Nákupní košík
0
 

BEHRINGER QX 1222 USB - mixpult se 4 mono a 4 stereo vstupy, dig.efekty KLARK TEKNIK FX

 
BEHRINGER QX 1222 USB
 
 
BEHRINGER QX 1222 USB
 
(s DPH)

7 159 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce BEHRINGER


Profesionální mixážní pult

 

 • 6 mono vstupů
 •  3-pásmový EQ typu "British"
 •  každý mikrofonní vstup je vybavený „jednoknoflíkovým“ kompresorem,
 • 4 stereo vstupy
 • 3-pásmový EQ typu "British",
 • efektový procesor KLARK TEKNIK s 32 efekty (možnost nastavení parametrů),
 • příprava pro až dvě bezdrátové sady (ULM200USB),
 • fantomové napájení s nezávislým spínačem,
 • AUX + FX AUX,
 • 4x insert,
 • na výstupu 7-pásmový grafický ekvalizer s funkcí FBQ (detekce zpětné vazby),
 • monitor výstup (L/R),
 • USB,
 • sluchátkový výstup,
 • další vstup (RCA) přiřaditelný do sluchátek nebo do hlavního výstupu,
 • interní napájecí zdroj.

S miliony věrných a šťastných zákazníků okupují mixážní pulty BEHRINGER XENYX samy přední pozici ve své třídě. Protože je nová generace USB mixážních pultů XENYX řady Q vybavena prémiovými mikrofonovými předzesilovači a rozsáhlými funkcemi běžně vyhrazenými pro drahé konzoly, dokáže zvládnout vaše živá vystoupení a nabídnout moderní nástroje pro pořizování úžasných nahrávek v profesionální kvalitě. Vybrané modely jsou vybaveny specializovanou, „bezdrátovou“ možností integrace našich nových USB mikrofonů řady ULM, takže jsou prvními svého druhu v tomto odvětví. Společně se svými vestavěnými USB/audio rozhraními. „jednoknoflíkovými“ mono kanálovými kompresory a efektovými enginy KLARK TEKNIK (k dispozici pro vybrané modely) jsou USB přístroje XENYX řady Q vybaveny veškerým softwarem pro nahrávání a úpravy, který budete potřebovat k tomu, abyste svůj počítač přeměnili na kompletně vybavené, vysoce výkonné nahrávací studio.


EFEKTY KLARK TEKNIK na všech modelech QX

Nic nepřidá třešinku na dortu živého nebo nahraného vystoupení tak jako opravdu dobré efekty, takže jsme vybavili vybranou skupinu těchto mixážních pultů jedním z nejlepších efektových enginů v odvětví. Tyto špičkové efektové procesory navržené světově známým konstrukčním týmem KLARK TEKNIK obsahují 32 studiových přednastavení s dvojitě adresovatelnými parametry, funkcí Tap a pamětí pro uživatelská nastavení parametrů. Tyto efekty jsou doplněny o vlastní měřič hladiny a poskytují celou řadu možností vylepšení, od příjemného a jemného zvuku po zcela divoký!

 


Připraveno pro bezdrátové připojení

Mixážní pulty QX1204USB – QX2442USB jsou připraveny k bezdrátovému připojení rovnou z krabice. Náš nový ULTRALINK ULM200USB (prodává se samostatně) je vybaven dvěma vysoce kvalitními 2,4GHz bezdrátovými mikrofony a speciálním 2kanálovým hardwarovým klíčem přijímače, který se připojuje přímo do určeného vstupního portu na horní straně mixážního pultu. Tato průkopnická technologie umožňuje bezproblémové bezdrátové připojení, které je snazší a cenově dostupnější než kdykoliv před tím.


Co je to kompresor?

Zeptejte se profesionálních zvukařů, jaká jsou jejich nejoblíbenější externí zařízení pro zpracování zvuku, a odpověď bude takřka vždy stejná – zařízení pro dynamickou kompresi. Co je to komprese? Jsme rádi, že se ptáte. Komprese omezuje dynamický rozsah signálu, snižuje hladinu hlasitých zvuků a zesiluje tišší zvuky, aby bylo dosaženo vyváženého zvuku. Ovšem aplikace komprese je delikátním uměním, jehož zvládnutí je pro mnoho nováčků, a dokonce i středně pokročilých zvukařů, náročné. Naše „jednoknoflíková“ komprese je k dispozici pro všechny mono kanály a má snadné ovládání i pro začínající uživatele. Nyní můžete snadno zvolit perfektní množství komprese pro nástroje i vokály a vytvořit působivé důrazné a čisté mixy. Naše „jednoknoflíkové“ kompresory jsou v základní výbavě všech mixážních pultů XENYX Q řady USB.


Mikrofonové předzesilovače s vynikajícím zvukem

Všechny mixážní pulty XENYX mají jednu věc společnou; mikrofonové předzesilovače XENYX se skvělým zvukem a vysokým rozlišením audio výkonu. Tyto moderní mikrofonové předzesilovače jsou obrovským krokem v evoluci audio techniky — a s lehkostí si vedou dobře i v porovnání s drahými, specializovanými mikrofonovými předzesilovači. Předzesilovače XENYX nabízí ohromující dynamický rozsah 130 dB a šířku pásma od méně než 10 Hz až nad 200 kHz. Proto mixážní pulty XENYX poskytují tak transparentní, křišťálově čistý výkon, že byste si mohli myslet, že vám někdo vylepšil mikrofony, když jste se nedívali.


Příjemný britský ekvalizér

Britské konzoly ze šedesátých a sedmdesátých let změnily zvuk rokenrolu. Bez nich by nikdy nedošlo k „britské invazi“. Tyto legendární mixážní pulty brzy vzbuzovaly závist zvukařů a producentů po celém světě. Kanálový ekvalizér našich mixážních pultů XENYX vychází z úplně stejných obvodů, což vám umožňuje dodávat signál s neuvěřitelně vřelým a detailním muzikálním charakterem. I když budete tyto ekvalizéry používat nadměrně, snadno vám odpustí a nabídnou vám vynikající kvalitu zvuku.


Připraveno k nahrávání

Byly doby, kdy si nahrávání žádalo spoustu specializovaných zařízení, což znamenalo, že si hudebník musel koupit čas v nahrávacím studiu — a ten čas byl drahý! Ale moderní technologie zpřístupnila osobní nahrávání takřka všem, kdo mají k dispozici počítač. Ale jak dostanete všechnu tu hudbu, kterou máte v hlavě, do počítače? To je úkol pro mixážní pulty řady XENYX Q. Díky vestavěnému, obousměrnému stereo USB audio rozhraní je můžete připojit přímo k vašemu počítači PC nebo Mac pomocí jediného USB kabelu. Nyní může být jakýkoliv zdroj signálu připojený k mixážnímu pultu nahrán přímo na váš pevný disk. Což nás přivádí k softwaru...


A co takhle nějaký software zdarma!

Protože budete chtít využívat všech výhod potenciálu vašeho mixážního pultu XENYX řady QX k nahrávání, úpravám a podcastingu, na www.behringer.com naleznete spoustu softwaru ke stažení, který obsahuje Audacity (nejpopulárnější open source audio editor), Podifier, Juice, Podnova a Golden Ear (skvělý výběr softwaru pro podcasting). Zařízení můžete ke svému PC nebo Mac zapojit přímo z krabice! Získáte více než 100 virtuálních nástrojů a 50 efektových zásuvných modulů, které změní váš počítač v kompletní domácí nebo mobilní nahrávací studio.


XENYX QX1222USB

X1222USB je oproti předchůdcům vybaven šesti mono mikrofonovými vstupy. Tyto dva další kanály mohou být rovněž využívány pro stereo linková zařízení, jako jsou klávesy nebo zvukové moduly. QX1222USB vychází se souboru funkcí dvou předcházejících modelů a je vybaven kanálovými zásuvkami pro vstupy 1-4, stereo sedmipásmovým grafickým ekvalizérem, který lze přiřadit k hlavní nebo monitorovací sběrnici, a náš vlastní systém detekce zpětné vazby FBQ. Užívejte si volnosti funkce bezdrátového mikrofonu díky vestavěnému přijímacímu portu ULM. Mezi další funkce patří plnohodnotné zeslabovače pro MON a FX SEND, náš 3D stereo prostorový efekt XPQ (vytváří širší, vylepšený stereo obraz) a praktická funkce Voice Canceller pro odstranění vokálů z předem nahraných pásek a CD pro „rychlé karaoke“.


Vynikající hodnota

Bez ohledu na vaše požadavky týkající se nahrávání USB mixážní pulty BEHRINGER řady QX nabízí výkon a funkce, které posunou váš talent, a to za cenu, která vás jistě nadchne! Vyzkoušejte již dnes — máme tu jeden přesně pro vás!

počet vstupů celkem:
12
mono vstupy jack 6,3:4
mono vstupy XLR:4
stereo vstupy jack 6,3:4
korekce na jedné mono šavli:
basy , středy a výšky
Fantomové napájení:
ANO
korekce na jedné stereo šavli:basy, středy a výšky
tlačítko LOW CUT na šavli:
ANO
Insert vstupy na šavli:
ANO
počet AUXů na šavli:2
tlačítko SOLO na šavli:NE
výstupy mixu:2x XLR
Výstup TAPE OUT:
ANO
Vstup TAPE IN:
ANO
Digitální efekty:ANO
ostatní:Procesor KLARK TECHNIK
USB:
S USB

Odkaz na stránky výrobce BEHRINGER.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce BEHRINGERNěco o výrobci:
Společnost byla založena v roce 1989 v Německu. V současnosti podniká v 10 zemích a regionech po celém světě. S těmito aktivitami a mezinárodní sítí dodavatelů a prodejců se produkty značky BEHRINGER prodávají ve více než 125 zemích. BEHRINGER je přední světový konstruktér, výrobce a distributor profesionálního audiozařízení, hudebních nástrojů a souvisejících produktů. Společnost nabízí rozsáhlou kolekci produktů z mnoha kategorií určených pro široké spektrum koncových uživatelů, včetně profesionálů, institucí a amatérů, ale i pro veřejné a komerční využití.

Uli Behringer, který stojí v čele společnosti, jako její president říká:

„Už od doby, kdy jsem si v 15 letech postavil svůj první syntezátor, jsem chtěl vždycky vlastnit nejlepší zařízení. Začal jsem se naplno zabývat elektronikou a od svého otce, který je jaderným fyzikem, jsem převzal smysl pro detail. Byl to on, kdo navrhl a postavil první elektromagneticky ovládané píšťalové varhany na světě. Moje nadšení pro hudbu a klavír musí pocházet od mé matky, která je velmi hudebně zaměřena.

Společnost BEHRINGER je jedním z nejrychleji rostoucích podniků v odvětví audio. Za pouhých 10 let jsme zaujali vedoucí postavení ve vývoji a výrobě audiozařízení střední třídy, které se proslavily svou neuvěřitelnou cenou, snadným ovládáním a trvanlivostí.“

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :