Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

MEINL HDJ4 S

8" djembe, Nile Series, mahagon , výška 40cm

Počet ks:
EAN: 840553072389
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

krásně vypadající ručně vyřezávané mušle mají frézovaný povrch, který připomíná sluncem zalité vody. Tato struktura nejen skvěle vypadá, ale také usnadňuje držení djembe mezi koleny.

Ručně sbírané kozí kůže jsou zajištěny pomocí tradičního tkacího systému Mali a běžců vyrobených z předpjatého nylonového PP lana.

SPECIFIKACE

• Průměr: 8 "
• Barva: hnědá
• Zvláštnosti: Vyřezáno z kusu mahagonového dřeva (pěstovaného na plantážích)
• Ručně vyřezávané tělo
• Ručně vybraná kozí kůže
• Předpjaté PP nylonové šňůry
• Materiál: mahagon
• Výška: 40cm

Krásně vypadající ručně vyřezávané mušle mají frézovaný povrch, který připomíná sluncem zalitou vodu. Tato struktura nejen skvěle vypadá, ale také usnadňuje držení djembe mezi koleny. Pro hráče všech věkových skupin existují čtyři různé velikosti. Ručně sbírané kozí kůže jsou zajištěny pomocí tradičního tkacího systému Mali a běžců vyrobených z předpjatého nylonového PP lana. , Průměr: 8 ", výška: 15 3/4", barva: hnědá, materiál: mahagon, zvláštnosti: vyřezávané z kusu mahagonového dřeva (pěstovaného na plantážích), zvláštnosti: ručně vyřezávané tělo, zvláštnosti: pre- napnuté PP nylonové šňůry, speciální vlastnosti: ručně vybraná kozí kůže

Odkaz na stránky výrobce MEINL

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MEINL

Něco o výrobci:
O značce Meinl:
Společnost Meinl, jeden z nejdůležitějších a neoblíbenějších výrobců činelů a perkusních nástrojů. Založena byla roku 1951 Rolandem Meinlem a dnes ji tvoří dvě divize, Meinl Percussion zaměřená na perkuse a Meinl Cymbals, která rozhodně patří mezi čtyři hlavní producenty činelů na trhu. Sídlo Meinl se nachází v německém městě Guttenstetten.

Celá společnost Meinl se rozvíjela velmi rychle. První činel pod jménem Meinl byl vyroben už roku 1952, nicméně sériová produkce byla zahájena až roku 1959. Velmi zajímavé je, že Roland Meinl přijal prvního zaměstnance až roku 1964. O pět let později už musela firma postavit novou budovu pro výrobu činelů a velkoobchodní činnost.

Na začátku 70. let vstoupil do chodu společnosti Reinhold Meinl, syn zakladatele Rollanda Meinla, který se stal prezidentem společnosti a je jím dodnes. Sedmdesátá léta celkově přinesla mnoho novinek – Meinl se stal první společností, která začal na činely používat loga či prodávat sestavené sety. Též rozjela produkci bronzových činelů, které jsou vyráběny z odlišné slitiny, než kterou používají všichni konkurenti – díky tomu mají také tak specifický zvuk.

V 80. letech Meinl znovu rozšířil své výrobní prostory a postavil centrálu v Neustadtu. Též uvedl na trh mnoho nových sérií činelů, které se staly v podstatě jakýmisi best-sellery, například řady Headliner nebo Dragon Pro. Podobný rozvoj následoval i v letech devadesátých, na jejichž konci bylo postaveno ústředí v americkém Miami. To bylo jen potvrzení výsadní pozice, kterou si za tu dobu Meinl vydobyl a kterou má dodnes.

O tom svědčí i seznam umělců, kteří na produkty Meinl nedají dopustit. Jde například o Chrise Adlera, Jasona Bittnera, Mika Terranu, Nicka D'Virgilia, Branna Dailora, Zaca Farru, Jaska Raatikainena, Dava Mackintoshe, Briana Rasmussena a tisíce dalších.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :