Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

TASCAM DP 32SD

přenosné digitální nahrávací zařízení

Odešleme v pondělí
Počet ks:
EAN: 4907034123414
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

 

Tascam DP-32 - Tascam DP-32 přenosné digitální nahrávací zařízení, 32 stop, barevný LCD displej, 8 mikrofonních vstupů s phantomovým napájením, převodníky 48 kHz / 24-bit efektová jednotka ukládání na SD/SDHC karty.

 

Tascam DP-32 je přenosné digitální nahrávací zařízení s moderním designem a skvělým zvukem poskytující možnost vytvořit kompletní nahrávku od náběrů přes mix a efektování, až po závěrečný mastering. To vše bez nutnosti připojení k počítači a monitoru.
Výrobky řady Digital Portastudio mají ve sféře nahrávání dlouholetou tradici a v době svého uvedení na trh byly vždy inovativní. Proto i nové modely DP přináší funkce a ovládání, které doposud v Portastudiích nebylo dostupné.
Tascam DP-32 je vybaven 8-mi kombinovanými mono vstupy XLR / ¼" jack s možností fantomového napájení +48V, které jsou určeny pro zpracování mikrofonních nebo linkových signálů (vstupní impedance se volí potenciometrem TRIM). K připojení nástroje slouží alternativně poslední vstup, který je opatřen přepínačem LINE/GUITAR, přičemž v poloze LINE pracuje stejně jako zbylé vstupy.

DP-32 umí najednou zaznamenat maximálně 8 mono kanálů nebo 4 stereo. K dispozici je však celkem 8 mono kanálů a dalších 12 se dá nakonfigurovat jako mono či stereo s možností neomezených kombinací. Každý kanál má vlastní tahový potenciometr (fader) a samozřejmostí je separovaný master fader.
Ukládání záznamu probíhá ve formátu WAV na SD / SDHC karty s kapacitou až 32 GB naformátované souborovým systémem FAT 16 nebo FAT 32. Soubory lze též organizovat a přenášet prostřednictvím USB rozhraní.
Zařízení je vybaveno 3,5" plnobarevným LCD displejem a podsvětlenými pady, které efektivně usnadňují tvůrčí proces a orientaci právě zvolené funkce (SOURCE, SELECT, REC, MUTE). 12 otočných „rotary" potenciometrů slouží pro rychlé nastavení parametrů zobrazených na LCD displeji. Mezi hlavní patří samozřejmě tvarování EQ křivky, nastavení stereobáze PAN a úroveň SEND sběrnice. Display funguje též např. jako komplexní level metr nebo jako „timeline" zobrazující místa se záznamem napříč stopami a samozřejmě k zobrazení menu a nastavení všech vlastností přístroje.
V rámci zpracování a úprav záznamu jsou k dispozici různé editační funkce: COPY INSERT, COPY PASTE, MOVE INSERT, MOVE PASTE, OPEN, CUT, SILENCE, CLONE TRACK, CLEAN OUT, v případě nedostatku volných stop je možné provést MIXDOWN nebo BOUNCE. Mezi další praktické funkce patří chromatická ladička a metronom.
DP-32 disponuje i výkonnou efektovou jednotkou. Pro každou stopu i vstupní kanály je k dispozici plně parametrický 3-pásmový EQ. Dále až 8 souběžně běžících dynamických procesorů - COMPRESSOR, NOISE SUPPRESSOR, DE-ESSER, EXCITER, dozvukové efekty REVERB (room, hall, live, studio, plate) a DELAY (stereo, panning, multitap), modulační efekty PHASER, FLANGER, CHORUS, TREMOLO, AUTOWAH a MOD DELAY a dokonce i simulaci kytarových boxů AMP s možností výběru několika variant. Pro finalizaci nahrávky (mastering) je možné využit speciálních efektů v podobě MASTER EQ, MULTIBAND COMPRESSOR, NOISE-SHAPING DITHER a NORMALIZE.
Na výstupním panelu jsou k dispozici sekce STEREO OUT s dvojicí konektorů RCA cinch, EFFECT SENDS (2 x ¼" jack) pro odeslání signálu do externí efektové jednotky a MONITOR OUT ((2 x ¼" jack) pro připojení poslechových reproduktorů. Přístroj též umožňuje komunikaci přes MIDI rozhraní či externí kontroler RC-3F (volitelné příslušenství) a samozřejmostí je sluchátkový výstup.
K přístroji se dodává AC adaptér, 2 GB SD karta, USB kabel a tištěný manuál.

 

 

Technické údaje:

 

  • Převodníky: 24 bit / 48 kHz
  • Záznam souborů WAV na SD/SDHC v rozlišení 16 nebo 24-bit / 44.1 nebo 48 kHz
  • Simultánní záznam až 8 mono stop nebo 4 stereo
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Odkaz na stránky výrobce TASCAM

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TASCAM

Něco o výrobci:
Výrazná značka s japonskou tradicí, Tascam je jednou z několika divizí japonské společnosti TEAC Corporation, která se od svého založení v roce 1953 věnuje vývoji a výrobě zařízení pro záznam a archivaci dat ale i produktům spotřební elektroniky. Tascam, coby jedna z jejích divizí se již od prvopočátku zabýval vývojem inovativním produktům určeným pro oblast hudby a profesionálního zvuku. Více než 30 let vytváří produkty pro každý segment profesionální zvukové techniky. Od high-end profesionálního audia přes výrobky pro post-produkční studia určené studiovým inženýrům a přes produkty zaměřené na profesionální hudebníky až po výrobky určené pro širokou spotřebitelskou veřejnost.Tascam během své dosavadní existence dosáhl na technologickém kolbišti řady úspěchů, například vyrobil první 1/2 palcový 4-stopý kazetový magnetofon první R-DAT rekordér anebo první MiniDisc digital multitrack recorder a CD přehrávač s funkcí "scratch". V začátcích profesionálního recordingu v 70. létech se ve studiích natáčelo na tehdejší světovou "bombu" – 8stopý půlpalcový magnetofon Tascam. Zajímavé je, že v roce 1982 jiná japonská firma Vestax zahájila prodej značek Teac - Tascam. Teprve o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a tím portfolio Teac opouští.
Silnou doménou značky Tascam je také záznamu zvuku v exteriéru. Na tento trend zareagovala firma uvedením na trh přenosných vícestopých rekordérů, ať již se záznamem na HDD nebo na paměťové karty. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, MMR-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl získal v roce 2001 prestižní ocenění Oscar® Academy Awards za vědecký a technický přínos. Portfolio značky Tascam v současné době nabízí digitální i analogové mixážní pulty, MIDI interface a zvukové převodníky, digitální vícestopé studiové i přenosné rekordéry, CD/MiniDisc/DVD přehrávače a rekordéry ale i rozsáhlé příslušenství určené pro hudebníky.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :