Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

KORG Kaossilator Pro+

frázový syntezátor / loop recorder

Počet ks:
EAN: 4959112103283
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Ohlašujeme KAOSSILATOR PRO – rozšířenou verzi KAOSSILATORu, znovuzrozenou ve formě výkonného vícestopého rekordéru, doplněného o funkce pro živé hraní.


Jako průkopník mezi "nástrojovými mašinkami", které umožňují komukoliv snadno vytvářet melodie a fráze, si KAOSSILATOR vybudoval silnou a vyhrazenou komunitu uživatelů, ve které jsou i lidé s nulovými předchozími zkušenostmi s hraním. Dnes KAOSSILATOR posiluje svou mimořádnou popularitu. Se zřetelem k jeho revolučním vlastnostem – s přidáním řady nových – se nyní KAOSSILATOR zrodil znovu, jako aktuální novinka, KAOSSILATOR PRO. Nabízí 200 zvukových programů, nový gate arpeggiator, inspirovaný z Electribe, a čtyři banky pro smyčkové nahrávky, dokonce i z externích zvukových zdrojů, takže KAOSSILATOR PRO je vybaven vlastnostmi, které z něj činí ideálního pomocníka při živém hraní. Navíc, USB konektivita s počítačem a SD karta jako paměť umožňují KAOSSILATOR PRO využít nejen při improvizacích, ale také jako skvělý a intuitivní, vícestopý rekordér pro hudební produkci.

 

Hlavní vlastnosti
KAOSS X-Y touchpad nabízí intuitivní ovládání v reálném čase
200 zvuků zahrnuje moderní zvuky syntezátoru, jako jsou Lead a Bass, dále různé akustické zvuky od piana po trubku, a další
PCM samply obsahují důrazné, jednorázové bicí úhozy a komplexní perkusní patterny


Programy vokodéru přinášejí fascinující vokálové efekty
Přímý přístup až k osmi oblíbeným zvukům pomocí programovatelných tlačítek Program Memory
Funkce Loop Recording umí vrstvit interní zvuky Programů a externí zvukové záznamy


Čtyři Banky nahrávek smyček mohou obsahovat až čtyři takty nahrávek ve smyčce, s jednoduchým umlčením, což umožňuje tvořit výrazné smyčky v reálném čase, vrstvení a DJ-style remix – což je ideální pro živé hraní.


Gate Arpeggiator umí opakovaně spouštět zvuky synchronizovaně, k zadanému tempu. Sliderem můžete ovládat buď parametr Gate time nebo Gate speed.
Vyberte si tóninu a dále jednu z 31 hudebních stupnic, s jejichž pomocí pak tvoříte hudební fráze. Pro lepší ovládání můžete omezit notové rozmezí X-Y padu
Smyčková data, uživatelské nastavení a paměti s Programy lze ukládat na SD kartu


Speciální software umožňuje správu smyčkových dat, přiřazení MIDI a uživatelské nastavení z počítače
V tomtéž výkonu funguje shodně jako MIDI kontroler pro externí zařízení nebo SW aplikace

 

Intuitivní X-Y touchpad umožňuje spouštět komplexní fráze jedním prstem
Použití touchpadu je mimořádně intuitivní – škrábnutí, úhoz, nebo poklepání ihned vytvoří akce, které bylo možné jinak jen obtížně realizovat na tehdejších syntezátorech. Vodorovný pohyb ovládá např. výšku, zatímco svislý jiné parametry zvuku, jako je cutoff frekvence, zpětná vazba, nebo hloubka modulace. Tak může kdokoliv tvořit zcela originální zvuky a hudební fráze.

 

Dvě stovky skvělých zvukových programů zahrnuje syntezátory, bicí i akustické nástroje
Technologie syntezátorů Korg, proslulé mezi špičkovými muzikanty celého světa, byly pečlivě přizpůsobeny pro KAOSSILATOR PRO. Univerzální množina profesionálních zvuků pokrývá všechny styly taneční hudby, včetně techno, house, breaks, hip hop, R&B, reggae a electro. Je zde také řada akustických nástrojů, jako piano, trubka a kytara, jež nabízejí své výrazové prostředky. Můžete přiřadit své oblíbené programy osmi tlačítkům pamětí Program Memory, kterými je okamžitě vyvoláte, takže vaše představení bude plynulé.

 

Podstatně rozšířená nabídka bicích zvuků
Rytmika může být tím nejdůležitějším prvkem, když vytváříte frázi. Kromě modelingu syntézy, převzatého z originálního KAOSSILATORu, KAOSSILATOR PRO nabízí také nový PCM zvukový generátor, který umožňuje ještě realističtější bicí zvuky. Je zde 20 různých jednorázových zvuků pro kopák, virbl a hi-hat, apod., dále 25 patternů rytmických smyček, které se obuvláště hodí do tanečních hudebních stylů.

 

Programy vokodéru pro kreativní zvukové efekty
KAOSSILATOR PRO je vybaven mikrofonním vstupním jackem a 15 typy programů vokodéru, což usnadňuje dosažení jedinečných zvukových efektů, tvorbu hlasů robota a dalších.

 

31 stupnic pro lepší hudební výraz
31 typů pokrývá rozsah od chromatických stupnic, přes dur, moll, blues a další. Zadáním stupnice a tóniny můžete jedním prstem hrát perfektní melodie a fráze, které by jinak bylo obtížné zahrát i na klávesách. Je zde také několik speciálních stupnic, jako Spanish, Ryukyu a Raga, jež umožňují tvorbu frází, se specifickou atmosférou. Další posílení výrazu je možné díky nové funkci Note Range, která umožňuje zadat rozsah výšek, dostupných na touchpadu.

 

Gate Arpeggiator nabízí přesně synchronizované groovy
Díky inspiraci z EMX-1 a ESX-1 Electribe, nový Gate Arpeggiator umožňuje hrát zvukovými patterny, které jsou vždy synchronní k tempu, generování frází, jež vzdorují jakýmkoliv představám. Sliderem u KAOSSILATOR PRO můžete ovládat Gate time nebo Gate speed, což dává komplexnější fráze. Tempo lze nastavit ručně, nebo plynule, funkcí Tap Tempo.

 

Smyčkové nahrávání s neomezeným počtem vrstev
Funkci Loop Recording můžete nastavit až na 4 takty/16 dob. Hudební představení na KAOSSILATOR PRO můžete nahrát do jedné z bank Loop Recorder. Přidáním (overdubbing) dalších zvuků po jednom, vytváříte zajímavé smyčkové fráze, opakováním zvoleného zvuku v cyklu, přehráváním fráze a nahráváním stále znovu.

Čtyři banky Loop Recording umožňují představení ve stylu DJ

 

KAOSSILATOR PRO je vybaven čtyřmi bankami Loop Recording. Tyto banky lze kombinovat a získat tak prakticky neomezené možnosti. Každou ze čtyř smyčkových bank můžete umlčet, její hlasitost nastavit a měnit i délku smyčky, takže živé představení si snadno upraví každý. Nepotřebnou smyčku můžete během hraní vymazat a novou nahrát, aniž byste museli zastavit běžící song.

Smyčkové nahrávání externího zdroje


KAOSSILATOR PRO nabízí linkové a mikrofonní vstupy, takže můžete nahrávat ve smyčce i externí zvukové zdroje. Snadno tak přidáte rap, vokál, nebo audio signál z externího zařízení do smyčkové fráze, vytvořené v KAOSSILATOR PRO.

 

USB MIDI dodává univerzalitu a kompatibilitu
KAOSSILATOR PRO nabízí standardní MIDI IN/OUT konektory. Navíc, USB konektor umožňuje využít počítač k zálohování nahraných dat smyčky a využít KAOSSILATOR PRO k ovládání SW aplikací nebo externího MIDI zařízení. KAOSSILATOR PRO umí vysílat nebo přijímat hodinový MIDI signál.

 

Pohodlné ukládání dat na SD kartu
KAOSSILATOR PRO je vybaven slotem pro SD karty*, pro ukládání smyčkových dat a user nastavení, např. programů v pamětech. Oblíbené fráze lze uložit a vytvořit tak kolekci smyčkových dat, inspirujících nová hudební aranžmá. Úložný prostor SD karty také umožňuje využívat stejného show, se stejnými smyčkami, den co den. Smyčky si také můžete vyměňovat s ostatními uživateli KAOSSILATOR PRO, nebo tatáž data ve více jednotkách.

* nekompatibilním s SDHC a SDXC kartami.

 

Speciální SW Editor/Librarian
KAOSSILATOR PRO Editor je speciální software program pro úpravu nahraných dat smyčky, ale také MIDI přiřazení, které umožňuje proměnit KAOSSILATOR PRO na výkonný MIDI kontroler, a to způsobem, jaký přesně potřebujete. KAOSSILATOR PRO editor si zdarma stáhněte z webové stránky Korg.

* Běží pod Microsoft Windows XP (SP3 a novějším) / Vista (SP2 a novějším) / 7 a pod Mac OS X 10.4 a novějším.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :