Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

VOX MINI3 G2 IV

modelingové kombo s duálním napájením., provedení slonová kost.

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Kytarové modeling kombo

Představujeme MINI3 G2 - novou generaci kompaktního modeling komba MINI3.
Nový model nabízí originální VOX „Bassilator“ obvod, který zásadně zlepšuje kvalitu zvuku!

Hlavní vlastnosti:

 • Jedenáct autentických modelů zesilovačů nejrůznějšího druhu, postavených na modeling technologii vyvinuté pro sérii Valvetronix
 • Široká škála zvuků od silně zkreslených až po zcela čisté, podpora mnoha různých nástrojů, včetně elektrické kytary, elektro-akustických kytar a keyboardů
 • Unikátní VOX „Bassilator“ obvod, generující hutný zvuk s ultra-nízkými frekvencemi
 • Vylepšené efekty jako: kompresor, chorus, flanger, tremolo, a delay/reverb
 • Dvě možnosti napájení; buď pomocí dodávaného adaptéru z elektrické sítě, nebo na šest baterií typu AA (výdrž až 10 hodin)
 • Speciální vstup na mikrofon s vlastním nastavením hlasitosti a efektu reverb/delay – ideální pro zpěv
 • AUX vstup – pro připojení vašeho MP3 přehrávače nebo jiného audio zdroje
 • Vstup umožňující připojit mikrofon nebo externí audio zdroj
 • Vestavěná ladička E-struny
 • Pohodlný popruh pro pohodlné nošení komba
 • Výběr ze tří barev: trendy černá, klasický VOX diamantový design, anebo elegantní slonová kost

 

MINI3 v sobě kombinuje modulační technologii, převzatou ze série Valvetronix, s kompaktní a přenosnou konstrukcí. K tomu se přidala možnost napájení bateriemi a také sofistikovaný design značky VOX, čímž ve výsledku vznikl vskutku definitivní modeling aparát, nyní v nové generaci označen jako MINI3 G2, ještě podstatně vylepšen! Nově tak nabízí například originální VOX „Bassilator“ obvod, který umí vykouzlit opravdu hutné spodky, které jsou zvučné, i když hrajete potichu. Podobně byly přepracovány a znatelně vylepšeny i jednotlivé vestavěné efekty. Zkrátka s MINI3 G2 budete skvěle připraveni hrát jak doma, tak kdekoliv jinde.

Jedenáct realistických modelů zesilovačů různého typu
Celkem jedenáct typů modelů zesilovačů pokrývá různé hudební styly a herní techniky, počínaje tradičním britským zvukem, až po současné high-gain zesilovače (jako je třeba CALI METAL model). Modeling technologie, prověřená v průběhu času například u zesilovačů série Valvetronix, umí mimo jiné perfektně reprodukovat nezaměnitelný zvuk lampových aparátů.

Originální VOX Bassilator obvod
Nově je u série MINI3 použit originální VOX Bassilator obvod, který se specializuje na ultranízké frekvence a dozvuky tónů, kterých nelze přes EQ dosáhnout. Jeho využití je obvzlášť efektní u high-gain modelů zesilovačů, kdy stěží budete věřit tomu, že takový „heavy sound“ může vůbec vycházet z malého zesilovače, jako je MINI3 G2.

Intuitivní nastavení parametrů, a velké množství efektů
MINI3 nabízí efekty a reverb/delay pro finální úpravů tónů. Sekce efektů přitom zahrnuje kompresor, chorus, flanger, a tremolo. Vedle toho jsou pak k dispozici dva typy delay a dva typy reverbu. Každý z efektů lze přitom snadno upravit podle vašich momentálních potřeb. Intuitivní a přehledné ovládání efektů je umožněno díky otočným tlačítkům - zvládne to tak i začátečník.
Oproti předchozímu modelu MINI3 se také podstatně zlepšila kvalita zvuku.

Ultra kompaktní a přenosný
Jak napovídá název, je MINI3 G2 opravdu maličký. Navíc MINI3 G2 nabízí pohodlný popruh, takže ho můžete bez problémů brát kamkoliv s sebou. Váží 3 kg, takže se nepronese. A nejenomže můžete svůj MINI3 G2 brát sebou z místa A na místo B, můžete si s ním také kdekoliv po cestě zahrát! Šest alkalických AA baterií zajistí až 10 hodin hraní - ideální pro outdoorové využití nebo street performance. K napájení lze samozřejmě využít i klasickou elektrickou síť, a to přes dodávaný adaptér.

Variabilní možnosti propojení
Vedle hlavního kytarového vstupu nabízí MINI3 G2 separátní vstup pro mikrofon, vybavený navíc i svým vlastním tlačítkem pro nastavení hlasitosti a reverb/delay. Mimoto je zde ale i velmi užitečný AUX vstup pro připojení MP3 přehrávače (nebo podobného audio zdroje). Zahrát si nebo trénovat tak můžete spolu s oblíbenou nahrávkou, nebo třeba s předem nahranými dalšími instrumentálními stopami - záleží teď už jen na vás!

Pokračování tradičního VOX designu
Důležitým prvkem zesilovačů VOX je vedle jejich zvukové kvality také osobitý a elegantní design. MINI3 G2 je tak k dispozici ve třech barevných variantách: trendy černé, klasickém VOX diamantovém designu, anebo elegantní barvě slonové kosti.

Odkaz na stránky výrobce VOX

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOX

Něco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :