Infolinka: 608 158 852
po–pá (pracovní dny) 13–17 hod.

Charakteristické zvuky a množství kontrolerů u PLUG-OUT syntezátoru
V 70-tých letech, Roland vydal SYSTEM 100, SYSTEM 100M, a také téměř mystický SYSTEM 700. Tyto modulární a semi-modulární syntezátory jsou opěvované až do dneška, pro svou flexibilitu a charakter zvuku. V duchu svých předchůdců, také SYSTEM-1 se opírá o svou nevšední flexibilitu a přístup k široké paletě zvuků, s hutným, nezaměnitelným charakterem, jak jej znáte u Roland syntezátorů, po dobu čtyř dekád.
• - Čtyři oscilátory nabízí spoustu hutných syntezátorových zvuků
• - Zabarvení oscilátorů nabízí plynulé přechody vzorků, od jednoduchých až po komplexní
• - Veškeré parametry lze ovládat fyzickými knoby a slidery s LEDkovými indikátory
• - Pokročilý arpeggiator s funkcí Scatter
• - Scatter kolečko nabízí 10 různých frázových variací s dynamickým ovládáním v reálném čase, s hloubkou 10 stupňů
• - Typy filtru -12 dB a -24 dB s nezávislými high-pass filtry
• - Tone knob pro snadné vyvážení zvuku
• - Crusher knob pro moderní tvarování zvuku
• - Integrované efekty Delay a Reverb
• - Synchronizace LFO a delay k tempu
• - Inovativní tenká klaviatura s 25 klávesami normální velikosti
• - Pohodlný na hraní, přesto kompaktní syntezátor Roland
73 fyzických kontrolerů. 100% syntezátor
Seznamte se se syntezátorem SYSTEM-1, jaký jste pravděpodobně dosud nikde nepotkali. Srdcem nástroje je nová technologie Roland Analog Circuit Behavior (ACB), kterou využíváme k pečlivé analýze každé vlastnosti analogových obvodů, abychom je pak mohli věrně obnovit, až do nejjemnějších detailů. Tato technologie vyplňuje celý SYSTEM-1, vytváří fúzi krásné klasiky s naprosto moderními zvuky syntezátoru.
SYSTEM-1 nejenom zní úžasně, ale má také naprosto inovativní design, s kontrolery, určenými pro živé hraní, kvalitní konstrukcí, a závratným množstvím LEDek, knobů a sliderů, které nepokrytě hlásají: “Já jsem syntezátor. Poslechni si můj rachot.” Zní to dobře? Umím toho víc…
Plug In a PLUG-OUT
SYSTEM-1 umí ovládat – a dokonce hostovat – software emulace klasických Roland syntezátorů. Je to tak – SYSTEM-1 vám nabízí přístup k plug-in verzím legendárních Roland syntezátorů a ty mohou hostovat v SYSTEM-1 samotném, bez nutnosti zapojovat počítač. Můžete také přepínat mezi interními zvuky SYSTEM-1 a zvuky hostujícího plug-inu. Tuto metodu nazýváme “PLUG-OUT” a jsme na ni také patřičně hrdí.
Myslíme si, že po zkušenosti budete hrdí i vy, a to kvůli špičkové autenticitě připravovaného soft syntezátoru SH-101, u kterého SYSTEM-1 nabízí intuitivní a plně automatické ovládání, s rozhraním jedna-ku-jedné, které prostě funguje. Řekněme si upřímně: Kdo by mohl vyrobit lepší verzi plug-inu klasického Roland syntezátoru, než Roland sám? A SH-101 je pouze začátek – další PLUG-OUT syntezátory jsou již na cestě.
Pár věcí navíc
SYSTEM-1 vypadá skvěle, a je upraven tak, aby spolupracoval bez problémů s ostatními produkty řady AIRA. Navíc můžete SYSTEM-1 připojit k počítači přes USB a vysílat i přijímat audio i MIDI data, včetně signálu MIDI Clock, pro synchronizaci s externím zařízením a dalšími jednotkami AIRA.
Odkaz na stránky výrobce Roland
Něco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/
| Osobní odběr (prodejna Ostrava - Poruba) | ZDARMA Zboží si můžete bezplatně vyzvednout na prodejně Muzikant.cz v Ostravě-Porubě | |
| Obchod poblíž | Dopravné a balné 60 Kč + Platba na dobírku 30Kč | |
| Výdejní místo Zásilkovna.cz | Dopravné a balné 150 Kč + Platba na dobírku 30Kč | |
| Česká pošta (Balík do ruky) | Dopravné a balné 90 Kč + Platba na dobírku 30Kč | |
| GLS Kurýr | Dopravné a balné 85 Kč + Platba na dobírku 20Kč | |
| Výdejní místo Balíkovna.cz | Dopravné a balné 60 Kč + Platba na dobírku 30Kč |
Zboží můžete zaplatit :