Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

PEARL P 2050B

pedál pro basový buben s páskem, pouzdro, řada Eliminator

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
EAN: 4549312900593
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Pearl Eliminator Redline
Originální koncept pedálů Pearl Eliminator byl v mnoha ohledech revoluční a nesmazatelně se zapsal do historie vývoje hardware pro bicí nástroje. Jako jediný pedál na trhu disponuje mimo jiné vyměnitelnými vačkami a posouvá tak možnosti nastavitelnosti a individuálního přizpůsobení pro konkrétní potřeby hráče. Po dlouhou dobu se jednalo o vlajkovou loď Pearlu v oblasti hardware a to až do příchodu řady Eliminator Demon. Série Eliminator Redline v sobě kloubí koncept původních Eliminátorů s inovacemi řady Demon. Výsledkem jsou jedinečné nadčasové pedály na absolutním vrcholu evolučního řetězce firmy Pearl.
 
Možnosti nastavení
PowerShifter – to je systém, ve kterém lze pomocí posouvání celého boardu pedálu dopředu nebo dozadu mezi třemi pozicemi přizpůsobit feeling celého pedálu, především citlivost odezvy vzhledem k celkové síle úderu. Několik typů vyměnitelných vaček, které jsou navíc samy o sobě plynule stavitelné vzhledem k ose pedálu, zase nabízí možnost zvolit si křivku akcelerace beateru – od téměř lineární kulaté vačky pro hladký a plynulý chod až po silně excentrickou, která naopak dodává beateru švih a energii potřebnou pro rychlou a silovou hru. Plynule lze také nastavit sklon beateru vůči ose pedálu a to nezávisle na úhlu osy vůči pružině. Samozřejmostí je možnost nastavení tuhosti pružiny, které lze navíc zajistit jednoduchou pojistkou, proti samovolnému povolení.
 
Ložiska
U pedálů z řad Pearl Eliminator Redline jsou použita, stejně jako u Eliminator Demon, ložiska NiNjA Bearings. Jedná se o prvotřídní ložiska s mikroleštěnými kuličkami původně vyvinutá pro použití u profesionálních skateboardů. Zajišťují superhladký chod a velice dlouhou životnost.
 
Beater
Standardní Pearlácký QuadBeater nabízející na výběr ze čtyř povrchů (zakulacený a rovný plastový a stejně tak dva filcové) byl navíc po vzoru Demonů vybaven elastickým jádrem ControlCore pro pohlcení přebytečných vibrací a pohodlnější pocit ze hry. Disponuje také malou paměťovou objímkou, která může navíc plnit účel závaží.
 
Konfigurace
• Páskový převod
• Pevná základna
• Funkce PowerShifter
• Nezávisle nastavitelná výška boardu a poloha beatru
• Vyměnitelné převodové vačky
• Špičková ložiska NiNjA Bearings
• Čtyřstranný beater s jádrem ControlCore
• Pojistka nastavení pružin

Odkaz na stránky výrobce PEARL

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PEARL

Něco o výrobci:
Historie této značky sahá až do roku 1946, kdy panem Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. S vidinou domestikace na japonském trhu neexistujících bicích nástrojů, zakládá v roce 1950 Pearl Industry, Ltd, s rozšiřujícím se sortimentem přejmenovanou na Pearl Musical Instruments Company v roce 1953. V roce 1966 Pearl představil první profesionální soupravu ´President Series´. V roce 1968 vstupuje Pearl na trh fléten se sortimentem od studentských po profesionální modely ve stříbře i zlatě. S rokem 1973 startuje výroba v továrnách na Taiwanu a firma uvádí průhledné akrylátové korpusy bubnů. V roce 1980 přicházejí první série souprav Export. Právě sedmdesátá a osmdesátá léta jsou obdobím obrovského úspěchu značky Pearl, kterou je vidět pod bubeníky takových kapel jako jsou Deep Purple, Kiss, Almann Brothers, Genesis, Bon Jovi, R.E.M., Guns´n´Roses, atd. 90. Léta ještě umocňují sílu značky Pearl, která se stává největším výrobcem bubnů a perkusí na světě. Současné postavení značky není ani v silné konkurenci nijak otřeseno. Podobnou pozici má i druhá divize značky Pearl, výše zmiňované flétny. Pearl Flutes v Japonsku ručně vyrábí flétny z masivního stříbra a 10, 14 nebo 18K zlata. V továrně na Taiwanu vyrábí od základních studentských modelů až po celostříbrné nástroje, včetně altových fléten a současné novinky pikolo flétny z grenaditu, kompozitního materiálu s podobnými vlastnostmi jako má dřevo. Velký důraz klade Pearl na mechanickou preciznost, kterou se odlišuje od ostatní konkurence.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :