Nákupní košík
0
 

Yamaha AG 06 - analogový mixpult 6 kanálový

 
Yamaha AG 06
 
 
(s DPH)

4 090 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA

 

Víceúčelový 6-kanálový mix s USB rozhraním.

 

Parametry

 • vysoké rozlišení (24-bit/192kHz) audio nahrávání a přehrávání
 • flexibilní funkce LOOPBACK, pro živé nahrávání či přenosy na internetu
 • mikrofonní předzesilovače  "D-PRE" ve studiové kvalitě s nízkým šumem
 • +48V phantomové napájení na vstupu kanálu CH1 pro kondenzátorové mikrofony a DI boxy
 • iPad (iOS 2 nebo vyšší) konektivita přes Apple iPad Camera Connection Kit (vyžaduje externí USB napájení)
 • USB sběrnice napájená z Mac & PC
 • odolné kovové šasi
 • včetně Cubase Al verze ke stažení

Music Streaming / Webcasting

 

Vytvořte ze svého PC, Macu nebo dokonce iPadu virtuální rádiovou stanici a rozšiřujte vaše sdělení do celého světa. Díky překvapivě jednoduchému postupu nastavení, vám AG umožní vytvářet online obsah se zvukem s vysokým rozlišením, jak pro živé vysílání na platformě streamingu jako jsou USTREAM nebo YOUTUBE LIVE, nebo vytváření podcastů a videí na zakázku. Váš AG zcela jistě zvýší kvalitu vaší produkce díky podkresové hudbě, zvukovým efektům a špičkové úrovni kvality zvuku, která je neporovnatelně lepší než u běžných konfigurací počítač/headset.

Funkce LOOPBACK pro živé internetové streamování

 

Funkce LOOPBACK umožňuje živé vysílání všech připojených mikrofonů, nástrojů a dalších audio zařízení spolu s podkresovou hudbou z vašeho PC / Macu nebo iPadu.

Flexibilní připojení

 

Protože je AG vybaveno phantomovým napájením, můžete k němu připojit širokou paletu mikrofonů včetně profesionálních kondenzátorových mikrofonů. Také vysoko citlivostní vstupy AG vám umožní připojit mnoho různých nástrojů, jako jsou kytary, baskytary a syntezátory.

Díky vybavení mikrofonními předzesilovači ve studiové kvalitě D-PRE bude vaše AG moci zachytit jemné nuance vašeho hlasu a nástroje ve vysokém rozlišení zvuku.

1-TOUCH DSP nabízí profesionální zvuk na jedno stisknutí

 

AG je vybaven tlačítky DSP, která využívají nejnovější technologie zpracování zvuku firmy Yamaha. COMP/EQ vylepší váš zvuk, zatímco EFFECT přidá prostor reverbu, a AMP SIM nabídne klasický, vřelý zvuk lampy — to vše stiskem jednoho tlačítka.

AG DSP Controller umožňuje podrobné ovládání DSP nastavení

 

Pomocí multi platformové aplikace AG DSP Controller máte přístup k ovládání parametrů kompresoru, ekvalizéru, high-pass filtru, reverbu a amp simulátoru tlačítka DSP. Režim EASY vám umožní přesné, intuitivní ovládání, zatímco režim EXPERT umožní ještě detailnější úpravy vašich parametrů.

 

 

http://www.yamahaproaudio.com

Vysoké rozlišení (192 kHz / 24bit) přehrávání a nahrávání

 

Vysoká kvalita konstrukce AG umožňuje 192kHz / 24bit zvuk, který může reprodukovat i ty nejjemnější nuance vaší původní nahrávky. Pokud používáte ASIO kompatibilní software pro přehrávání, můžete dokonce přemostit interní Kernal mix a věrně reprodukovat originální zvuk.
Zvuková kvalita 192kHz/24bit modelů AG je ideální pro zaznamenávání nejčistší reprodukce vašich analogových nahrávek při jejich archivaci.

Mobilní hudba

 

Nikdy nevíte, kam vás vaše hudba zanese. Jednoduchým připojením kompatibilního iPadu a USB přenosné baterie, se z AG stane ideální přenosné audio rozhraní pro hudebníky a hudební tvůrce na cestách. Tato skromná konfigurace může přeměnit vás iPad na přenosné studio, nebo dokonce na virtuální platformu pro hru nástroje, což vám umožní produkovat špičkovou hudbu kdekoliv a kdykoliv.

Napájení z USB sběrnice nebo z externí mobilní baterie

 

Kompaktní a odolný AG lze napájet pomocí USB sběrnice nebo přenosnými bateriemi, což vám umožní vytvořit mobilnější sestavu, která se snadno vejde i do batohu.

Režim Class Compliant pro připojení iPadu

 

AG je kompatibilní s druhou generací nebo novějšími modely Apple iPad, což umožní vytvářet špičkové nahrávky nebo přehrávat hudbu pomocí iOS kompatibilních hudebních aplikací jako jsou Cubase.
* Je vyžadován Apple iPad Camera Connection Kit/ Lightning to USB Camera Adapter

Hudební produkce

 

Kombinací špičkových mikrofonních předzesilovačů D-PRE se špičkovou kvalitou zvuku 192kHz / 24bit, v kompaktním, ale komplexním designu, je AG perfektní pro hudebníky a hudební nadšence, kteří chtějí skládat, nahrávat a míchat svoji hudbu s jednoduchou sestavou aniž by museli obětovat kvalitu zvuku. Po stažení hudebního produkčního softwaru Cubase AI do vašeho Windows nebo Mac počítače, máte vše, co potřebujete pro nahrávání vaší hudby ve špičkové kvalitě.


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :