Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

JBL EON 615 / 230

aktivní dvoupásmový box

Odešleme zítra
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce JBL

 

 


15" dvoupásmový 500W víceúčelový aktivní reprobox, bluetooth

 

Nový EON615 je nejen další skvělý zvukový systém JBL, ale je o krok napřed v technologii vyvinuté speciálně pro kvalitní zvuk, bez ohledu na jeho použití. Zcela vyhovující jako opravdu dobře dostupný, soběstačný, přenosný PA systém. Inženýři JBL záměrně navrhli a postavili řadu EON 600, která od základu představuje moderní technologii reproboxů JBL. Jeho převodníky představují pohodlné, bezdrátové dálkové ovládání DSP, EQ parametrú přes Bluetooth.

 

Řadu aktivních reproduktorů řady EOS600 ocení ti, kteří hledají výkonné, víceúčelové řešení. Variabilitu zaručují uživatelské presety ekvalizéru, které nabízejí programy Main, Monitor, Sub a Speech.
Na ovládacím panelu lze smíchat dva signály; přivést je lze dvěma kombinovanými XLR/Jack konektory. Vstupy mají volitelnou citlivost (Mic/Line) a rovněž nastavitelný gain. Celková hlasitost se ovládá samostatným potenciometrem. Výstupní XLR konektor Thru slouží pro propojení více jednotek.

 

 

Specifikace:

 

 • typ systému: 15""+1",  reproduktor, dvoupásmový s bass-reflexem
 • max SPL: 127 dB
 • freq. rozsah: (-10 dB), 39 Hz - 20 kHz
 • úhel vyzařování: 90° x 60°
 • zesilovač: Class D
 • jmenovitý výkon: 1000W Peak (700W LF + 300W HF), 500W Continuous (350W LF + 150W HF)
 • rozměry: (H x Š x D) 707 x 439 x 365 (mm)
 • čistá hmotnost: 17,7 kg
 • cena za 1 kus

 

Odkaz na stránky výrobce JBL

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce JBL

Něco o výrobci:
JBL má za dobu svého působení na trhu obrovské množství nashromážděných zkušeností na poli vývoje a výroby reproduktorových soustav pro divadla, arény, stadiony a open-air festivaly. Díky pečlivé implementaci exklusivních technologií a patentů jsou JBL reproduktory schopny převést daleko více energie zesilovače na akustický výkon tam, kde ostatní výrobci plýtvají drahým výkonem zesilovače, který částečně jen zahřívá reproduktory a tak jim škodí a výrazně snižuje i jejich životnost.

JBL reproduktory jsou na celém světě pověstné svoji vysokou maximální zatížitelností, kdy využijí veškerou sílu zesilovače na hudební výkon bez známek přetížení. Úplně první zvukový systém pro kino byl vyvinut a nainstalován v roce 1928 samotným panem Jamesem Bullough Lansingem (J.B.L.). Téměř po 60-ti letech, v roce 1984 vybrala Akademie filmového umění a vědy (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) v Hollywoodu zvukový systém JBL pro své prestižní kino Samuel Goldwyn Theater. Dnes musí nejlepší zvukový systém pro kinosál umožňovat průměrnou úroveň hladiny zvuku 85 dB a v dramatických špičkách až 105 dB bez jakéhokoli kompromisu ztrácejícího se dialogu, hudby na pozadí nebo nízkých kmitočtů.

Většina výrobců reproduktorových sestav používá klasických měničů, které získává od externích dodavatelů, jejichž produkty je možné objednat kdekoli. V JBL je každý měnič vyráběn "pod vlastní střechou", přímo pro konkrétní sérii reproduktorů, pro kterou byl vyvinut. Výsledkem je množství jedinečných reproduktorových sestav, z nichž každá obsahuje originální měniče optimalizované přímo pro specifický účel dané reprosoustavy.

JBL již 70 let navrhuje reproduktory pro použití v prostorech každého představitelného rozměru, od malých televizních přenosových vozů až po největší světové hudební open-air události, proto ví jak citlivě je potřeba přistupovat k šíření jednotlivých frekvenčních pásem zvuku, aby v zóně vyzařování i mimo ní mohli lidé slyšet co nejkvalitnější zvuk.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :