Nákupní košík
0
 

PRESONUS ADL 700 - lampový preamp/kompresor/EQ

 
PRESONUS ADL 700
 
 
PRESONUS ADL 700
 
(s DPH)

42 190 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Lampový zvuk, vynikající kvalita

ADL 700
je jednokanálový lampový channel strip, který kombinuje high-end Class A lampový předzesilovač s plně variabilním FET kompresorem a čtyřpásmovým semi-parametrickým ekvalizérem.

ADL 700 představuje jednokanálovou verzi ceněného dvoukanálového předzesilovače ADL 600, který navrhl známý návrhář lampových obvodů - Anthony DeMaria. PreSonus a DeMaria se spojili, aby vytvořili charakteristickou třídu A a diskrétní design. Zahrnuje dvě 6922, jednu 12AT7 a dvě 6922 elektronky na kanál, pracující s ± 300V napájením pro maximální headroom a vynikající tón. Konstrukce s dvojitým transformátorem zajišťuje nízký šum. Díky tomu je ADL 700 lampový předzesilovač s minimálním šumem a velkým, teplým, hladkým, čistým a lampově charakteristickým zvukem.

Tento channel strip má samostatný symetrický XLR mikrofonní vstup, symetrický XLR linkový vstup a ¼" TS nástrojové vstupy a jeden symetrický XLR výstup. Jak je zvykum u ADL série, signálový řetězec začíná přepínačem vstupu s výběrem vstupní impedanci mikrofonu. Tento přepínač umožňuje vybrat zdroj signálu a přesně jej nasměrovat do signálového řetězce, zcela nezávisle na ostatních dvou vstupech. K dispozivi jsou 4 různé impednace mikrofonního vstupu: 1500Ω, 900Ω, 300Ω, 150Ω. Snížení nebo zvýšení této impedance může vytvořit jemné zbarvení, což vám umožní získat širší škálu tonality bez použití EQ.

FET kompresor a semi-parametrický EQ byly zakázkově navrženy Robertem Creelem, otcem mnoha u Presonusu oblíbených analogových obvodů, včetně Xmax™ předzesilovačů. FET (Field Effect Transistor) kompresory používají tranzistory k emulaci triodového zvuku. Tento typ kompresoru obecně poskytuje rychlejší náběh a lepší opakovatelnost než optické kompresory, které se více vyskytují v channel stripech v této cenové třídě.

Kompresor nabízí planule nastavitelný attack, release, threshold, ratio, makeup gain a bypass. Je-li Threshold nastaven zcela vlevo do polohy ST, ostatní nastavení kompresoru je zablokováno a komprese je ovládána externě přes Stereo Link z druhého ADL 700.

Předzesilovač standardně nabízí 48V phantomové napájení, otočení polarity a -20 dB pad. Kromě toho poskytuje nastavení zesílení, nejprve pomocí 8-polohového otočného přepínače, který poskytuje 35 dB zisku v 5 dB krocích, následně pak plynule potenciometrem (± 30 dB) umožňuje provádět jemné úpravy nastavení předzesilovače 700 ADL.

K dispozici je také HP filtr (-12 dB/okt), jehož frekvenční práh lze nastavit na 20 Hz, 40 Hz, 80 Hz nebo 200 Hz, nebo lze úplně vypnout.

Čtyřpásmový semi-parametrický ekvalizér kombinuje izolované filtry a optimalizované nastavení Q, pro jednotlivá pásma, které poskytuje jemnější úpravu signál bez drsných artefaktů. Všechna pásma mají nastavení zisku (± 16 dB) a frekvence, s překrývajícími se frekvenčními rozsahy a pevným Q (0,6).

Analogový dvoufunkční VU metr umožňuje sledování výstupu a úroveň komprese. Přepínač -6 dB upravuje VU metr pro silné signály a hlavní potenciometr nastavuje celkovou výstupní úroveň -80 až 6 dB.

Díky své rozsáhlé sadě funkcí, ultra-nízkému šumu (-100dB S/N ratio), >73 dB zisku, rozšířené frekvenční odezvě 10 Hz - 45 kHz, a špičkovému zvuku, je ADL 700 vynikající kreativní nástroj pro seriózní nahrávací studia a hudebníky.


Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :