Infolinka ZDARMA: 800 888 448

po–pá (pracovní dny) 9–18 hod.

Zbývá 1 500 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Audix ADX 10-FLP nástrojový mikrofon pro fletnu a pikolu

miniaturní nástrojový mikrofon

10 384 Kč Cena s dph
AKCE doprava zdarmaPlatí u objednávek nad 1500Kč
Odešleme do 7 dnů
Počet ks:
EAN: 687471221488
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448
miniaturní nástrojový mikrofon

Miniaturní nástrojový mikrofon pro snímání flétny a pikoly.


Tento kondenzátorový mikrofon je vhodný jak pro kabelové, tak i bezdrátové aplikace. ADX10-FL je miniaturní kondenzátorový mikrofon určený pro připojení k vřeteníku na flétnu. Je známý pro svou čistotu, odolnost proti zpětné vazbě a snadné ovládání. ADX10-FLP má schopnost přesně zachytit a reprodukovat zvuk flétny. ADX10-FLP má kardioidní směrovou charakteristiku, pomáhá izolovat ruchy z jiných nástrojů na jevišti. ADX10-FLP je určen speciálně pro použití s flétnou. Balení obsahuje klip, který se nasazuje k vřeteníku na flétnu a je ukončen kabelem 2m dlouhým a konektorem mini XLR-F. Pro napájení je součástí adaptér APS-911. Lze  též připojit do RAD360BP pro bezdrátové aplikace.


Použití: flétna, pikola


Specifikace:


typ: pre-polarizovaný kondenzátor


směrová charakteristika: kardioidní


frekvenční rozsah: 50Hz - 18kHz


impedance: 800 Ohm


citlivost: @ 1k 4,5 mV / Pa

Odkaz na stránky výrobce Audix

Něco o výrobci:
Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. Jako první například přišla s mikrofony specializovanými pro snímání bicích nástrojů a technologický náskok si udržuje dodnes.

S mikrofony Audix semůžeme setkat na mnoha světových pódiích, vždyť firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Kittie, Offspring, Pearl Jam, Red Hot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech hudební stanice MTV.

Možnosti doručení po ČR | Více informací o doručení zde
AKCE Léto 2025 - doprava zdarma u objednávek nad 1500Kč
Osobní odběr (prodejna Ostrava - Poruba)ZDARMA
Zboží si můžete bezplatně vyzvednout na prodejně Muzikant.cz v Ostravě-Porubě
Obchod poblížDopravné a balné 60 Kč + Platba na dobírku 30Kč
Výdejní místo Zásilkovna.czDopravné a balné 150 Kč + Platba na dobírku 30Kč
Česká pošta (Balík do ruky)Dopravné a balné 90 Kč + Platba na dobírku 30Kč
GLS KurýrDopravné a balné 85 Kč + Platba na dobírku 20Kč
Výdejní místo Balíkovna.czDopravné a balné 60 Kč + Platba na dobírku 30Kč

Zboží můžete zaplatit :

Prodejna Ostrava-Poruba otevřena
Dnes: 9:00-18:00
Skrýt