Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

IK Multimedia iRig Mic Cast HD

kompaktní digital. mikrofon pro iOs/Android/Mac/Pc,2 kapsle,24bit/96kH

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
EAN: 8025813797031
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

iRig Mic Cast HD je velmi kompaktní a mobilní mikrofon kapesní velikosti pro záznam hlasu, navržený speciálně pro podcast, rozhovory, přednášky, hlasové poznámky, projevy a další. Využívá vlastní 24bit / 96kHz převodníky a poskytuje profesionální záznamový výstup.Volitelné přední / zadní / všesměrové nahráváníMagnetické uchycení k zařízení, funkční i s pouzdrem telefonuEliminace nežádoucích ruchů a šumu mimo osu pro bezhlučné nahrávání24bit / 96 kHz převodníky pro křišťálově čistý zvukDva pozlacené kondenzátorové mikrofonní kapsleSluchátkový výstup s přepínačem volby „přímý / zpracovaný“ signálPracuje prakticky se všemi aplikacemi pro audio a videoSoučástí balení kabely Lightning, Micro-USB a USB-C a protivětrná ochranaV dnešní éře sociálních sítí, kdy na nás ze všech stran vyskakují různé video obsahy, rozhovory, podcasty či sdílené živé vysílání, je důležité poskytovat skutečně profesionální zvukové výsledky, aby zapůsobili na cílovou skupinu diváků a posluchačů.S použitím iRig Mic Cast HD snadno vytvoříte poutavé video a audio s pouhým smartphonem nebo tabletem. iRig Mic Cast HD je mikrofon kapesní velikosti, který lze snadno připojit k vašemu mobilnímu zařízení a který vám poskytne hlasové nahrávky v profesionální kvalitě.

iRig Mic Cast HD umožňuje zaznamenat řeč v krystalicky čisté kvalitě pomocí mobilních zařízení iPhone, iPad nebo Android. Duální kondenzátorové pozlacené kapsle poskytují vynikající přesnost a detaily. 24bit/96 kHz AD převodníky zaručují prvotřídní kvalitu zvuku, takže si můžete být jisti, že zvukový výstup bude vždy znít výborně.

Inovativní design iRig Mic Cast HD vám pomocí přepínače umožňuje zvolit kardioidní směrovou charakteristiku (přední nebo zadní) nebo všesměrovou s potlačením nežádoucích ruchů mimo os mikrofonu, využitelnou třeba při natáčení interview. Vytvořte jasné a působivé nahrávky, ať už jste před objektivem, fotografujete objekt nebo vedete rozhovor.

Tento mikrofon s hmotností pouhých pár gramů bezpečně a za pár vteřin připojíte na požadované místo smartphonu díky inovativnímu magnetickému systému uchycení, a to i v případě, že je telefon v pouzdře. iRig Mic Cast HD funguje stejně dobře při orientaci telefonů / tabletů na výšku i na šířku.

iRig Mic Cast HD pracuje s jakoukoli aplikací, která nahrává zvuk, takže můžete natáčet videa na YouTube, tvořit video rozhovory, spouštět živé přenosy nebo klidně využívat pro Skype či FaceTime hovory. V každém případě, iRig Mic Cast HD vám poskytne výrazné zvukové zlepšení a to bez jakéhokoliv zpomalení výkonu vašeho zařízení či aplikace.
Vestavěný výstup na sluchátka lze použít k poslechu signálu v reálném čase, abyste si byli jisti, že nahráváte skvělý zvuk. Je kompatibilní i pro novější modely iPhonů bez konektoru pro sluchátka (nutno použít redukci Lightning / 3.5mm TRRS jack M).

Chcete-li začít hned po vybalení nahrávat, upravovat a sdílet svůj obsah přímo se svého zařízení pomocí iRig Mic Cast HD, stáhněte si zdarma iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) - snadno použitelnou a vysoce kvalitní aplikaci pro zvuk a video.

Bez ohledu na to, kam se chystáte, iRig Mic Cast HD je díky své snadné přenositelnosti a minimální váze ideálním společníkem na cestách a přiložená protivětrná ochrana zajistí spolehlivý výsledek i při natáčení v exteriérech. Nejlepší ze všeho je, že nepotřebuje žádné napájení!   

Odkaz na stránky výrobce IK MULTIMEDIA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce IK MULTIMEDIA

Něco o výrobci:
Italská firma zabývající se zejména oblastí audio software a produkcí zvukových vzorků. Působí na trhu přibližně od roku 1996, kdy přišla s novou generací hudebního software a od té doby získala již mnoho zkušeností v oboru a má ve světě velmi dobrý ohlas.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :