Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 2 615 Kč do dopravy ZDARMA
1 385 Kč
   
NÁKUPNÍ KOŠÍK (1 položky)
Objednejte ještě za 2 615 Kč a budete mít dopravu ZDARMA po celé ČR
Název Množství Součet  
Stagg NTC3CMXFR Stagg NTC3CMXFR
Do týdne
385 Kč  
Na pokladnu
Celkem: 385 Kč

RME ARC USB

Dálkové ovládání pro Fireface UFX+

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Dálkové ovládání pro TotalMix FX Ovládajte monitoring a efekty ve Vašem studiu pohodlně a ergonomicky
Podporuje všechna RME audio rozhraní s TotalMixem
ARC USB je navrženo pro přímý přístup k nejčastěji používaným funkcím a  příkazům v aplikaci TotalMix.Díky velké flexibilitě nastavení je možno ARC USB  maximálně přizpůsobit dle potřeb konrétního uživatele. ARC USB je nativně podporováno v systémech Windows i macOS,není třeba nic nastavovovat, zařízení ihned po připojení funguje. Je kompatibilní se všemi zvukovými kartami RME, které používají TotalMix, což v praxi znamená všechna zařízení vyrobená od roku 2001! Fireface UFX+ a UFX II podporují navíc přímé připojení ARC USB do svého USB portu (který je jinak používán pro záznam na USB úložiště) a ARC USB je tak možno použít pro ovládání UFX+ a UFX II ve stand-alone módu bez připojení k počítači. ARC USB je napájeno přímo z USB sběrnice. Při použití běžných USB kabelů lze dosáhnout délky do 10 metrů, při použití aktivních kabelů lze s ARC USB operovat do délky více než 20 metrů od počítače.nativně kompatibilní s Windows a MacOS Xkompatibilní se všemi zvukovými rozhraními RME, které jsou podporovány softwarem TotalMix FX15 individuálně nastavitelných kláves1 otočný kodérDálkové ovládání pro TotalMix FXOvládajte monitoring a efekty ve vašem studiu pohodlně a ergonomicky
Tento dálkový ovladač byl navržen pro přímý přístup k nejčastěji používaným akcím a příkazům v softwaru TotalMix FX, který je nepostradatelným nástrojem vašeho studia v každodenním provozu. Možnosti jeho konfigurace jsou extrémně flexibilní a s pomocí TotalMix FX zjednoduší pracovní postupy a výrazně zvýší použitelnost rozhraní RME v reálném užití.
ARC USB je USB 1.1 (UAC1) MIDI dálkové ovládání je nativně kompatibilní s Windows a MacOS X. Ihned po připojení k operačním systému jej TotaIMix FX detekuje a komunikuje s ním, aniž by rušil jiné připojené ovladače/kontrolery. Díky připojení přes USB sběrnici je kompatibilní se všemi zvukovými rozhraními RME, které jsou detekovány a podporovány softwarem TotalMix FX. Je tak kompatibilní se všemi RME kartami vyrobenými od roku 2001!
Jakmile je ARC USB připojeno k počítači, jakékoli stisknutí tlačítka nebo otáčení kolečka způsobí příslušnou akci v TotalMix FX - a tedy také v samotném audio rozhraním RME.
ARC USB lze také připojit k RME UFX + a UFX II interním USB 1.1. Tento způsob připojení je užitečný především v samostatném režimu, kde je ARC USB podporováno UFX + a UFX II napřímo.
Přestože je ARC USB napájeno přímo z USB sběrnice, odebírá jen malý proud. Jako standart užívá USB 1.1 takže bude fungovat bezchybně i s levnými kabely USB 2, které na větší vzdálenosti většinou u rozhraní napájených přímo ze sběrnice způsobují selhaní. ARC USB ovšem bude fungovat bezchybně a to i při délce 5-10 metrů. RME doporučuje používat aktivní kabely USB 2 (nazývané také prodlužovací nebo opakovací kabely), které nejsou drahé a pracují i při délce více než 20 metrů.
ARC USB může ovládat několik audio rozhraní současně, což se děje automaticky, protože dialogové příkazy v TotalMix FX jsou specifické pro aktuálně vybrané audio rozhraní. Stačí pouze přiřadit funkce, které jsou požadovány pro každé příslušné rozhraní. Poté již klávesy a kolo kodéru na ARC USB ovládají rozhraní, ke kterému byly přiřazeny, aniž by bylo třeba dále přepínat nebo cokoliv opakovaně vybírat.
Zahrnuta je sada nálepek se všemi aktuálně dostupnými příkazy TotalMix FX. Lze je použít k označení všech kláves dle aktuální konfigurace uživatele.
Kolečko otočného enkodéru se používá ke změně různých parametrů, jako je úroveň signálu, hlasitost a další. Je také programovatelný přímo v TotalMix FX.
Protože ARC USB nemá žádnou paměť, veškerá konfigurace a ukládání se provádí přes TotalMix FX. Všechna nastavení ARC USB jsou uložena v daném projektu
K 15 klávesám lze přiřadit více než 36 různých příkazů. Chování každého jednotlivého tlačítka lze měnit v závislosti na základní funkci mezi stisknutím, přepínáním, povolením a zakázáním.
Aktuální seznam dostupných funkcí:
- Žádná funkce- Globální Mute- Globální sólo- Ztlumit skupinu 1 až 4- sólo skupina 1 až 4- Fader group 1 až 4- Link Main AB- Speaker B Select- DIM (Main Out)- Mute (Main Out)- Mute FX (Main Out)- Mono (Main Out)- Talkback- Externí vstup- Reverb- Echo- Cue Phones 1 až 4- Snapshot 1 to 8- Layout Preset 1 to 8- Volume Main- Volume Phones 1 to 4- Mic Gain 1, Mic Gain 2, Mic Gain 1+2- Inst. Gain 3, Inst. Gain 4, Inst. Gain 3+4- Mic/Inst. Gain 9, Mic/Inst. Gain 10, Mic/Inst. Gain 9+10- Mic/Inst. Gain 11, Mic/Inst. Gain 12, Mic/Inst. Gain 11+12 
 
Některé příkazy nejsou na určitých audio rozhraních k dispozici nebo se mohou mírně lišit. Fireface UFX, UFX II a UFX + mají další příkazy pro DURec: Record, Play and Stop.

 
 
 
 
 
 

Odkaz na stránky výrobce R.M.E.

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.

Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :