Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

KORG D1 WH

digitální piáno

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Štíhlé piano bez reproduktorů, ideální na denní cvičení, nebo živé hraní.
Pro hráče nejen klasické hudby, ale i jazzu, rocku nebo funku je klíčová pohodlnost, umožňující cvičit ve zkušebně a zároveň přenášet nástroj kamkoli. Nad to je rozhodující skvělý pocit ze hry. D1 je piano, které uspokojí pianistů a klávesových hráčů jakéhokoliv žánru.

Piano D1 je zaměřeno na poskytnutí toho nejlepšího ve štíhlém kompaktním provedení. Výsledkem je špičková klaviatura reprodukci pocit ze hry na koncertní křídlo, která je přitom dobře přenosná. Se svou vysoce kvalitní klaviaturou vyvinutou firmou KORG a bohatou výbavou 30 zvuků které na pódiu zazáří, je tento nástroj dokonalou volbou pro denní cvičení nebo vystupování.

 

 D1 v elegantní bílé vyniknete na kterémkoliv pódiu.
Super štíhlé, úžasně znějící stage piano D1 je dostupné v původní černé, a také v nové bílé barvě. S 30 zvuky, doplněné pedálem a stojanem na noty, je D1 v kterékoliv barvě dokonale přizpůsobeným stage pianem, které v sobě kombinuje skvělou odezvu, zvuk a přenosnost. Pro D1 je vhodný náš lehký hliníkový stojan SV-1 (STSV1BK), se kterým vytvoříte kompletní pódiový setup.

 

Velmi kvalitní japonská klaviatura RH3.
Kladívková klaviatura RH3 (Real Weighted Hammer Action) reprodukuje odezvu koncertního křídla, kde jsou nižší tóny těžší a postupně se stávají lehčími, jak hrajete směrem k vyšším tónům. Na této klaviatuře s přirozeným úderem a zatížením budete chtít hrát stále.

Kompaktní nástroj, který můžete vzít kdekoliv
Konstrukce rámu byla promyšlená s ohledem na novou strukturu a design zeštíhlující tělo na hloubku přibližně 26 cm *, což je minimální hloubka zároveň stále umožňující příjemnou hru. Ačkoliv má D1 plnohodnotnou kladívkovou klaviaturu, je velmi přenosné a lze ho odnést kamkoli ve speciálním měkkém obalu SC-D1 (prodáván samostatně). Stylový stojan ST-SV1 (prodáván samostatně) doplňuje výborně vypadající sestavu na pódiu nebo ve vaší pokoji.
* Bez notového stojanu.

Třicet parádních zvuků
D1 obsahuje celkem 30 bohatých expresivních zvuků, které obsahují nejen pianové zvuky pro žánry jako klasika, jazz nebo pop, ale i zvuky elektrického piana, varhan a klavinetu, které se vám na pódiu hodí, a další nástroje jako vibrafon, akustická kytara a smyčce.

 

Bohaté a realistické zvuky piana
Aby byl výsledný zvuk co nejpřirozenější, automaticky se podle síly úhozu přepíná mezi čtyřmi různými samply. Ať už tedy hrajete delikátní tiché pasáže nebo naopak hutné fortissimo, vše zní stejně jako u klasického klavíru. Výsledný zvuk je věrně podaný a naprosto autentický.

 

Vážné zvuky elektrického piana
Zvuky elektrického piana reprodukují nejen tonální rozdíly v odezvě na herní dynamiku, ale také dozvuk při puštění klávesy. V nabídce je šest variací, které pokrývají zvuky často používané v populární hudbě 60. a 70. let, nebo zvuky které jsou ceněny v soulové hudbě.

 

Zvuk varhan
Na výběr je šest různých zvuků varhan, používaných v rocku, nebo jazzu až po slavnostní tóny píšťalových varhan.

Špičková technologie věrně reprodukuje rezonanci koncertního křídla
D1 nabízí kvalitní a přirozený zvuk koncertního křídla, zpracovaný do nejmenších detailů.

Damper rezonance
Zvuky Concert Piano, Grand Piano a Jazz Piano reprodukují přirozenou rezonanci strun akustického nástroje, která vzniká při sešlápnutí damper pedálu.

 

Simulace zvuku při puštění kláves
D1 simuluje dozvuk vznikající při puštění klávesy anebo taky způsob, kterým aktuální herní technika zapůsobí na rezonanci strun. Díky tomu budou přehrávané staccato nebo legato tóny znít naprosto přirozeně.

 

Praktické funkce, jaké očekáváte od digitálního piana.
Jediným stiskem lze zapnout a vypnout vestavěný metronom. V režimu Layer můžete vrstvit současně dva zvuky (stačí současně stisknout dvě tlačítka zvuků), takže lze například zkombinovat smyčce se zvukem piana. Podle potřeby lze nastavit taky jeden z pěti typů (light, standard, heavy, stable, fixed) herní dynamiky, čili způsob jak bude zvuk reagovat na intenzitu úhozů. Vestavěny jsou dále tři kvalitní efekty: brilliance, reverb a chorus.

Optimální efekt pro každý ze zvuků už je nastaven jako preset.

Konektory LINE OUT standardní velikosti a MIDI IN / OUT.
Pro připojení dalších zařízení nabízí D1 nezbytné výstupy. Sem patří standardní LINE OUT pro přímé připojení zesilovače nebo nahrávacích zařízení. K dispozici jsou taky konektory MIDI IN/OUT, přes které se lze připojit na MIDI rozhraní vašeho počítače a používat pak D1 jako MIDI keyboard nebo jako klávesový zvukový modul.

Dodáváno včetně notového stojánku a pedálu

Piano je standardně dodáváno s notovým stojánkem, který lze na D1 jednoduše připevnit. V balení dál naleznete damper pedál kompaktních rozměrů.

CONCERT

Série CONCERT je řada digitálních pian navržených tak, aby nabídla stejný zvuk a herní charakteristiky jako tradiční koncertní křídla. Díky těmto nástrojům si můžete klavírní hru plně vychutnat nejen na pódiu, ale i doma.

 

Stojan ST-SV1 není součástí piána viz záložka související zboží

videoZboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :