Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Xvive U5 Black Audio for Video

Bezdrátový systém

Odešleme v pondělí
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

bezdrátový audio systém s klopovým mikrofonem, vysílačem a přijímačem a spoustou dalšího příslušenství pro kvalitní nahrávání zvuku pro video nahrávky, rozhovory, podcasty atd. Receiver má duální kanály pro DSLR kamery nebo živé vysílání s možností montáže na kameru. Umožňuje simultánní vysílání až na šest přepínatelných kanálů.

Klopový mikrofon LV1 má omni-směrovou charakteristiku. Latence je menší než 6 ms. Frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz (mikrofonní režim se 100 Hz high pass filtrem). Pracovní frekvence je 2,4 GHz ISM (celosvětově otevřené pásmo). Odstup signálu od šumu je 107 dB (Line Mode) nebo 95 dB (Mic Mode). Dobíjecí baterie (lithium-ion) má životnost až 5 hodin. Pracovní dosah je až 27,5 m (bez překážek). Rozlišení 24bitové / 48 kHz. Přijímač je vybaven 3,5 mm stereo jack výstupem. Balení obsahuje 1x windscreen, 1x mikrofonní klip, 1x USB Y-kabel, 1x 3,5 mm stereo jack audio kabel, 1x převozní pouzdro a 2x dobíjecí lithium-ion baterie. Rozměry vysílače jsou 60 x 45 x 25 mm, hmotnost je 54,5 g. Rozměry přijímače jsou 60 x 45 x 30 mm, hmotnost je 74,2 g.

Dual-channel True Diversity Receiver


U5R bezdrátový přijímač je dvou kanálový (dual channel), což znamená, že může přijímat dva bezdrátové signály z U5T vysílačů současně - ze dvou klopových mikrofonů. dvou audio zařízení nebo z jednoho mikrofonu a jednoho audio zařízení. Výstup přijímače lze připojit k DSLR/video kaměře, mixu nebo audio rekordéru pomocí 3,5 mm stereo TRS konektoru. U5R je také vybaven funkcí True Diversity na obou kanálech, což znamená, že má 4 antény a automaticky je mění podle síly signálu, kdykoliv je to potřeba. Máte tak k dispozici bezdrátové spojení, na které su můžete spolehnout za všech okolností.

 

 

Vyměnitelné baterie

Systém je vytvořen pr použití s vyměnitelnými bateriemi, aby byla prodloužena doba, po kterou lze natáčet a nahrávat. Mějte vždy náhradní baterii po ruce a můžete tak rozšířit dobu nahrávání z původních 5 až na 10!


Nezávislé ovládání levého a pravého audio kanálu
Samostatné knoby na přijímači vám umožňují snadné a sanostatné ovládání zesílení pro levý a pravý kanál. Rozsah úpravy je od -54 dB až po +24 dB, v 1 dB krocích, což umožňuje velmi precizní nastavení. Můžete tak například vyvážit výstup levého a pravého kanálu, nebo naopak použít jeden z kanálů jako low-gain “safety track”.

Specifikace XVive U5
Bezdrátový systém s klopovým mikrofonem
Přenosová frekvence 2,4 GHz
Dosah signálu cca 30 m
Rozsah audio frekvence 20 - 20.000 Hz
Odstup signálu od šumu: 107 dB (Line), 95 (Mic)
Maximální dynamický rozsah: 107 dB (Line), 99 (Mic)
Celkové harmonické zkreslení méně než 0,05%
Provozní teplota -10°C až +50°C
Latence menší než 6 ms
Vzorkovací frekvence 24 bit/48 kHz, nekomprimované digitální vysílání
Možnost volby 4 přednastavených kanálů
Indikace nabití baterie
Životnost baterie až 5 hodin
Včetně dvojitého napájecího kabelu s USB konektorem, klopového mikrofonu, windscreenu, klipu mikrofonu, pouzdra, 2 baterií, audio kabelu
 

Odkaz na stránky výrobce XVIVE

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce XVIVE

Něco o výrobci:
Slovo "vive" ztělesňuje touhu žít život naplno. XVIVE založili vášniví hudebníci, kteří se věnují skvělému tónu za skvělé ceny, takže si všichni mohou vychutnávat hudbu co nejlépe. Cílem společnosti XVIVE Audio je výroba výrobků bezkonkurenční kvality zvuku. Designérský tým z USA se domnívá, že prémiový tón a kvalita mohou být nabízeny za konkurenční cenu, kterou si může každý hudebník dovolit.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :