Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

BOSS GT 1

kytarový multiefektový procesor a switch

Odešleme dnes
Počet ks:
EAN: 4957054509088
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

GT-1 se snadno nosí, ještě snadněji používá a bude hrát skvěle všude, kam si ho vezmete. V jeho nitru bije srdce výkonné série BOSS GT a poskytuje přístup k široké paletě špičkových zesilovačů a efektů pro jakýkoliv styl hudby. Díky efektivnímu ovládání můžete vytvářet zvuky rychle a intuitivně as programovatelnými ovladači (spínač a Expression pedál) je můžete kdykoli v reálném čase doladit. Po připojení na portál BOSS Tone Central si můžete bezplatně stáhnout profesionální Patche, editační program a další obsah. GT-1 je zde pro začátečníky, víkendových muzikantů a profesionály na cestách - poskytuje špičkový zvuk v kompaktním a odolném balení.

 

 

• Špičkový procesor BOSS natištěn v lehkém a kompaktním podlahovém zařízení
• Moderní design bez ostrých hran umožňuje bezpečné přenášení v kytarovém pouzdře
• Funkce EASY SELECT a EASY EDIT pro rychlou volbu a upravení patchů
• Čtyři AA baterie umožňují až 7 hodin hraní kdekoliv
• Vestavěný ovládací spínač a Expression pedál; konektor pro pedálový spínač nebo Expression pedál a USB připojení
• Bezplatné profesionální Patche ke stažení z BOSS Tone Central

výjimečný zvuk


Díky vlajky zvukovému procesoru série GT dokáže GT-1 poskytnout zvukovou kvalitu a tvůrčí možnosti, které jen těžko najdete v jiném zařízení třídy kompaktních multiefektů. Je vám k službám celá historie procesorů BOSS, od klasického OD-1 Overdrive po moderní efekty vytvořené inovativní technologií MDP. Máte na výběr z velké nabídky COSM modelů zesilovačů, včetně legendárních klasických zařízení a originálních BOSS zesilovačů, optimalizovaných pro ideální zvuk a charakter. Plus k tomu specializované efekty jako Acoustic Simulator, Guitar Simulator a další efekty pro obrovské tonální možnosti. A třešničkou na dortu je vestavěný Looper.

Partner na cestách


GT-1 je navržen pro hudebníky na cestách. Je překvapivě lehký a kompaktní, ale zároveň si zachovává typickou vlastnost zařízení BOSS - odolnost. Díky modernímu designu jej snadno schováte do kapsy pro příslušenství v obalu vaší kytary a nemusíte se bát, že v něm něco poškodí. Díky napájení z baterií nebo AC adaptérem jej lze používat kdekoliv; napájení z baterie umožňuje používání na ulici nebo jiném místě venku až 7 hodin.

Snadná volba patch a tvorba zvuků


S GT-1 můžete snadno najít fantastické zvuky pro váš styl a upravit si je podle vašich představ Začátečníci mohou využívat skvělé zvuky ihned po zapnutí a zdatnější hráči ocení rychlost a praktičnost, s jakou mohou upravit zvuky. Funkce EASY SELECT umožňuje zvolit Patch podle žánru, typu zkreslení nebo typu efektu a funkce EASY EDIT umožňuje upravit zkreslení, modulaci a echo do dokonalosti. Samostatná tlačítka na panelu umožňují rychlé zapnutí / vypnutí skupině efektů i odemčení parametrů pro podrobné nastavení a vyladění zvuku.

BOSS TONE CENTRAL šéf TONE STUDIO


Na portálu BOSS TONE CENTRAL najdete kopec bezplatných kolekcí patch pro hraní jakéhokoliv hudebního stylu s GT-1. Tyto Patche vytvořili profesionální kytaristé a jsou připraveny k okamžitému použití; jsou skvělým odrazovým můstkem i pro pokročilé hráče, kteří si chtějí vytvořit vlastní zvuky. Bezplatný program BOSS Tone Studio poskytuje plně vybavený editační a archivační program pro GT-1, jakož i integrovaný přístup ke všem kolekcím patch na BOSS Tone Central.

Maximální možnosti v minimálním formátu


Tři pedálové spínače GT-1 jsou navrženy tak, aby umožnily výběr patchů, přístup k ladičce, ovládání Looper a další operace v malém zařízení. Speciálnímu spínači CTL1 můžete přiřadit funkci jako je Tap Tempo, zapnutí / vypnutí efektu a mnohé další; Expression pedál a špičkový spínač můžete využít k ovládání hlasitosti, Wah efektu a různých parametrů efektů. Pokud potřebujete více ovládacích možností, můžete připojit dva pedálové spínače nebo jeden Expression pedál. Kromě přístupu k BOSS Tone Central a BOSS Tone Studio můžete přes USB konektor GT-1 nahrávat a upravovat zvuky ve vašem oblíbeném DAW programu.

Odkaz na stránky výrobce BOSS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BOSS

Něco o výrobci:

BOSS je divize společnosti Roland Corporation, japonské společnosti specializující se na výrobu hudebních zařízení a příslušenství.

BOSS se značka známá po celém světě, předeším díky tomu, že dala kytarovým efektům podobu šlapky "stompboxu". Od 70. let vytvořila řadu snadno rozeznatelných a dnes již legendárních barevných kytarových a basových efektových pedálů, inovativní multiefekty, ale také rytmické nástroje, osobní digitální studia a další použitelné nástroje pro všechny hudebníky.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :