Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

WARWICK RS 20932 B

nástěnný držák Wall Hanger pro ukulele

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce WARWICK


Praktické, dobře promyšlené, stabilní a šetrné nástěnné držáky Wall Hanger. Dostupné jsou hned ve třech různých provedeních, která umožní hudebníkům vystavit si své nástroje v téměř totožné horizontální pozici, v jaké se nacházejí během hry.

 

RockStand® Wall Hanger drží nástroj bezpečně a navíc jsou v kontaktních bodech vybaveny dodatečným ochranným pěnovým vypodložením. Wall Hanger jsou polohovatelné a uživatel si může pomocí snadno použitelného systému pin-lock nastavit sedm různých úhlů příčníku.

 

S ohledem na použitý nástroj pracují držáky RockStand® Wall Hanger se třemi a více polohami. Odolná a stabilní konstrukce držáků je kovová a je provedena v černé povrchové úpravě. Instalace držáků RockStand® Wall Hanger je velmi jednoduchá; potřebné šrouby a uživatelský manuál jsou součástí balení. Rychlé a snadné je i předělání držáku pro levoruké nástroje.

 

Každý z držáků RockStand® Wall Hanger se vyznačuje atraktivním designem a barevným prodejním boxem. Tyto naše originální nástěnné nástrojové závěsy nemají – pokud jde o kvalitu a cenu - prakticky na trhu konkurenci.

 

Specifikace:

 • k dispozici pro: ukulele
 • bezpečně udrží jeden 1 hudební nástroj
 • v kontaktních bodech disponují ochranným vypodložením
 • snadná montáž, šrouby jsou součástí dodávky
 • snadno použitelný systém „pin-lock“
 • s ohledem na použitý nástroj nabízí 3 a více poloh
 • držák lze snadno předělat pro „levoruký“ nástroj
 • robustní kovová konstrukce
 • černá povrchová úprava
 • nedoporučuje se pro nástroje s nitro-celulózovým povrchem

Odkaz na stránky výrobce WARWICK

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICK

Něco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :