Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

QSC HPR 181W

aktivní subbas 700 W

Odešleme zítra
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

 • výkon RMS s vestavěným zesilovačem: 700 W
 • maximální SPL s vestavěným zesilovačem: 129 dB
 • reproduktor: 18 "
 • rozsah -6 dB: 42-110 Hz 
 • rozměry: 559×711×582 mm
 • hmotnost: 58 kg

 

 

HPR série od QSC audio vám nabízí výkon, technologie a legendární spolehlivost QSC zesilovačů kombinovanou s jednoduchostí obsluhy a výhodami aktivních reproduktorů. Ať už je vaší doménou vokální hu    dba, dance nebo rock, vždy najdete v HPR sérii konfiguraci vhodnou pro vaše účely.

 

Kvalita zesilovacího modulu:

Mnoho aktivních reproduktorů používá laciné moduly zesilovačů, které jsou ošizeny téměř všude, jen aby se snížila cena. Obsahují tak součástky které se bežně montují do spotřební elektroniky. Ty však v kvalitním reproboxu rozhodně nemají co děla a na výsledném zvuku je to velmi znát. Proto HPR série používá výhradně součástky prověřené v profesionálních zesilovačích QSC a zesilovací modul je navržen tak, aby produkoval perfektní zvuk i při maximálním výkonu.

 

Signálový procesing:

Velkou výhodou aktivních reproboxů je, že jejich návrháři znají každý detail použitých komponent a tak mohou vestavěný signálový procesor nastavit a vyladit tak pečlivě, jako málokterý běžný uživatel.

 

Multiband limiter:

Reproboxy HPR série chrání samy sebe a vaší produkci aktivní limitací, avšak na rozdíl od většiny konkurence, HPR mají limiter pro každé pásmo a tedy každý zesilovač zvlášť, Dokáží tedy limitovat pouze špičky bez degradace kvality zbytku signálu.

 

Odolné skříně z 13-vrstvé překližky:

Série HPR je navřžena pro častou přepravu a tak je zkonstruována z kvalitní 13-vrstvé překližky s kvalitní povrchovou úpravou lakem. Pečlivě navržené výztuhy zajišťují perfektní pevnost konstrukce a též přesné, silné basy.

 

Profesionální mříže (grilly):

Atraktivní, práškované mříže jsou navrženy tak aby zastavily cokoliv co může být ve msěru reproduktoru v průběhu produkce hozeno. Jsou tlustší než bežně používané mříže a děrování má speciální tvar pro ještě větší pevnost.

 

Modul zesilovače:

Modul je zkonstruován s použitím pasivního chladiče s mimořádně velkou plochou pro odvod tepla. To zajišťuje že vaše HPR se nevypnou ani v teplých prostředích. To že QSC dbá na každý detail můžete vidět i v tom, že žebra pasivního chladiče jsou pečlivě zaoblena, aby nemohlo dojít k poranění při manipulaci s reproboxy.

 

Ergonomická madla:

Také vás štvou plastová madla zařezávající se do rukou? QSC navrhli pro svou HPR sérii ergonomická madla s komfortním "gripem" (gumovým návlekem) okolo vlastního úchytu. Pokaždé když budete svoje HPR přenášet, vzpomenete si na to, jak u QSC dbají na každý detail.

 

Vždy něco navíc:

Než je jakýkoliv QSC produkt vypuštěn jako finální na trh je podroben mnohonásobným testům, z nichž některé by se přímo daly nazvat mučením. Pokud během těchto testů objevíme slabinu, nějakou možnost jak náš produkt "rozbít" věnujeme další čas na odstranění toho i sebemenšího nedostatku. Jde nám o to, aby se vám, jakožto uživatelům finálního produktu, s vybavením od QSC nemohlo nic stát a to ani v případě, že ej vystavíte extrémním podmínkám. Profesionálové QSC důvěřují proto, že naše technika je nikdy "nenechá ve štychu".


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :