Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

  • Sleva 25%
  • Výprodej

HARDCASE HN12T

12" pouzdro pro tom

1 490 Kč Cena s dph
Původní cena: 1 990 Kč
Ušetříte 500 Kč / 25%

Našli jste lepší cenu?

Vyzkoušet si nástroj

Odešleme v úterý
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje

Více informací: 800 888 448

Skořepinové pouzdro z tvrdého plastu určené pro buben tom-tom o průměru 12 palců. Spolehlivě ochrání Vaše bicí před jakýmkoliv poškozením, inteligentní design zaručuje i vodotěsnost.

Všechny obaly Hardcase jsou navíc vybaveny kolečky, držadly a pevnými upínacími pásky. Dají se rovněž  pevně zamknout. Uvnitř jsou vyloženy tlumící pěnou, víko lze upravit, takže je nástroj opravdu pevně zafixován.

Pouzdra je možné skládat na sebe i do sebe což zaručuje výbornou skladnost.


HARDCASE
Pevné obaly Hardcase představují spičku ve své třídě, a jde tak o pouzdra, která spolehlivě ochrání Vaše nástroje či jinou výbavu kdykoli, kdekoli a před čímkoli. Při jejich výrobě se dbá na každý detail, a tak Hardcase nabízí jen to nejlepší.

Vše začíná použitím extrémně pevného plastu, jehož odolnost vůči mechanickému poškození zvyšuje inteligentní design zaručující i vodotěsnost. Každý obal Hardcase je vybaven spolehlivými kolečky, pohodlnými držadly a madly a pevnými upínacími pásky. Jisté uložení nástroje zajišťuje vnitřní vyložení tlumící pěnou. Obaly jde zcela pevně zamknout a víko lze upravit tak, aby byl nástroj zcela spolehlivě zafixován.

Pouzdra je možné skládat na sebe a případně i do sebe. Skladnost a stabilita je tak opravdu velmi dobrá. Pro pořádek jsou všechny obaly vybaveny popisovatelným štítkem.

Tento obal je určen pro buben typu tom o průměru 12 palců.