat ze scén.


Původní malý LCD display známý z DDXka nahradila krásně přehledná barevná TFT zobrazovka s vysokým rozlišením, doplněná metry a šesti enkodéry pro ovládání parametrů (efekty, routing atd). Ovládání ekvalizérů kanálů se přesunulo na přehledný ovládací panel, kde máte k dispozici veškeré nastavení příslušného kanálu jako jsou vstupní citlivost, ekvalizér, dynamika (gate i kompresor) a samozřejmě odesílání signálu do AUX. Kromě analogu je možné připojit výstupní signál také digitálně bez zpoždění DA převodem a to buď ve formátu AES-EBU nebo přímo poslat na jeviště pomocí 48mi kanálového digitálního páráku. Přenosovým formátem je v tomto případě standard AES50, tedy stejný formát, jaký používá pro své digitály firma MIDAS.


Pro studiové účely je možné digitální mixážní pult Behringer X32 dále rozšířit připojením digitálního poslechového distributoru P-16, čímž uživatelé získají možnost namíchat si sami svůj vlastní poslech. Poslední možností rozšíření je systém expanzních karet, který nabízí další přídavná rozhraní všech populárních formátů jako jsou FireWire a USB2. Pomyslnou třešničkou na dortu je nejenom plná MIDI implementace (X32 se tak bude dát použít i jako kontrolér), ale i možnost záznamu na přenosnou paměťovou klíčenku (USB).

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGER

Něco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“
Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :