Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Classic 104 CASA

Basový reprobox

Odešleme zítra
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Markbass Classic 104 Casa
Signature kabinet Michaela League (Snarky Puppy) CLASSIC 104 CASA vypadá sice vintage, ale nabízí pestrou škálu zvuků od klasických sedmdesátek po moderní high-end zvuk.

Tento 4x10“ kabinet s uzavřenou konstrukcí je ideální volbou, pokud potřebujete sedmdesátkový vintage zvuk, ale pokud potřebujete do svého zvuku přidat moderní průraz, prostě jen otočte ovládáním hlasitosti vestavěného tweeteru s 1“ compression driverem.

10“ reproduktory Markbass byly vyvinuty speciálně pro sérii uzavřených kabinetů (bez basreflexů), aby poskytly vyšší výkon se supernízkou hmotností. Tento kabinet pojme výkon 800W a váží pouhých 21,4 kg!

„Jsem nesmírně vděčný, že mohu spolupracovat se svými přáteli z Markbass. Vedle zesilovače CASA a odpovídajícího 8x10 kabinetu, které jsme za poslední rok uvedli na trh, jsem nesmírně pyšný na to, že teď můžeme uvést mladšího bratříčka 8x10 kabinetu, další kabinet Casa Classic s uzavřenou konstrukcí bez basreflexu, který je osazen čtyřmi 10“ reproduktory, které byly vyvinuty kvůli úkolu poskytnout tentýž výkon, vřelost a tlak 8x10 v menším, o něco pohodlnějším formátu. Tenhle 4x10 je lehký (21,4 kg), mobilní a zní stejně šťavnatě, jako jeho větší brácha. Doufám, že z něj budete stejně nadšení, jako jsem já.“ – Michael League

Staromódní uzavřený kabinet, pestrá škála tónů

Starý standard byl cennou inspirací pro uzavřenou konstrukci tohoto kabinetu, což je něco úplně jiného, než praktikujeme u ostatních kabinetů Markbass. Nabízíme tak novou revoluci ve VINTAGE a ROCKOVÉM basovém zvuku, který posunujeme o pořádný kus dopředu díky použití 10“ neodymiových reproduktorů v této sérii kabinetů. Uzavřená konstrukce kabinetu CLASSIC 104 CASA z něj dělá ideální volbu, pokud chcete sedmdesátkový vintage zvuk; pokud chcete tónu dodat moderní průraz, prostě jen otočte ovládáním hlasitosti vestavěného tweeteru s 1“ compression driverem a nastavte frekvenční odezvu kabinetu od 6 kHz do 20 kHz!

Vintage design s výhodami moderních standardů

CLASSIC 104 CASA má elegantní, nadčasový design díky svému roštu ze zlaté látky. Tón vám ale připomene, že nadčasový neznamená jen starý, ale znamená minulost, přítomnost i budoucnost, neboť nabízí i výhody moderních standardů s dlouhodobou spolehlivostí. Tu zajišťují naše výrobní postupy, moderní testy, kontrola kvality a špičkové komponenty.

Výborný zvuk a úžasný výkon v lehkém balení

Vedle výborného zvuku a schopnosti pojmout 800W výkonu má CLASSIC 104 CASA ještě jednu výhodu – jeho hmotnost je pouhých 21,4 kg!

Odkaz na stránky výrobce MARKBASS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MARKBASS

Něco o výrobci:
Markbass je společnost navrhující a vyrábějící zesilovače a jiné příslušenství převážně pro basové nástroje. Společnost nese svůj název již od roku 2001, ale její kořeny sahají do 80. let minulého století. Zakladatelem společnosti je Marco Virgiliig, který začínal v oblasti telekomunikačních technologií a postupně se více začal zajímat o zesilovací techniku. On sám je považován za průkopníka neodynových reproduktorů.

VideoZboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :