Nákupní košík
0
 

MARSHALL MG30CFX - kombo s digitálními efekty

 
MARSHALL MG30CFX
 
 
MARSHALL MG30CFX
 
MARSHALL MG30CFX
 
(s DPH)

5 910 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce MARSHALL


Čtyřkanálové tranzistorové kytarové kombo Marshall MG30CFX disponuje výkonem 30W a je osazeno jedním 10” reproduktorem.
Nový vzhled Carbon Fiber ( karbonové provedení )

Kanály Clean, Crunch, OD1 a OD2 umožňují plynulý přechod od krystalicky čistého zvuku přes drzý marshallský crunch a pevný rockový overdrive až po agresivní a šťavnatý metalový zvuk. Ovladače Gain a Volume slouží k nastavení úrovně zkreslení a hlasitosti zvoleného kanálu.Pomocí 3-pásmového ekvalizéru, který je společný pro všechny kanály, je možné provádět rozsáhlé úpravy zvukového zabarvení. Výsledný zvuk lze dále zajímavě obohatit některým z pěti vestavěných digitálních efektů, díky kterým se můžete přiblížit nebezpečně blízko zvuku svých oblíbených kytarových hvězd. Na výběr je reverb, delay, chorus, phaser a flanger.

Velmi praktickou funkci zastává ovladač Tap Switch, jenž slouží k manuálnímu nastavení délky delaye a zasazení tohoto efektu přesně do tempa a rytmu konkrétní skladby.

To však stále ještě není vše. Dlouhým stisknutím ovladače Tap Switch lze kombo přepnout z manuálního do presetového režimu. Ten aktivuje digitální paměť komba, do které je možné uložit jeden nastavený zvuk pro každý kanál (včetně efektů). Oblíbené zvuky každého kanálu pak máte doslova na dosah ruky.Prostřednictvím klasického 3,5mm jacku lze ke kombu připojit CD či mp3 přehrávač, takže můžete jamovat se svými oblíbenými nahrávkami.

Zejména razantní noční hráči ocení možnost připojit ke kombu sluchátka. Sluchátkový výstup je vybaven věrnou simulací zvuku reproduktoru. Vaše dobré sousedské vztahy tak zůstanou zachovány i přes značnou hlasitost vaší produkce.
Kombo je též možné ovládat pomocí speciálního footswitche Marshall Stompware, jenž navíc díky svému přehlednému displeji umožňuje využití integrované ladičky. Footswitch není součástí balení.
 
Kombo Marshall MG30CFX nabízí ideálně vyladěnou kombinaci nekompromisního zvuku, praktických ovládacích prvků a dotažených digitálních efektů za velmi dostupnou cenu.
 
Tranzistorové kytarové kombo
- Série: MG4
- Výkon: 30W
- Reproduktor: 1 x 10“
- Počet kanálů: 4 (Clean / Crunch / OD1 / OD2)
- Široké zvukové možnosti od čistého zvuku přes drzý crunch až po šťavnatý rockový overdrive či moderní agresivní metalové zkreslení
- Ekvalizér: 3-pásmový, společný pro všechny kanály
- Integrované digitální efekty: reverb, delay, chorus, phaser, flanger
- Tap Tempo: ano, pro delay
- Maximální počet simultánně zapojených efektů: 2 (reverb + jakýkoli z dalších efektů)
- Možnost uložení 4 uživatelských presetů (1 zvuk pro každý kanál)
- Ladička: ano, pouze při připojení externího footswitche Marshall PEDL- 90008 (není součástí balení)
- Rozměry (mm): 480 (šířka), 420 (výška), 225 (hloubka)
- Váha: 10,8 kg

Ovládání a korekce:
- Gain – úroveň zkreslení
- Volume – hlasitost daného kanálu
- Bass – úroveň basových frekvencí (společná pro všechny kanály)
- Middle – úroveň středových frekvencí (společná pro všechny kanály)
- Treble – úroveň výškových frekvencí (společná pro všechny kanály)
- přepínač Clean / Crunch – přepínání mezi čistým kanálem a kanálem Crunch
- přepínač Overdrive – přepínání mezi kanály OD1 a OD2
- Reverb – úroveň reverbu
- FX – volba efektů (delay, chorus, phaser, flanger) a nastavení jejich  průběhu
- přepínač Tap Switch – nastavení funkce Tap Tempo pro delay, při dlouhém stisknutí přepínání mezi manuálním a presetovým režimem
- přepínač Store – uložení nastaveného zvuku do paměti komba
- Master – celková hlasitost na výstupu

Konektory:
- 6,3mm kytarový vstup
- 3,5mm vstup pro CD / mp3 přehrávač
- 3,5mm výstup na sluchátka se simulací zvuku reproduktoru
- 6,3mm vstup na footswitch Marshall Stompware (není součástí balení)


Odkaz na stránky výrobce MARSHALL.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MARSHALLNěco o výrobci:
Marshall Amplification je britská společnost zabývající se vývojem a výrobou hudebních zesilovačů. Firma patří mezi nejvýznamnější výrobce hudebních aparatur. První zesilovač zde vznikl v roce 1962. Společnost byla založena bubeníkem Jimem Marshallem.

Jim Marshall neměl v plánu stavět aparatury, nýbrž prodávat a učit hru na bicí. První myšlenka zabývat se prodejem zesilovačů přišla teprve po tom, co byl dotazován Pete Townshendem ze skupiny The Who a dalšími, proč neprodává nebo nevyrábí také kytarové aparatury. Jim napřed dovážel aparatury Fender, Fendery byly velmi oblíbené, ale i velmi drahé, proto se později se pokusil se svými spolupracovníky postavit jejich příbližnou kopii. Po pár pokusech (asi na šestý pokus) se mu ovšem podařilo vyrobit aparaturu, která měla naprosto unikátní "křupavý" zvuk. Na trh se dostala pod označením JTM 45. Po velikém úspěchu začal Jim Marshall vytvářet další řady zesilovačů. Obrovsky úpěšným modelem se stal Marshall „Plexi“ 1959SLP, který v podstatě udával zvuk 60. a 70. let. Následovaly modely jako 1987X, Bluesbreaker, legendární a první zesilovač s Master Volume JCM 800 nebo Hi-Gain JCM 900. Právě JCM 800 a JCM 900 byly aparatury, které je možné dodnes slyšet v téměř každém odvětví tvrdší muziky jako je hard rock, heavy metal apod. Další model Marshall JCM 2000 je považován za kombinaci JCM 800 a JCM 900 a je nejdéle vyráběným modelem v historii Marshallovy firmy. Nejnovější řada se označují jako JVM. Marshall tvrdí, že JVM je nejuniverzálnější zesilovač v historii firmy.
S vývojem tranzistorových zesilovačů byl i Marshall nucen představit svoji řadu - Marshall MG. Tranzistorové zesilovače měli nižší výkon a byli vhodné k domácímu užití, hlavně ale byly cenově dostupnější. Právě Marshall MG řada byla a je často kritizována za vysokou cenu a neuspokojivý zvuk.[1]
Firma vytvořila i řadu hybridních zesilovačů - velmi úspěšná Valvestate a novější AVT.
Tzv. "Marshall tone" (Marshallový tón) je asi nejspecifičtější a nejrozpoznatelnější zvuk v rockové historii. Každá aparatura se sice trochu odlišuje ale v každé můžeme nalézt onen úderný křupavý crunch, tak typický pro Marshall.
Pro lampové zesilovače jsou typické elektronky EL34 a ve slabších modelech EL84, dodávající specifický "britský" charakter zvuku.

Marshall patří mezi nejrespektovanější a nejznámější výrobce aparatur vůbec. Firma stála u zrodu několika revolučních změn v oblasti kytarových zesilovačů, mezi které patří např. zavedení nového rockového zvuku; Marshall JCM 800 stál u zrodu Master Volume, díky kterému šlo dostat z aparátu velké rockové zkreslení při nižších a heavy metalové při vyšších hlasitostech; Marshall na žádost Peta Townshenda jako první vyrobil reprobox osazený 4 reproduktory. Někteří hudebníci dokonce tvrdí, že si kupují Marshall výrobky (hlavně reproboxy) pouze na efekt, který poté na pódiu ani nevyužívají.[2]
Řada slavných kytaristů má u Marshall signature modely - např. Randy Rhoads, Jimi Hendrix, Kerry King, Slash, Zakk Wylde aj

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :