Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Yamaha CP 300

přenosné digitální piáno

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Digitální stage piano. 88 kláves s GH efektem.

AWM dynamické stereo samply

128 hlasá polyfonie

50 zvuků + 480 XG zvuků. 12 bicích sad

Performance mód pro uložení a vyvolání oblíbených nastavení. 64 perfomancí x 56 souborů (max.). Reverb, Chorus, Variation, Insertion, EQ. 16 stopý sekvencer, 1,4 MB, 140 000 not.

Ovladače: celková hlasitost, pitch bend kolečko, modulační kolečko, posuvný EQ, posuvný ovladač zón, posuvný ovladač hlasitosti skladby.

 

Konektory: MIDI (in/Out/Thru), sluchátkový, vstup (L/MONO, R), výstup (L/MONO, R), výstup (L/R),

programovatelné pedály (sustain, sostenuto, soft, aux),

USB To Host. 2x 30W, 2x 13 cm repro.

Rozměry: 1391 x 460 x 170 mm.

Váha: 32,5 kg.

Příslušenství: napájecí kabel, pedál FC 3

 

 

Vyrobeno, aby se na ně hrálo
Jako spousta skvělých nástrojů, také piana CP série přímo vybízejí k tomu, abyste si na ně zahráli. Posaďte se k nástroji a ten se stane vaší prodlouženou rukou při vytváření hudebních představ. Autentické zvuky klavíru a bohatá expresivita čekají na váš dotek. Zvuk je dostatečně mohutný na to, aby se prosadil na pódiu v celé kapele, ale také dostatečně jemný na to, aby čarovně naplnil intimitu klubu.

 

Tvorba zvuků
Při tvorbě autentického zvuku CP série jsme použili pečlivě zaznamenané stereo vzorky prvotřídních nástrojů, nahrávané v různé dynamice, včetně doplňkových zvukových prvků, jako jsou například rezonance strun, stereo sustain vzorky a nebo Key-Off vzorky, které zaznamenávají specifický zvuk při zatlumení strun klavíru kladívky - výsledkem je autenticky znějící zvuk akustického klavíru se všemi nuancemi.

 

Snadné ovládání
Stage piána CP jsou také řídící klaviatury (master keyboardy), které vám umožní plně řídit další MIDI zařízení. Můžete hrát a přitom ovládat externí tónový generátor (jako například MOTIF RACK XS). Přiřaďte si různé zvuky k různým částem klaviatury a vytvořte tak mnohovrstvé zvuky. Dvě zóny na CP33 (čtyři na CP300), slidery (táhlové potenciometry), vám umožňují snadno vyladit úroveň jednotlivých zvuků, kterými budete hrát. Můžete si také volně přiřadit ovládací prvky pro plynulé nastavování hodnot attack, decay, brightness a cutoff filtru.

 

Postavte se doprostřed pódia
Postavte se doprostřed pódia a dejte o sobě vědět. CP série je vybavena speciálním zvukem mono piána obohaceným o kompresor, který je speciálně vytvořený pro živé hraní. Nabízí dostatek síly a průraznosti proto, abyste se mohli prosadit v jakékoli situaci v celé kapele.

 

Uzamčení nastavení
Na pódiu potřebujete, aby vše šlapalo hladce. Někdy se může stát, že vy nebo někdo jiný stiskne omylem nějaké tlačítko na panelu a změní vaše speciální nastavení, což vás může uprostřed představení nepříjemně překvapit. Díky tlačítku "Panel Lock" pro uzamčení panelového nastavení tomu můžete snadno zabránit a uchovat tak vaše nastavení v bezpečí až do té doby, než budete připraveni je změnit.

 

Výstupy profesionální kvality
CP300 nabízí profesionální symetrické XLR výstupní konektory. Díky tomu máte k dispozici nejčistší a nejjasnější signál bez šumu - ať už pro seriózní nahrávání ve studiu nebo živou hru na pódiu, kde mohou dlouhé nesymetrické kabely přinášet problémy v kvalitě zvuku.

 

Poslouchejte se
Vestavěný stereo systém ozvučení v CP300 vám umožňuje poslechnout si zvuk nástroje bez nutnosti nastavování odděleného odposlechu. Prostě jen přineste CP300 na pódium a jste připraveni hrát! Užitečné je také panelové tlačítko "Speaker On/Off", které vypne interní ozvučení a nechá nastavení odposlechů na zvukaři.

 

Vybavený od hlavy až k patě
Klávesové nástroje série CP nabízejí stejné ovládání pomocí pedálů, jako u skutečného klavíru. Na CP300 jsou k dispozici porty pro Sustain, Soft a Sostenuto a čtvrtým vstupem pro pedál pro ovládání dalších nastavení - zatímco CP33 má port pro Sustain pedál a AUX port (pro Soft, Sostenuto nebo Expression). U všech klavírních zvuků lze efekt Sustain nastavovat postupně - díky funkci "Half-damper", která umožňuje nastavení mírného zatlumení rezonujících strun, stejně jako na skutečném klavíru.

 

Expresivní síla
Bohaté zkušenosti Yamahy s výrobou prvotřídních akustických klavírů nám pomáhají vytvářet také jedinečná digitální piána. Naše propracované klaviatury Graded Hammer Effect (GHE) poskytují všem klávesám autentický odpor, který se mění postupně od nižších kláves směrem k vyšším - stejně jako u skutečného akustického piána. To znamená, že můžete levou rukou hrát doprovod hřmících basových not, zatímco vaše pravá ruka tančí a létá ve vysokých tónech.

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHA

Něco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :