Nákupní košík
0
 

KORG SV 1 88 BLACK - domácí/stage piano

 
KORG SV 1 88 BLACK
 
 
(s DPH)

47 010 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Stage. Vintage. Piano. Toto jméno vypovídá o všem. SV-1 Stage Vintage Piano představuje nejužitečnější souhrn elektro-mechanických, tranzistorových, páskových, analogových a prvních digitálních keyboardů, které se kdy používaly, v jednom nástroji. Využívá RX (Real eXperience) technologii Korg; každý zvuk je podrobně a autenticky přetvořený, přesně nasnímaný, v celém rozsahu výrazu a dynamiky originálu. Avšak Korgu nestačí ani to. SV-1 dále nabízí řadu efektových pedálů, zesilovačů, speaker kabinetů a studiové techniky, která kdysi dávala zvuku jejich originální lesk. Se vším všudy tak máte přístup ke zvukům, které definovaly hru na populární keyboardy po celé generace.

Autoři měli při vývoji na mysli jak výkon, tak potěšení ze hry na SV-1. Jakmile si to jednou vyzkoušíte, teprve pochopíte, jak vzrušující to může být. RH3 Real Weighted Hammer Action je nejlepší typ klaviatury, jaký Korg nabízí, působí solidně, a skvělá odezva kláves budí důvěru. Zapomeňte na procházení nabídkami. Nemusíte myslet na banky a programy. Nepotřebujete civět na displej. U SV-1 je celý čelní panel stále k dispozici, s jasně označenými knoby, kterými upravujete aktuální zvuk. Můžete si uložit až osm oblíbených nastavení a rychle je vyvolat, podobně jako když ukládáte stanici v rádiu svého auta.

Nejdůležitější však je, že Korg SV-1 nabízí ekonomickou, spolehlivou, přenosnou a bezúdržbovou alternativu ke sbírání a náročné údržbě starých vintage nástrojů. Svým specifickým stylem kabinetu (a volitelným pochromovaným stojanem) se SV-1 jasně vymezuje mezi nástroji, určenými pro živé hraní; má retro vzhled, který přesně sedí duši a srdci originálních nástrojů.

Zvuky

36 zvuků SV-1 zahrnuje elektrická piana, akustická piana, varhany, smyčce a syntezátory. Každá kategorie nástrojů začíná podstatnými klasickými nástroji a pak prochází i ostatní produkty, až po zcela výjimečné a ojedinělé nástroje, které již dávno odnesl čas. Např. elektrická piana začínají modely se 7-stupňovou dynamikou, přepínanou zoubky (“tine” verze), pokračují klasickým “jazýčkovým” modelem a přechází až k vintage analogovému nástroji “electra” (všechno američtí výrobci), ale také dvěma odlišnými japonskými nástroji z 80-tých let, z doby prvních digitálních přístrojů.

Akustická piana zahrnují třípásmové stereo verze jak velkých křídel německých, tak japonských, intimnější stojaté piano, velmi populární mono piano pro menší akce, japonské elektro-akustické variace z let 70-tých a 80-tých, plus několik zapomenutých zvuků. Varhany zahrnují tři variace klasických tone-wheel modelů, plus nejslavnější britské a italské combo varhany, kromě zcela prvních, signovaných, amerických, lampových, konzolových varhan.

Kategorie Clavs zahrnuje čtyři variace zvukových nastavení plus a odpovídající nástroj od stejného výrobce, který využívá drnkací mechanismus s jedinečným a typickým zvukem klavinetu. Přidány jsou reálné, páskové a analogové smyčce; chóry; a pár hutných, analogových zvuků syntezátoru, takže máte neuvěřitelně přizpůsobitelnou paletu zvuků, které využijete při hraní.

Každý z klíčových nástrojů byl přesně nasamplován, včetně šumů ozubení, uvolnění kláves, damper pedálu a kladívek, s různou dynamikou. Dokonce jsme samplovali rezonance kabinetu piana, což obohacuje přesnost simulace našich pian. Tato pozornost detailům, kterou nazýváme RX Experience technologie, je to, co činí hru dna SV-1 tak zábavnou. Hudba vám ožívá pod rukama, tří-rozměrný zvuk evokuje dojem elektro-mechanických legend, jejich znovuzrození.

Řetězec vintage FX efektů a modeling zesilovačů
Špičkový zvukový generátor SV-1 je dále obohacený šesti nezávislými stupni zpracování signálu, z nichž každý lze obejít.
EQUALIZER (basy, středy a výšky)
Je možné ovládat z čelního panelu, takže EQ umožňuje tvarovat zvuk a upravit jeho kvalitu v reálném čase.

PRE FX (Compression, Boost, U-Vibe, Chorus/Vibrato, Tremolo, Wah)
Tato sekce nabízí základní efekt pro předběžné ošetření zvuku nebo přidání některých vintage chvění, modelovaných klasickými efekty legendárních designérů kytarových efektů Korg. Přidává Sweep pedál (např. Korg EXP-2 nebo XVP-10), vhodný pro funky muziku, s Wah.

AMP MODEL (Amp Modeling, simulace kabinetu a Noise Reduction)
Díky množství hlav zesilovačů a speaker kabinetů, které jsou k dispozici, přidáte barvu, drive a tvar vašemu zvuku. Plus, exkluzivní obvod Korg Valve Reactor zvuku dodá vřelost nebo typické praskání, které dokáže pouze reálná lampa.

MODULATION FX (Chorus 1 &2, Phaser 1&2, Flanger a Rotary)
Několik nejznámějších stomp-box pedálů bylo upraveno, aby vyráběly signovaný zvuk legendárních přístrojů. Emulace rotary speaker kabinetu od Korgu byla dlouho vychvalovaná, jako jedna z nejlepších, jelikož věrně přidává nuance a pohyb jakémukoliv varhannímu zvuku.

REVERB/DELAY (Room, Plate, Hall, Spring, Tape Echo a Stereo Delay)
Čtyři typy reverbu, spolu s klasickým páskovým echem, plus digitálním delay, založeným na tempu – doplňuje přepínač Tap tempo.

LIMITER
Tento finální krok v řetězci zaručuje, že úroveň zůstane vyvážená u všech zvuků a lze ji nastavit pouze v přiloženém SW editoru/knihovně.

Intuitivní a prosté ovládání
Rozhraní ovládání bylo upraveno s ohledem na živou produkci; každý podstatný prvek je rychle dosažitelný na čelním panelu, bez matoucích nabídek nebo několika stisků tlačítek. Otočné knoby zahrnují LEDky, které zobrazují polohu knobu a lze u nich stiskem obnovit originální nastavení. Pro skutečně rychlé změny má SV-1 osm radiových tlačítek ve stylu ovládání přehrávače v autě, kterými bleskově vyvoláte osm oblíbených zvuků a nastavení. Uložení aktuálního nastavení je rovněž velmi snadné. Zkrátka určíte aktuální preferované nastavení, pak stisknete a podržíte jedno z tlačítek Favorite; jakmile začne tlačítko blikat, znovu je dotisknete a nastavení je uloženo.

Klaviatura, křivky ladění
SV-1 je vybaven nejlepší vyváženou hammer mechanikou (RH3) Korg, u obou, 73 i 88-klávesové verze. Tlačítko FUNCTION umožňuje přístup k osmi různým ladícím křivkám včetně temperovaného, stretch ladění piana, elektrického piana, elektrického křídla, stojatého piana, charakteristických druhů rozladění a dvou uživatelsky definovatelných typů (konfigurace možná v SW editoru/knihovně). Celkové ladění je přístupné rovněž tlačítkem FUNCTION a pomocí ovládání EQ. V tomto režimu je dána koncertní výška klaviatury (A=440Hz), kterou vyvoláte stiskem knobem Treble. Samozřejmě, SV-1 lze transponovat na libovolnou výšku.

Retro styl
Nástroj je vestavěn do masivního, pěkně stavěného těla, takže SV-1 na podiu vskutku nelze přehlédnout. Kombinace retro stylu ovládacích prvků a skvělé červené barvy kovového těla (73 kláves) nebo karbonové šedé (88 kláves) SV-1 budí zájem a žádanost – a touhu si zahrát! K volitelnému, nastavitelnému a sklápěcímu, pochromovanému stojanu získáte i měkké pouzdro.


Konektivita

Profesionální nástroj by nebyl kompletní bez všech tří správných druhů zapojení. SV-1 je vybaven vyváženým XLR a 1/4" výstupem; levým a pravým audio vstupem; MIDI In a MIDI out jacky, USB MIDI Portem a 3 pedálovými konektory: Damper, Pedal 1 a Pedal 2. Damper pedál je přiložený a nabízí funkci half-pedálu kvůli autentické reakci piana. Pedal 1 je slouží pro pedál přepínače a ovládá zvuk piana jako Sustenuto pedál, nebo jako přepínač Fast/Slow v případě efektu Rotary Speaker. Pedal 2 akceptuje plynulý typ pedálu – je skvělý pro autentické Wah efekty – nebo další přepínače, takže je určen pro pianové puritány, vyžadující tří-pedálovou funkci a nabízí i další funkci Una Chorda (soft pedál).

SW Editor/Librarian
Již při vývoji nevídaně jednoduchého a snadno použitelného nástroje jsme věděli, že mezi hráči jsou i ti, kdo s oblibou zkoumají věci hlouběji. SV-1 SW Editor/Librarian nabízí skvělé, grafické programování, včetně přístupu k určitým parametrům, nedostupným na panelu SV-1. Takže SW Editor/Librarian umožňuje každý ze 36 zvuků a osmi oblíbených nastavení naprogramovat a uložit jednotlivě. Tímto způsobem pak mohou uživatelé sdílet a vyměňovat si svá oblíbená nastavení a Korgu dodávat další zvuky do budoucna. SV-1 SW Editor/Librarian běží na Macu nebo na PC a je zdarma přiložen v balení SV-1. Specifikce:

Modely:

SV-1 88 88 kláves

Klaviatura:
RH3 – Real Weighted Hammer Action 3
8 křivek dynamiky

Ladění:
Transpozice na libovolnou výšku (+/– 12 půltónů
Jemné ladění

Zvukový generátor:
EDS (Enhaced Definition Synthesis)
RX RX (Real eXperience) Technology

Polyfonie 80 hlasů

Zvuky: 36; 6 bank x 6 zvuků

Bank 1; Electric Piano 1:
Tine Electric Piano (x4); VPM Piano (x2)

Bank 2; Electric Piano 2:
Reed Electric Piano (x2);
Portable Electro-Acoustic Grand; Korg SG-1D;
80’s Synth Piano; MIDI Grand

Bank 3; Clav:
Clav (x4); Plucked Reed Piano-ette; Transistor Piano

Bank 4; Piano:
Bright Japanese Grand; Smooth European Grand;
Mono Grand; Upright Piano; Piano+Strings; Piano+Pad

Bank 5; Organ:
Tonewheel (x3); USA Tube Console; Italian Combo; VOX Combo

Bank 6; Other:
Real Strings; Tape Strings; String Machine;
Real Choir; Synth Brass; Sharp Brass

Oblíbené:
8 přiřaditelných přepínačů pro rychlé vyvolání programů

Effects/Processing:
Pět individuálních sekcí

Equalizer:
On/Off Switch; Bass, Mid, Treble Knobs

Pre-FX:
On/Off Switch; Speed Knob, Intensity Knob; Compressor, Boost
U-Vibe, Vibrato, Tremolo, VoxWah (Auto/Pedal Switch)

Amp Model:
On/Off Switch; Drive Knob; Clean, California, Tweed, AC30, Mod'ed OverDrive, Organ Hi-Gain OverDrive

Modulation FX:
On/Off Switch; Speed Knob, Intensity Knob; Chorus 1, Chorus 2,
Phaser 1, Phaser 2, Flanger, Rotary (Fast/Slow Switch)

Reverb/Delay:
On/Off Switch; Depth Knob; Room, Plate, Hall, Spring,
Tape Echo, Stereo Delay (Tap-Tempo Button)

Valve Reactor lampa:
1 x 12AX7

Další ovládání na panelu:

Master Volume knob
Transpose tlačítko
Local Off tlačítko
Funkční tlačítko

Demo Songy:
36; stiskem tlačítek Transpose + Local Off

Zapojení:
Audio výstup
Levý/Mono, Pravý (1/4“ symetrický); Levý, Pravý (XLR symetrický)

Audio vstup:
Levý/Mono, Pravý (1/4“)

MIDI
Standardní In, Out; USB/MIDI port

Damper Pedál:
Damper (fixed)

Pedal 1:
Přepínač; Sostenuto nebo Rotary Speaker Fast/Slow přepínání

Pedal 2:

Plynulý; Volume/Expression nebo Wah
Přepínač; Soft Pedál (Una Chorda)

Sluchátka:
Stereo 1/4"

SV-1 73 Rozměry:
114,5 x 34,7 x 15,5cm (bez stojanu)

SV-1 88 Rozměry:
135,4 x 34,7 x 15,5cm (bez stojanu)

Dodávané příslušenství:
Napájecí šňůra, Quick Start, Accessory CD, stojan na noty, Damper Pedál (Korg DS2-H)

Volitelné příslušenství:
ST-SV1 stojan pro nástroj; EXP-2 / XVP-10 expression pedál; PS-1 nožní spínač,
CB-SV1-73 a 88 pouzdro pro stojan
Počet kláves:
88
Počet zvuků:
36
Počet doprovodů:
0
Polyfonie:
64 hlasů
Efekty:
ano
Nahrávání:
ne
Externí paměť:
NE
Vnitřní paměť:
ne
Displej:
ne
Počet pedálů:
Součástí balení je přídavný sustain pedál
Konektory:Audio output, Audio input, Headphones, MIDI, Computer, Damper
Vlastní reproduktory:
NE
Split:
ne
Dual:
ne
Rozměry:
1356 × 347 × 157 mm
Hmotnost:
20.55kg
Připojení sluchátek:
jedny
USB , MIDI:
ano , ano
Nahrávání / počet stop:
0
Automatické doprovody:
Ne
Stojan v ceně:
Ne

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :