Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

KORG Pa 4X 76

aranžérský keyboard

Odešleme zítra
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

KORG

Pa4X PROFESSIONAL ARRANGER

Vyberte si toho správného pomocníka, který vám pomůže dosáhnout špičkových hudebních výsledků.

KORG se už po dekády na hudebním poli plně věnuje vývoji inovativních technologií, což nejlépe dokladují jeho modely od legendárního Donca-matic až po celosvětově nejlepší hudební pracovní stanice současnosti. Vlajková loď značky, tedy model Pa4X Professional Arranger, pak v této tradici pokračuje a přináší řadu vylepšení v každém směru. Proto je také Pa4X Professional Arranger mnohem víc než jen keyboard. Je to vlastně kompletní kapela, kterou máte za zády, jsou to současně vaše doprovodné zpěvy nebo taky váš zvukový či efektový inženýr, zkrátka vše v jednom - a jsou vždy po ruce!

 

Pa4X je ideální nástroj pro komponování nebo nahrávání hudby, pod rukama hráče je to vskutku živoucí hudební organismus. A nikde jinde není špičkový zvuk a plynulé ovládání takovou prioritou jako tady. Skutečně každý detail byl u tohoto profesionálního arranger keyboardu přepracován a vylepšen, takže nový Pa4X nemá konkurenci. Zcela nový EDS-X (Enhanced Definition Synthesis - Expanded) zvukový engine nabídne nepřekonatelný realismus a neuvěřitelně detailní zvuky, využívaje k tomu masivní zásobu PCM dat, která je mimochodem 10 krát větší než u předchozích modelů. Exkluzivní technologie DNC (Defined Nuance Control) pak s dosud nebývalou přesností rozezvučí sólové nástroje. Výsledkem spolupráce se společnostmi Waves Audio a TC Helicon je bezchybné zpracování audio dat a profesionální vokální efekty. Plus tu samozřejmě najdete tuny nových zvuků, bicích sad anebo Stylů, které vám pomůžou realizovat se bez omezení v jakémkoliv hudebním žánru.

 

Hlavní vlastnosti:

Na výběr z 2 modelů se 76-klávesami nebo 61-klávesami.

Polovyvážená klaviatura s dotykovou citlivostí a aftertouch.

Elegantní, nadčasový hliníkový design.

Obrovský sedmipalcový kapacitní TouchView™ displej.

Jednoduché uspořádání ovládacích prvků a intuitivní přepracované grafické rozhraní

Nový EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) zvukový engine

Vylepšená realističnost a křišťálová čistota zvuků.

Masivní interní ROM paměť s rozšířenou PCM databází.

Plus až 400* MB uživatelských PCM dat

Více než 1,500 zvuků* včetně GM a XG setů.

512 uživatelských zvuků a 128 uživatelských bicích sad s plnou možností editace.

Digital Drawbar Organ zvukový engine.

DNC (Defined Nuance Control):

Tři přepínače s přiřaditelnou funkcí

Čtyřcestný joystick.

Ribbon controller

Kompletní funkce pro nahrávání a editaci samplů.

Import audio zvukových křivek všech nejrozšířenějších formátů Wav, Aiff a SoundFont™.

Více než 500* továrních Stylů obsahujících různé možnosti pro Intro, Ending, Fill, Count-in a Break.

4 Keyboard sety a 4 Pady na každý Styl.

13 Interních uživatelských bank a 13 Direct uživatelských bank pozic pro neomezené ukládání

Guitar Mode 2 režim pro ještě realističtější kytarové party.

Chord Sequencer funkce v režimu Style Play dokáže nahrát jakýkoliv akordický rozvoj.

Chord Sequence lze ukládat v každém ze Stylů nebo na pozice v SongBook databázi.

Search funkce pro rychlé vyhledávání potřebných dat.

Nová možnost konvertovat standardní MidiFile soubory na Styl.

Keyboard Set Library obsahuje kolekci nejlepších zvuků, připravených k okamžité hře

Keyboard Sety lze vyvolat dokonce z Direct pozice.

Vícenásobné efektové procesory - 142* typů efektů:

4 Insert a 3 Master efekty pro doprovodné (accompaniment) stopy.

1 Insert a 2 Master efekty pro Keyboard stopy.

Waves MAXXAUDIO Mastering Suite:

MaxxEQ™, MaxxBass™, MaxxTreble™, MaxxStereo™, MaxxVolume™

TC Helicon® Vocal Processing:

Four-part Harmonizer, Double, µMod, Reverb, Delay, Filter, HardTune, Pitch Correction plus Compressor, EQ, Gate (Adaptive Mic Setting u Mic vstupu).

Dvojitý MP3/MIDI file přehrávač s možností nahrávání, X-Fader a Vocal Remover.

Score, Chords, a Lyric displej.

Kompatibilní s většinou formátů zobrazení textů písní, včetně grafických (+G) pro MP3.

Texty písní lze zobrazit v jejich původním jazyce (mimo orientálních a arabských jazyků).

Rozšířená kompatibilita pro GM a XG skladby.

Plně programovatelná SongBook databáze využívající Styly, SMF, Karaoke, a MP3

Okamžité vyvolání jakéhokoliv nastavení skladby.

Uživatelem definovatelné Set Listy, přiřaditelné tlačítkům na čelním panelu.

Možnost filtrování

Rozšířená multi jazyková znaková sada.

Interní pevný disk

Pa4X 76: standard.

Pa4X 61: volitelné rozšíření.

Slot na MicroSD karty (karta není součástí balení) umožňuje ukládání a zálohu dat.

Volitelný PaAS ozvučný systém - umožňuje připojit k nástroji reproduktory bez kabelů nebo napájení.

 

*Předběžné specifikace, mohou se ještě změnit.

 

 

Pa4X Professional Arranger

Aranžér keyboardy zn. KORG, počínaje původním SAS-20; přes i, iS a iX série až po vysoce oceňovanou Pa sérii, používají stovky tisíc profesionálních muzikantů po celém světě. Pa4X se tedy pyšní bohatou historií, kterou doplňuje o zcela nové technologie a progresivní myšlenky, převzaté od špičkových hudebních profesionálů. Výsledkem je kombinace nekompromisní zvukové kvality, intuitivního ovládání a inovativních funkcí - to vše zabaleno v moderním, odolném a přitom stylovém hliníkovém nástroji.

 

Parádní zvuk

 

Pa4X se spoléhá na vylepšený KORG EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) zvukový engine a hned od začátku k okamžitému hraní nabídne více než 1.500* zvuků. Tato realistická kolekce obsahuje nespočetné množství zvuků klasických a moderních keyboardů, elektronických a akustických nástrojů nejrůznějších žánrů od techna až po folk. Mezi těmito zvuky najdete třeba i

nové multi layer stereo koncertní piano (včetně rezonance damper pedálu), plus třeba zvuky elektrických pian převzaté z vyhlášeného piana KORG SV-1. Nový Pa4X byl dále vybaven také četnými dechovými nástroji, smyčci nebo basy - včetně akustických a elektrických kytar. Jednotlivé zvuky byly pečlivě nahrávány za pomoci nejmodernějších metod, tak aby následně reprodukovaný zvuk byl přesný do nejmenších detailů.

Pomocí ovládacích prvků, jako jsou tři přepínače s přiřaditelnou funkcí nebo čtyřcestný joystick, lze za přispění pokročilé technologie DNC (Defined Nuance Control) reprodukovat veškeré, i ty nejdrobnější nuance při artikulaci tónu akustických nástrojů a vytvářet tak ultrarealistická, expresivní vystoupení - to vše přitom třeba i v reálném čase. Oživte svá sóla třeba nezaměnitelným saxofonem, trumpetou nebo klarinetem; autentičtější pak bude díky této technologii třeba taky pizzicato v sekci smyčcových nástrojů apod.

Více než 90* autentických bicích sad - včetně Ambient Drum - vdechne život každé rytmické pasáži; funkce Drum Family Easy Editing přitom nabízí komplexní kontrolu hlasitosti, výšky tónu, EQ, a jiných parametrů. Dalších 400 MB* uživatelské paměti umožňuje rychle a snadno doplňovat nové zvuky nebo využívat KORG, WAV, AIFF, a SoundFont™ formáty. U Pa4X si navíc můžete vychutnat také zcela komplexní možnosti nahrávání a editace samplů.

 

Plynulé ovládání; intuitivní design; fantastický feel

 

Obě nabízené verze, tedy Pa4X 76 a Pa4X 61, jsou vybaveny zcela přirozenou, polovyváženou klaviaturou s dynamikou a aftertouch. Dotykovou citlivost (dynamiku) přitom lze nastavit podle herní techniky a dalších potřeb každého hráče - ať už jde o začínajícího muzikanta nebo náročného profesionála.

Hlavní panel byl optimalizován tak, aby veškeré ovládací prvky byly umístěny zcela ergonomicky a jejich ovládání tak bylo maximálně intuitivní a přehledné. Velký, jasně podsvícený a zcela nový kapacitní TouchView displej se může pochlubit přepracovaným grafickým rozhraním, které je ještě lépe čitelné i v horších světelných podmínkách. Celou obrazovku lze přitom naklonit dopředu či zpátky tak, abyste v každé situaci dosáhli ideálního pozorovacího úhlu! Potřebujete najít tu skladbu, Styl nebo soubor, který chcete použít? Víceúčelová funkce vyhledávání Search jej najde za vás - a to rychle! Styly a Keyboard Sety lze načíst přímo z USB disku - není potřeba tato data ukládat do vnitřní paměti nástroje.

Pro ty, kteří hledají řešení „vše v jednom“ neboli all-in-one, je tu volitelné příslušenství ve formě PaAS Speaker System. Tento jednoduše použitelný doplněk umožňuje vychutnat si spektakulární zvuk nástroje jak doma, tak venku při vystoupeních. Jedná se o ozvučný systém se dvěma zesilovači a pěti reproduktory, který se přikládá přímo k vaší Pa4X. Nejlepší na tom ale je, že instalace tohoto dodatečného ozvučení je otázkou pár vteřin, nepotřebujete k ní žádné nástroje, kabely ani napájení.

 

Je to stylové

 

Každý Styl je vlastně kompletní hudební prostředí, určené k přehrávání konkrétního hudebního žánru – a v Pa4X najdete více než 500* těchto Stylů. Vyzkoušejte si hru s těmito styly, které pokrývají nejrůznější hudební žánry od minulosti až po nejžhavější současnost. Tyto styly byly vytvořeny mezinárodním týmem hudebních profesionálů tak, aby mohly nabídnout nebývalé herní zážitky. V nabídce jsou zcela nové Styly, zatímco mnoho stávajících bylo přepracováno či doplněno novými zvuky, vylepšenými efekty nebo upraveným smixováním zvuků. Vedle bicích, perkusí a basů může každý ze Stylů dále nabídnout instrumentální party, které se rozvíjí podle vašich akordů nebo vokálů, případně také tempo. V režimu Guitar Mode 2 jsou kytarové stopy jednotlivých Stylů mnohem autentičtější než kdy dřív. Navíc každý ze Stylů lze rozšířit pomocí čtyř Padů. Každý Pad přitom může obsáhnout jednorázový nebo opakovaný riff, perkusní part, akcentované tóny nebo dokonce zvukový efekt. Do těchto Padů si navíc můžete přímo naprogramovat vlastní riffy a fráze. A samozřejmě každý Styl je vybaven tradičním prvky, jako jsou Intro, Variation, Break, Fill-In, Endings - a to

dokonce s odčítáváním (count-in). Nadto lze vytvářet vlastní, zcela nové Styly, nebo upravovat ty které již existují.

Velmi užitečná funkce Chord Sequencer dokáže v režimu Style Play rychle nahrávat a zasmyčkovat (loop) vaše akordické postupy; to se hodí nejen při cvičení, ale můžete si tak uvolnit levou ruku při živém vystupování. Takto nahrané Chord Sequence lze navíc ukládat jako Styl nebo jako položku do databáze SongBook.

 

Ty nejnovější Styly kdykoliv po ruce!

 

Díky nové možnosti konvertovat SMF (Standard MIDI File) soubory na Styl si můžete jednoduše a rychle vytvářet styly z nejnovějších skladeb! Stačí jenom opatřit si příslušný Standard MIDI File soubor, nahrát ho do Pa4X a vestavěný konvertor ho rychle přemění na komplexní Styl, který už můžete ukládat a dál s ním pracovat kdykoliv podle potřeby. Tuto kombinaci nejmodernějších stylů s neuvěřitelnými zvuky KORG musí ocenit každý hudební fanda!

Efekty ve studiové kvalitě

 

KORG je vyhlášen svými efekty studiové kvality a Pa4X obsahuje skutečně to nejlepší z kolekce těchto efektů. U doprovodných (accompaniment) stop lze využívat 4 Insert a 3 Master efekty, zatímco pro real-time klávesové stopy použijete 1 Insert a 2 Master efekty. Na výběr je přes 140 typů efektů, včetně různých druhů reverbu, delay, vintage stomp box simulací, simulací zesilovačů nebo reproskříní, a mnoho dalšího. Každá ze stop dale nabízí EQ s možností nastavení pro Low, Mid a High, v režimu Song Play lze uložit uživatelskou EQ stopu - takže vaše skladby budou znít skvěle v každém akustickém prostředí. Finální efekty jsou výsledkem dlouhodobé spolupráce mezi značkou KORG a společností Waves Audio®, celosvětovým lídrem v oblasti studiových mastering efektů. Přiložená aplikace Waves MAXX AUDIO™ nabízí čistější a silnější zvuk, který tak snadno můžete přizpůsobit vašim potřebám nebo s její pomocí korigovat někdy problematická živá vystoupení.

 

TC Helicon® Voice Processor

Dlouholetá spolupráce mezi značkou KORG a světovou špičkou ve zpracování vokálů tj. společností TC Helicon®, pokračuje také u modelu Pa4X. Technologie TC Helicon Voice Processor zajišťuje, že zpracovávané vokály budou v nejvyšší možné zvukové kvalitě: k dispozici jsou až 4 realistické hlasy, všechny je přitom lze kontrolovat pomocí keyboard nebo MIDI eventů. Dostupné efekty pro vokál zahrnují také Double, µMod, Reverb, Delay, Filter, HardTune, Pitch Correction plus Compressor, EQ, Gate, apod. Na čelní panel byla přidána otočná tlačítka (3) a tlačítka (3) speciálně pro rychlé a snadné řízení nejdůležitějších parametrů Voice Processoru. Další exkluzivní funkcí je pak adaptivní nastavení vstupu mikrofonu, který tak monitoruje vstupní signál a automaticky koriguje parametry jako jsou Adaptive Gate, EQ, Compression a the De-Esser tak, aby pořizované vokály byly čisté a ve studiové kvalitě. Stačí jenom zapnout váš mikrofon na symetrický XLR vstup (podporuje phantom power) a Pa4X už udělá ten zbytek!

 

XDS Dual Player/Recorder

 

Duální přehrávač a rekordér neboli XDS Dual Player & Recorder je vybaven crossfade táhlem, které slibuje nekonečnou zábavu a možnosti editace záznamů; zatímco jeden přehráváte, můžete druhý nahrát a pak je smíchat navzájem - nebo třeba vytvářet playlisty pro automatický playback. Současně lze přehrávat dva různé MP3 nebo MIDI soubory. MIDI soubory a dokonce také MP3 soubory lze transponovat, zpomalovat či zrychlovat. Za pomocí funkce Marker se můžete okamžitě přesouvat na předem určená místa ve skladbě nebo vytvářet smyčky. Podporován je “MP3+G” (také

známý jako MP3+Graphics) formát a další oblíbené formáty zobrazování textů písní. Tato funkce také umožňuje zobrazovat příslušené texty a grafiku během přehrávání MP3 souborů buď na displeji, nebo na externím monitoru (případně obojí současně). Prostřednictvím funkce Vocal Remover lze z přehrávaných MP3 souborů „odstranit zpěv“ - ideální pro karaoke! 16-stopý rekordér nabízí sofistikované možnosti sekvencování a editace, stejně jako rychlou a snadnou tvorbu skladeb díky Backing Sequence a Stylům. Pa4X umí nahrát celé vaše živé vystoupení, můžete na něm přehrávat skladby, hrát na klávesy, zpívat spolu s přehráváním skladeb, a to vše přitom nahrát a následně uložit jako MP3 soubor. Tento MP3 soubor pak lze znovu a znovu přehrávat a postupně k němu přidávat další klávesové stopy nebo zpěv, tedy postupně vrstvit skladbu technikou známou jako „sound on sound“. Za využití dat, ukládaných v MIDI souborech, může Pa4X zobrazit standardní notový zápis s názvy tónu a/nebo akordy, případně také texty písní nebo akordové značky. Tento sofistikovaný způsob zobrazení lze přitom využít jak na interním TouchView™ displeji, stejně tak ale i na externím video monitoru. Názvy akordů lze zobrazovat v angličtině nebo italštině.

Funkce SongBook

 

SongBook je plně programovatelná a snadno ovladatelná hudební databáze, kterou oceníte hlavně při živém vystupování. Každý záznam této databáze obsahuje veškerá nastavení, nezbytná pro hraní konkrétní skladby. Do SongBook lze také ukládat a následně zpřístupnit potřebné Styly, MIDI soubory nebo MP3 skladby, okamžitě si v ní naopak vyvoláte potřebné nastavení jako je třeba název skladby, žánr, označení umělce, zvuky, ztlumené stopy, FX nastavení, 4 keyboard sety, 4 pady, TC Helicon® presety a mnoho, mnoho dalšího. Všechno, co potřebujete k bezvadnému přehrání té které skladby, najdete právě v databázi SongBook. Jedná se přitom opět o další exkluzivní funkci, pouze u značky KORG. Vylepšený filtr umožňuje kombinované vyhledávání, tedy například můžete hledat skladbu obsahující v názvu slovo „love“ a současně hledání omezit jen na žánr „ballad“. SongBook dále nabízí přepracovanou funkci Set List s praktickým tlačítkem na čelním panelu pro okamžité vyvolávání při živých vystoupeních. Pomocí SongBook Editoru můžete na svém počítači (s OS Windows) jednoduše a přehledně zobrazit, vytvářet nebo editovat jednotlivé záznamy funkce SongBook a dále také Set Listy. Databázi lze navíc synchronizovat s iOS a Android tablety (k tomu je nicméně zapotřebí speciální softwarové aplikace).

 

Konektivita, ukládání dat a updatování

 

Vedle výstupů Main Left a Right disponuje nový Pa4X dalšími dvěma výstupy s přiřaditelnou funkcí. To se může hodit například pro izolování konkrétního partu nebo pro výstup na externí mixér. Výstup na sluchátka je kvůli pohodlnějšímu přístupu umístěn nahoře na čelním panelu. Pro vstup mikrofonu je využit XLR konektor s podporou phantom power. Jako vstupy nabízí Pa4X pár symetrických 1/4" vstupů (Line 1) a stereo 1/8" jack (Line 2), využitelné pro připojení smartphonů, mobilních zařízení apod. K dispozici jsou dále konektory MIDI In, Out, a Thru, stejně jako USB (Device) port. Kompozitní RCA video output umožňuje snadné přenesení údajů z displeje na externí monitor.

Pa4X 76 obsahuje interní pevný disk (u varianty Pa4X 61 se jedná o volitelné rozšíření), takže veškerá vaše data máte vždycky po ruce. Na zadním panelu je dále umístěn velmi praktický slot (s ochranným plastovým krytem) na micro SD karty, který můžete využít k přenosu, ukládání a/nebo zálohování dat. Pomocí dvou USB Host portů - jeden na čelním panelu, druhý na zadním panelu - lze jednoduše přehrávat Styly, MIDI soubory nebo MP3 soubory přímo z připojeného USB disku, případně také do budoucna provádět aktualizace systému.

 

 

Specifikace

Klaviatura

Pa4X 61: 61 kláves (C2 – C7)

Pa4X 76: 76 kláves (E1 – G7)

polovyvážené klávesy s Velocity a Aftertouch

Systém

Upgradovatelný operační systém

Multitasking, funkce nahrávání během hry

Zvukový generátor

EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded)

Filtry s rezonancí – třípásmový EQ pro každou stopu

Polyfonie

128 hlasů, 128 oscilátorů

Efekty

Accompaniment/Song:

4 Insert efekty; 3 Master efekty (142* typů)

Keyboard Track

1 Insert efekt; 2 Master efekty (142* typů)

Final Mastering efekty:

Waves Audio Ltd. MAXX Suite:

včetně MaxxEQ™, MaxxBass™, MaxxTreble™, MaxxStereo™, MaxxVolume™

Voice Processor technologie od TC Helicon®

Four-part Harmonizer, Double, µMod, Reverb, Delay, Filter, HardTune, Pitch Correction;

plus Compressor, EQ, Gate (adaptivní nastavení mikrofonu u Mic vstupu)

Zvuky / bicí sady

Tovární:

více než 1,500 továrních zvuků* včetně nového multilayer Stereo Piano s damper/body rezonancí, sady GM/XG zvuků a více než 90 bicích sad* včetně Ambient Drums

Uživatelská oblast:

512 zvuků, 128 bicích sad

Digital Drawbar:

9 Footage, Percussion, Key On/Off, Leakage (sekce efektů zahrnuje rotary speaker)

Defined Nuance Control (DNC) Technology

Natural Ambience Drums Sound

Plná editace Zvuků/bicích sad

Uživatelská PCM RAM paměť: 400 MB*

Samplování

Load - KORG, Wav, AIFF a SoundFont™ formáty

Save - KORG, Wav a AIFF formáty

Funkce Edit, Time Slice, Sampling

Styly

Více než 500* přednastavených Stylů, plně konfigurovatelných.

1.872 pozic včetně User bank a Direct funkce.

Osm Style stop, 4 Keyboard Sety, 4 Pady a jeden Style Setting na každý Style

Guitar Mode 2, Parallel a Fixed NTT

Style Record se Step Record, Track a Event Edit funkcí

Style prvky: 3 Intro, 4 Variation, 4 Fill, Break, 3 Ending, Synchro Start, Synchro Stop, Tap

Tempo/Reset, Bass Inversion, Auto Fill, Manual Bass, Memory, Accompaniment Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Designation, Style to KBD Set Mode

Chord Sequencer

Chord Sequence recorder v režimu Style Play

Chord Sequence lze uložit do Style nebo SongBook

Editační funkce: delete, kopírování ze Style/SongBook, import/export z/do SMF

Keyboard Set Library

uložení nastavení pro keyboard track

1,584 pozic včetně User bank a Direct funkce

“My Setting” speciálně pro Keyboard Set

Song Play

Patentovaný XDS Crossfade Dual Sequencer Player s ovládáním X-Fader Balance

podporované formáty: MID, KAR, MP3 + lyrics, MP3+G

2 přehrávače s vlastním Select, Start/Stop, Home, Rewind a Fast Forward

Lyrics, Score, a Chord data lze zobrazit na displeji nebo externím video monitoru

Markers s funkcí Add, Delete, Edit a Loop

Jukebox funkce

MP3 Player / Recorder

dvojitý MP3 Player a MP3 Recorder

Transpose (+6/-5 půltónů)

Tempo change (±30%)

Advanced Vocal Remover

nahrávání MP3 souborů včetně Stylů, SMF, MP3, Keyboard Tracks, Pads, Microphone a efektů

Sekvencer

Quick Record (Backing Sequence), Multitrack a Step Record funkce -

plně vybavený sekvencer, 16 stop, až 200,000 záznamů, SMF nativní formát

SongBook

plně programovatelná hudební databáze zahrnující Styly, SMF, Karaoke, MP3 s automatickou volbou Style Play a Song Play režimu

uživatelem definovatelné Set Listy

Filtering a Ordering funkce

Kompatibilita

"i-Series" modely: Styly

“Pa-Series” modely: Styly, Performance, Program/Sound, Song, SongBook, Pad

Pady

4 Assignable Pady + Stop tlačítko - Pad Record funkce

Obecné ovládací prvky

Master Volume; Fade In/Out; Keyboard-Acc/Song Balance Volume; Ensemble; Octave Transpose; Master Transpose; Quarter Tone a Arabic Scale uloženy v paměti v rámci Keyboard Sets; Joystick (pitch + modulation); Ribbon; Mic Volume; Harmony/Double; Delay/Reverb; Mic Preset; Mic On/Off; Harmony On/Off; Double On/Off; 8 Assignable Sliders; Slider Mode; MP3 Volume; 3 Assignable Switches; Tempo +/-; Tempo Lock; Metronome On/Off; Dial; Up/+; Down/-; Search; Shift; Chord Scan (Lower, Upper); Split; Keyboard Tracks Sound Select a On/Off; Record

Kontrolní vstupy

Damper pedál (možno dokoupit DS-1H pedal s podporou half-pedaling)

pedál/přepínač s přiřaditelnou funkcí

EC5 multiswitch pedál

Mic/Line vstupy

Mic: combo XLR symetrický s kontrolou Gain a Phantom Power

Line 1: Left/Right Jack (1/4") Line Input, symetriclý

Line 2: Stereo Mini-jack (1/8") Line Input, nesymetrický

Výstupy

Audio výstup: Left/Right, Out 1, Out 2; (1/4" TRS) balancovaný

Headphone Output x 1 (výstup na sluchátka - na čelním panelu)

Video Out x 1, RCA typ

MIDI

IN, OUT, THRU standard MIDI konektory

USB to MIDI přes USB Device port

8 uživatelem nastavitelných MIDI Setupů

USB

Typ A (Host) x 2 (vpředu/vzadu)

Typ B (Device) x 1 (vzadu)

2.0 Hi-Speed propojení

Ukládání dat

Pevný disk:

Pa4X 76 (standard)

Pa4X 61 (volitelné rozšíření – vyžaduje Hard Disk Installation Kit HDIK-3)

Micro SD karta: (karta není součástí dodávky)

Slot na zadním panelu, včetně plastového krytu

USB Flash disk: (disk není součástí dodávky)

1 port na čelním panelu

1 port na zadním panelu

Displej

7” palcový kapacitní barevný dotykový TouchView™ TFT displej

Hodiny

Interní systémový čas

Napájení

100-240 Voltů, 50/60 Hz

< 0.5 Watt v režimu standby / 16 Watt normal / 38 Watt po připojení PaAS

Rozměry (bez notového stojánku)*

Pa4X-61: 980 x 364,4 x 125,56 mm (displej zcela sklopen)

Pa4X-61: 980 x 364.4 x 207,43 mm (displej zcela zvednut)

Pa4X-76: 1.192 x 364.4 x 125,56 mm (displej zcela sklopen)

Pa4X-76: 1.192 x 364.4 x 207,43 mm (displej zcela zvednut)

Hmotnost*

Pa4X-61: 13.9 kg

Pa4X-76: 16.3 kg

Dodávané příslušenství

AC napájecí kabel, notový stojánek, uživatelská příručka

DVD-ROM: obsahuje uživatelskou příručku ve formátu pdf, Video Manual, a KORG USB-MIDI driver

Volitelné příslušenství

PaAS Amplification System – ozvučný systém

ST-SV1 Keyboard Stand – klávesový stojan

HDIK-3 Hard Disk Installation Kit (instalační sada harddisku, pouze pro model s 61 klávesami)

EC-5 Multiswitch Pedal – multiswitch pedál

EXP-2 Foot Controller – nožní kontroler

XVP-10 Expression/Volume Pedal – expression/volume pedál

DS-1H Damper Pedal (podporuje half-pedaling)

PS-1 Pedal Switch (pedálový přepínač)

PS-3 Pedal Switch (pedálový přepínač)

 

* Předběžné technické specifikace. Výsledný vzhled a technické parametry se mohou změnit.

 


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :