Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

TC Helicon Harmony Singer 2

vokální procesor

Odešleme zítra
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Dánský TC.Helicon přichází s druhou generací vokálního procesoru Harmony Singer 2, jenž je schopen rozšířit harmonickou složku zpěvové linky přidáním dalších hlasů v závislosti na harmonii kytary. Kromě mikrofonního preampu a inteligentního pitch shifteru jsou v pedálu integrovány reverby studiové kvality a multiefekt skrytý pod funkcí Adaptive Tone.

 

Mikrofonní předzesilovač s XLR konektory a 24V phantom napájením disponuje automatickým gainem zabraňujícím přebuzení a krabička je osazena i kytarovými jacky, jež jsou napojeny na obvod detekující akordy nástroje a následně určující výšku generovaných hlasů připojených k originálnímu vokálu. Kytarový výstup nijak neovlivňuje prvotní signál nástroje a harmonický efekt je přiřazen pouze k výstupu mikrofonu.

 

Harmonizer je vybaven trojicí potenciometrů:

  • Harmony nabízí výběr z osmi modů (tercie, kvarty, kvinty, sexty nahoru i dolů plus jejich kombinace) hlasů obohacujících zpěvovou linku, knoflíkem
  • Volume nastavujeme poměr mezi hlavním a vedlejšími hlasy a ovladačem
  • Reverb plynule měníme výraznost režimů Room, Club a Hall

 

Bílé kulaté tlačítko Tone aktivuje funkci Adaptive Tone zahrnující různé presety s kombinacemi kompresoru, ekvalizace, de-esseru, noise gatu a frekvenčních režimů Normal/Bright. Hlavní síťový vypínač je společně s XLR konektory, micro USB a zdířkou adapteru umístěn na čelní straně šasi a při jeho zapnutí se aktivuje i reverb a Adaptive Tone, takže kovový nášlapný footswitch slouží pouze k obsluze harmonizeru.

 

Nožní spínač lze navíc používat jak ve standardním (On/Off) modu, tak i v režimu momentary, kdy je pitch shifter zařazen k signálu pouze při stále sešlápnutém footswitchi. Ve standardním modu je při podržení spínače deaktivován i reverb (Talk mod). Kromě adapteru lze použít i čtyři tužkové AA baterie, jejichž úložná šachta je přístupná ze spodní strany efektu. Další editaci, nové efektové presety nebo přechod na nový firmware umožňuje aplikace VoiceSupport.

Odkaz na stránky výrobce TC Helicon

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC Helicon

Něco o výrobci:
Firma TC-Helicon je, jak už název napovídá, součástí produkčního řetězce dánského výrobce studiové elektroniky TC Electronic, jež je známá nejen svými studiovými dozvukovými procesory, ale třeba i kytarovými předzesilovači. TC-Helicon je značka představující ve vysoké kvalitě přístroje na zpracování lidského hlasu jak ve studiu, tak na pódiu. Pódiovému, nebo chcete-li živému, efektování hlasu přímo zpěvákem se věnovalo nemálo chytrých hlav s různým výsledkem, nicméně s drtivou většinou stejně zůstává dobarvení syrového zpěvu na omezených bedrech často neznámých zvukařů. A přitom měnit si v reálném čase podle potřeby barvu a prostor vokálu, nebo dokonce využít možností plných akordových vícehlasů, je pro mnohé zpěváky jen neuskutečnitelným snem.Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :