Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

M-Audio Keystation 88 MK3

USB/MIDI keyboard, 88 kláves, iOs kompatibilita, Ableton, Pro Tools

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

M-Audio Keystation 88 MK3 je ultimátní USB/MIDI keyboard třetí generace. Nabízí 88 kláves pplné velikosti, kompatibilitu s PC/Mac a iOs zařízeními. Součástí je SW: Ableton Live Lite, Pro Tools first, MPC Beats a virtuální nátroje Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33. Xpand!2 + 5x MPC expansion Pack.88 rychlostně citlivých kláves plné velikosti pro přirozený pocit z hraníUSB/MIDI připojení pro hraní s virtuálními nástroji a práci s DAW5-pin MIDI výstup pro připojení např. oblíbeného syntezátoruVolume, transportní a navigační tlačítkaErgonomická modulační a pitch-bend kolečkaPlug and play podpora pro PC/MaciOs kompatibilita přes Apple iPad Camera Connection Kit (není součástí)Vstupy pro sustain a expresion pedálSW součástí: Ableton Live Lite, Pro tools First, MPC BeatsVirtuální nástroje: Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33. Xpand!2MPC Expansion packy: MPC Beats Producer Kits, F9 Instruments Beats Edition. Laniakea Sounds, MSX Audio, ADSRMelodics: 40 výukových lekcí hry na keyboard/piáno zdarmaNapájení přes USB nebo DC (9V, 500mA) adaptérem (není součástí)Rozměry: 137.77 x 21.64 x 7.31 (cm)Hmotnost: 6,24 (kg)Jednoduchá kontrola nad SW
Začněte vytvářet a hrát na svém počítači Mac nebo PC pomocí nejprodávanějšího 88-klávesového MIDI keyboardu na světě: Keystation 88 MK3. Ať už jste ostříleným profesionálem, který hledá vhodný kontroler, nebo teprve začínáte s USB MIDI keyboardy, Keystation 88 MK3 splní vaše potřeby. Jedná se o jednoduchý, ale šikovný MIDI kontrolér určený pro sekvenování hudby a hraní na virtuálních nástrojích na vašem Mac nebo PC. Keystation 88 MK3 obsahuje 88 klasických kláves, citlivých na rychlost v plné velikosti a komplexní ovládací prvky, které rozšiřují rozsah hratelných not, expresivní schopnosti a vylepšují váš pracovní postup nahrávání.
Předveďte se!
S Keystation 88 MK3 je maximalizace vaší kreativity možná během chvíle: použijte plně přiřaditelná tlačítka rozsahu oktáv; kolečka pitch-bend a modulace; volume know a navigeční/směrové ovladače pro přehrávání, hraní a nahrávání pomocí hudebního softwaru bez použití myši nebo trackpadu. Keystation 88 MK3 je vybaven také vstupem pro 1/4" palcovým (6,3 mm) sustain pedál, který vám umožní použít externí ovládací pedál, jako je M-Audio SP2 (prodává se samostatně).
Totální kontrola nad DAW
S Keystation 88 MK3 se zbavte potíží s počítačovou produkcí. Kombinace USB napájení v souladu se zažitými standardy a podporou připojení USB-MIDI je instalace hračkou, která producentům a interpretům poskytuje okamžitý přístup k modernímu světu hudební produkce. Díky snadno přístupným ovládacím prvkům pro přehrávání a nahrávání a směrovým tlačítkům můžete zažít nebývalý pracovní postup - přehrávejte, hrajte a nahrávejte pomocí hudebního softwaru bez poižívání myši nebo trackpadu. Podpora Keystation 88 MK3 pro připojení iOS - se sadou Apple iPad Camera Connection Kit (prodává se samostatně) - navíc umožňuje plnohodnotný výkon zvukových aplikací na iPadech a dalších zařízeních iOS.
Prémiové virtuální nástroje
Vaše produkce vyžaduje jen to nejlepší! Proto je naše třetí generace řadičů Keystation nabitá profesionálními virtuálními nástroji od předních vývojářů AIR Music Tech. Od aktuálního Xpand! 2, po vintage zvuky e-piana Velvet, vintage zvuky Boomu, nezaměnitelný zvuk Vacuum, klasické varhanní zvuky DB-33 a věrné tóny klavíru Mini Grand, můžete si být jisti, že ať jsou vaše požadavky jakékoli, sada virtuálních nástrojů Keystation 88 MK3 zaručuje splnění všech vašich očekávání s okamžitým tvůrčím potenciálem hned po vybalení!
Profi DAW součástí
Objevování vaší kreativity by nemělo být fuškou! Proto zahrnujme tři přední platformy v oboru, ze kterých si můžete vybrat. Objevte svět Ableton Lite, revolučního řešení hudební produkce, které vám umožní spontánně skládat, nahrávat, remixovat, improvizovat a upravovat vaše hudební nápady v plynulém prostředí audio / MIDI. Můžete také vyzkoušet produkční SW, kterým je Pro Tools | First | M-Audio Edition - Kompletní DAW založený na stejných nástrojích pro tvorbu hudby a produkci zvuku, na které se každý den spoléhají oceňovaní umělci, hudebníci, producenti, inženýři. Hledáte špičkovou aplikaci na tvorbu hudby? MPC Beats obsahuje ty nejlepší části legendárního pracovního postupu MPC a obsahuje všechny základní nástroje pro profesionální produkci. Upravujte samply, mixujte skladby, jakýkoli zvuk pomocí syntezátorů, které najdete v legendárních MPC. MPC Beats umí také pracovat s vašemi pluginy AU / VST.
Zdokonalte svoje dovednosti
Série Keystation Series společnosti M-Audio usnadňuje rozvoj vašich dovedností na všech úrovních pomocí výukových programů od Skoove a Melodics. Ve hře Skoove se naučíte hrát na klavír se stovkami interaktivních a vysoce kvalitních online lekcí pro klavír pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé hráče. Unikátní metoda Skoove vás při hraní provede zpětnou vazbou v reálném čase, která vám umožní rychleji se zlepšovat a naučit se vše, co potřebujete, abyste se stali úplným hráčem na klavír. Melodics spojuje uživatelsky přívětivé, intuitivní a inspirativní uživatelské rozhraní podporované jedinečným adaptivním učením, motivační mechanikou a přizpůsobenými výzvami, které povzbuzuje uživatele k osvojení různých technik, konceptů a žánrů. S každou relací budujete svalovou paměť, zdokonalujete svoji techniku a hlavně ovládáte svůj keyboard. Melodics je zdarma ke stažení a po registraci Keystation 88 MK3 získáte dalších 40 lekcí zdarma, abyste mohli začít!

Odkaz na stránky výrobce M-AUDIO

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce M-AUDIO

Něco o výrobci:
Americká firma zabývající se výrobou zvukových karet a studiové techniky - mikrofonů, MIDI klávesnic, reproboxů ... Výborný poměr cena a výkon. Velice oblíbené produkty.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :