Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

YAMAHA YDP S34WH

digitální piano s kladívkovou klaviaturou GHS

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

YDP S34 B je digitální piano a černými matovými klávesami. Nabízí 10 zvuků, 192 hlasou polyfonii a výkon 2 x 8W. Skvělý nástroj pro začínající hudebníky či studenty ZUŠ.

 

Kombinace elegantního designu s přirozenou odezvou klaviatury a bohatým zvukem dělá z YDP S34 perfektní doplněk každé domácnosti.

Alikace Smart Pianist V2.0 ke stažení na Apple store

 

Stereophonic Optimizer: zcela nový zážitek při hře na sluchátka
Při použití sluchátek se díky funkci Stereophonic Optimizer budete cítit, jako byste seděli za akustickým pianem. Pomocí funkce Stereophonic Optimizer vychází nasamplované zvuky akustického piana přímo z těla nástroje. To nabízí komfortní přirozený zážitek, který odstraňuje nevýhody při hře se sluchátky.


Akustický optimalizátor (Acoustic Optimizer)
Reproduktory, které jsou součástí těla nástroje, vykazují jev, kdy se zvyšuje hlasitost nástroje díky rezonančním frekvencím materiálu. Instalací akustických optimalizátorů se stejnou rezonanční frekvencí v těle piana dokáže potlačit tyto nežádoucí rezonance. Toto vylepšení zvuku je něco, co bylo možné jen díky důkladné znalosti Yamahy o vnitřních akustických vlastnostech hudebních nástrojů.


Intelligent Acoustic Control (IAC) - pro pohodlné domácí cvičení
Při nižších hlasitostech je obtížné slyšet basy a výšky. Avšak digitální piano YDP-S34 je vybaveno systémem Intelligent Acoustic Control (IAC), který dokáže automaticky přizpůsobit zvuk a nabízí hráči krásně frekvenčně vyvážený zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti.

 

PARAMETRY

Klávesy: 88
Mechanika: Kladívková, Graded Hammer Standard (GHS) s černými matnými klávesami
Pedály: tři
Funkce pedálů: Damper/Sostenuto/Soft
Funkce Half pedal: Ano
Kryt klaviatury: ano
Rejstříky: 10 zvuků
Zvukové jádro: Yamaha CFX
Polyfonie: 192 hlasá
Digitální efekty: Reverb (4 typy)
Intelligent Acoustic Control (IAC): Ano
Stereophonic Optimizer: Ano
Damper Resonance: Ano
Funkce: Dual - vrstvení dvou zvuků
Funkce: Duo - cvičení obouruč
Metronom: Ano, rozsah tempa: 5-280 bpm
Transpozice: Ano, rozsah nastavení: -6, 0, +6
Jemné ladění: Ano, rozsah nastavení: 414.8 - 440.0 - 446.8 Hz
Nahrávání: 1 skladba, 2 stopy
Paměť nahrávání: max. 100KB (cca 11.000 not)
Načtení skladeb z pc: max 10 skladeb
Paměť celková: max. 900KB (1 skladba cca 100KB)
Skladby: 10 demo, 50 pianových
Kompatibilní formáty: SMF (formát 0 a 1)
Sluchátkový výstup: 2x
USB To Host konektor pro připojení pc: Ano
Výkon: 2 x 8W
Reproduktory: oválné, 2x 12 cm
Napájení: adaptér Yamaha PA-150B nebo odpovídající
Funkce automatického vypnutí: Ano
Příkon: 9 W
Rozměry: 1 353 x 792 x 296 mm
Váha: 35,9 kg
Příslušenství: 50 Greats for Piano (Noty), adaptér Yamaha PA-150B, uživatelský manuál v českém jazyce

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHA

Něco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

VideoZboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :