Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Little Mark Vintage D2

Basový předzesilovač

Odešleme zítra
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Nová éra Markbass pokračuje nejmodernějším klenotem
Little Mark Vintage D2 nabízí jiné vlastnosti než Little Mark Vintage. Byl vyvinut proto, aby uspokojil jiné požadavky basistů, jako je například semi-parametrický ekvalizér, který nabízí širší škálu zvukových možností, Boost s nastavením hlasitosti a také vypínač pro Limiter. Vedle toho samozřejmě nabízí vřelý lampový preamp, symetrický výstup DI s opravdovým transformátorem a pozlacené obvody s výběrovými komponenty, stejně jako jeho Vintage bratr.

I tenhle zesilovač patří do řady Gold Series, která se může chlubit špičkovou kvalitou a jde na první pohled poznat díky úchvatnému designu, který značí novou éru Markbass!

Lampový preamp
Little Mark Vintage D2 je vybaven lampovým preampem, který poskytuje bohatý a vřelý zvuk, plný harmonických tónů.

Nové nastavení EQ se semi-paramterickým ekvalizérem/ 2 polohový přepínač
Ovládání pevných frekvencí Low a High a dva semi-parametrické ovladače na Little Mark Vintage D2 umožňují upravit zvuk k dokonalosti – vyberete si frekvence z nižších a vyšších středů, které chcete posílit nebo oříznout. Tyhle prvky jsou nesmírně praktické a užitečné, když musíte bojovat se špatnou akustikou sálu, potřebujete optimalizovat svůj zvuk v mixu nebo potlačit zpětnou vazbu akustické baskytary nebo kontrabasu. Navíc tu je dvoupolohový spínač, díky kterému okamžitě dostanete buď úplně rovný FLAT zvuk nebo OLD tón s ořezanými výškami pro starý, vintage zvuk.

Boost
Ovladač Boost vám umožňuje posílit úroveň vašeho zvuku o 12 dB, okamžitě tak dostanete větší čistou rezervu, kdykoli ji potřebujete. Boost můžete zapínat a vypínat volitelným pedálem Dual Switch, který vám pomůže vyniknout, když máte sólo.

Spínač pro Limiter
Tenhle spínač nabízí moderní reakci dynamického limiteru, když ho sepnete. Anebo old schoolový zvuk s typickým zkreslením, když je vypnutý.

Opravdový DI Box
Symetrický DI výstup s opravdovým transformátorem je optimalizován tak, aby poskytoval ryzí, plný a bohatý zvuk na všech frekvencích. I když už zesilovače Little Mark mají kvalitní obvod DI, ale transformátor upgraduje jeho výkon a poskytuje v tomhle zesilovači opravdový DI Box, který zvládne extrémní výkyvy zvuku aniž by ho jakkoli zkresloval nebo zabarvoval.

Špičkové vlastnosti série Gold
Jak už je u Gold Line série zvykem, i Little Mark Vintage D2 má pozlacené obvody a je vybaven špičkovými, výběrovými komponenty, které poskytují nejvěrnější a nejčistší zvuk, který si dokážete představit.

Mute a spínač Boost
Mute, který lze sepnout přes pedál, je jedním z nejžádanějších prvků, který pomáhá při ladění nebo tiché vypínání nástroje. Volitelní Dual Footswitch rovněž umožňuje zapínat a vypínat Boost.

Rozměry a hmotnost
Little Mark Vintage D2 má stejně kompaktní velikost a nízkou hmotnost jako všechny zesilovače rodiny Little Mark.

MPT – Mark Proprietary Technology
Skoro všechny zesilovače na trhu jsou vybaveny stejným koncovým zesilovačem od různých výrobců, který není uzpůsoben pro potřeby basistů. Marco De Virgiliis investoval v Markbass spoustu peněz do výzkumu a vývoje, aby vytvořil vlastní technologii koncového zesilovače, který je speciálně vyvinut tak, aby respektoval a glorifikoval tón vašeho nástroje.

Odkaz na stránky výrobce MARKBASS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MARKBASS

Něco o výrobci:
Markbass je společnost navrhující a vyrábějící zesilovače a jiné příslušenství převážně pro basové nástroje. Společnost nese svůj název již od roku 2001, ale její kořeny sahají do 80. let minulého století. Zakladatelem společnosti je Marco Virgiliig, který začínal v oblasti telekomunikačních technologií a postupně se více začal zajímat o zesilovací techniku. On sám je považován za průkopníka neodynových reproduktorů.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :