Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

KORG TP 2

duální lampový předzesilovač do studia

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Duální lampový předzesilovač s optickou kompresí a digitálním výstupem, určený k úpravám a vylepšení zvuku při nahrávání.

 

Je obsažena speciálně upravená verze Korgovy lampové technologie Valve Force (která si již vydobyla svou popularitu na Triton Extreme a Electribe SX/MX), generující teplý a bohatý zvuk, stejně jako optické kompresory, zajištující rychlou odezvu.

 

Specifikace:

 • duální, klasická, analogová VU měřidla
 • duální lampa Valve Force se dvěma lampami typu 12AX7 na každý kanál jedna
 • dva nezávislé kanály, které lze použít pro nahrávání stereo vstupu
 • u každého kanálu přepínače pro Phantom power, pad, phase, low cut a Hi-Z
 • balancované XLR a 1/4´´ TRS vstupy a výstupy
 • koaxiální a optické digitální výstupy

 

TP-2 nabízí dva zcela nezávislé předzesilovače s individuálním ovládáním v reálném čase. Každý kanál disponuje vlastní lampou typu 12AX7. Přepínač „Stereo“ na čelním panelu pak umožňuje zvolit režim společné práce obou předzesilovačů při zpracování stereo signálu. Díky využití speciálně upravené verze světově proslulé technologie Valve Force, která je dobře známá již ze série Electribe X či Triton Extreme,poskytuje TP-2 maximálně zvučný a bohatý tón, splňující všechny vaše hudební nároky. Každý kanál předzesilovače akceptuje jak XLR, tak i 6,3 mm jackové vstupy, k dispozici je i možnost využít phantomové napájení.

 

Ve výbavě dále naleznete Hi-Z přepínač, 26 dB pad tlačítko a variabilní trim tlačítko, jejichž prostřednictvím lze nastavit optimální úroveň zisku pro jakýkoliv zdroj, počínaje studiovými mikrofony až po přímý kytarový či baskytarový vstup. Párem táhel můžete kontrolovat výstupní hlasitost, a pro ještě větší flexibilitu jsou zde i low-cost přepínač a ovladač phase reverse. Využitím špičkové optické komprese dovoluje TP-2 vdechnout produkovanému zvuku nový rozměr. Vedle rychlé odezvy nabízí optická komprese široké možnosti dynamické kontroly – a to vše bez nežádoucího zkreslení zdrojového materiálu. Intuitivní ovládání optické komprese je pak u TP-2 usnadněno otočnými tlačítky pro nastavení citlivosti komprese na čelním panelu, které jsou sdruženy s tlačítky Fast / Slow a přehlednými analogovými VU měřidly.

 

Za úžasným, charakteristicky lampovým zvukem TP-2 nikterak nezaostává ani jeho digitální výbava. Konverze analogového signálu na digitál je ve 24bitové kvalitě, za využití 64násobného resamplování, čímž je zajištěna absolutně bezchybná reprodukce. Nabízené samplovací frekvence jsou 44,1, případně 48 nebo 96 kHz a digitální výstup je zajištěn jak S/P DIF optickým, tak i koaxiálním výstupem. K dispozici jsou také analogové výstupy.

 

Jestliže se TP-2 skvěle hodí k doplnění vašich hardwarových či softwarových digitálních nahrávek, stejně dobře jej lze uplatnit i v dalších situacích.Při živém vystupování může obohatit váš vokál či akustické nástroje. Jako masteringové zařízení pak TP-2 nabízí vynikající dynamickou kontrolu. Můžete jej dokonce využít i jako předzesilovač při přípravě audio samplů pro váš keyboard či počítač.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :