Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Roland TD-27KV Kit

sada elektronických bicích bez hardware

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Nový zvukový procesor TD-27 plný prvotřídních, přizpůsobitelných zvuků bubnů a činelů. Pokročilá digitální snímací technologie pozná každičkou nuanci vaší hry, rozměrné pady bubnů a činelů pak nabízejí výjimečný feeling zasazený do prostorného rozložení ve stylu akustických souprav.

 

Středně velká souprava V-Drums s prvotřídním zvukem

Zvukový modul TD-27 s pokročilou technologií Prismatic Sound Modeling odvozenou z vlajkové lodi TD-50
14” digitální snare a 18” ride činel s vysoce citlivým spouštěním pomocí vícerých snímačů pro nepřekonatelnou dynamiku a přesnou detekci pozice
Pady a činely s velkým průměrem nabízejí zážitek podobný hře na akustické nástroje
Vybubnujte celou škálu akustických zvuků s nově vyvinutou technologií PureAcoustic Ambience
Manuální rozhraní pro rychlý, snadný výběr bicích zvuků a jejich přizpůsobení
Import vlastních samplů ve formátu WAV z SD karty
Výstup pro stereo mix a dva nastavitelné výstupy pro nasměrování bicích zvuků do PA a mixeru
Integrované 28-kanálové USB rozhraní pro profesionální počítačovou hudební produkci
Tři dodatečné trigger vstupy pro snadné rozšíření soupravy
Vestavěné Bluetooth připojení pro hraní spolu s hudbou ze smartphonu nebo notebooku
Vestavěné funkce pro nácvik a rozvoj bubenických dovedností

Větší pady a činely


Mnohé elektronické bicí soupravy působí jinak než ty akustické, a to zejména kvůli menším padům a výšce. Souprava TD-27KV jde proti tomuto pravidlu a nabízí pady a činely s velkým průměrem, takže její prostorné rozložení bude každému bubeníkovi hned povědomé.  Ocelový virbl o rozměrech 14” x 4.3” a 10” tomy jsou vybavené legendárními vícevrstvými blanami Roland, které nabízejí nepřekonatelnou odezvu a nastavitelné napětí pro přirozený odraz. 12” hi-hat činely se uchycují na standardní stojany akustických hi-hatů, 18” ride činel a 12” a 13” crash činely se nasazují na robustní ramena pro skvělou reakci na paličku a autentické „zhoupnutí“.


14” digitální virbl a 18” digitální ride činel
Špičková technologie Roland použitá u padů vašemu zážitku s V-Drums přináší ještě hlubší realismus. Pady digitálního virblu a ride činelu se k modulu TD-27 připojují pomocí kabelů USB a spolu se zvukovým procesorem poskytují ten nejpřirozenější projev, díky kterému vaše dovednosti vyniknou do detailu. Díky vícerým snímačům a bleskurychlému zpracování získáváte úžasnou odezvu, která vám umožňuje používat reálnou techniku tím nejpřirozenějším způsobem. Jemné úhozy, rim shoty, cross stick, to vše je na snare bubnu precizně zaznamenáno a převedeno, ride činel pak nabízí širokou škálu tónů a možnost decentně zvuk ztišit přes tělo.


Ponořte se hlouběji s Prismatic Sound Modeling
Zvukový modul TD-27, odvozený z vlajkové lodi TD-50, je plný bicích, které ožívají stejně jako akustické nástroje. Na začátku stojí samply z těch nejlepších bubnů, perkusí a činelů – klasických i moderních – nahrané v prvotřídních studiích. Na ty je posléze aplikována jedinečná technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland, která jim vdechne život pomocí behaviorálního modelování pilovaného více než dvě dekády. Při úhozech na buben nebo činel nedochází jen ke spuštění uloženého zvuku – hrajete na plnohodnotný nástroj, který v každém aspektu reaguje stejně jako jeho akustický protějšek a po ruce tak máte nepřekonatelnou škálu zvuků.


Vytvořte a upravte si svou jedinečnou soupravu
U akustických bicích si vytváříte vlastní zvuk výměnou typu blan, úpravou ladění, tlumením, přizpůsobením napnutí struníku, výměnou kladívka u kopáku a tak dále. S modulem TD-27 je tohle všechno možné a můžete si tak vytvořit speciální soupravy pro jakoukoli situaci. Stačí úhozem vybrat pad a pak použít manuální ovládání a intuitivní editační nástroje k tvorbě zvuku podle libosti. Vaše úpravy se navíc automaticky ukládají, takže se vždy můžete soustředit jen na hraní. Nahrát si můžete dokonce i své vlastní samply, navrstvit je na interní zvuky, a získat tak ještě individuálnější soupravu.


Technologie PureAcoustic Ambience
Nová technologie PureAcoustic Ambience každou soupravu optimalizuje tak, aby při hře vytvořila neskutečně přirozené a podmanivé zvukové pole. Můžete zajít ještě dál a upravit pozici mikrofonu na každé soupravě a zapojit celkový zvuk díky nově vyvinuté simulaci overhead mikrofonů. A pokročilé vestavěné multiefekty a možnosti pro mixování představují výkon celé studiové konzole, jelikož máte pod kontrolou přechodné, parametrické ekvalizéry, kompresory, Reverb, Delay a mnohem víc.


Výkonné připojení na vystoupení i do studia
TD-27KV nabízí fantastický zvuk při živém vystoupení i při nahrávání, a to díky široké škále možností připojení. Modul TD-27 má stereo výstupy pro celkový zvuk a také dva přímé výstupy pro nasměrování kopáku, virblu nebo dalších zvuků k do konzole pro oddělené mixování. Ve studiu je pak díky vestavěnému USB audio rozhraní počítačová hudební produkce hračkou a nabízí až 28 zvukových kanálů přes jediný kabel. Přes USB a speciální rozhraní je podporován i standard MIDI, a můžete se tak připojit k dalším MIDI zařízením a spouštět zvuky v počítačových programech.


Rozšíření soupravy je hračka
S TD-27KV se nemusíte spokojit s neměnnou sestavou. Díky třem dodatečným trigger vstupům modulu TD-27 je snadné váš arzenál obohatit o pady tomů a činelů. Ať už máte jakékoli nápady, tyto trigger vstupy vám otevírají dveře k vaší vysněné bicí soupravě.


Bluetooth připojení a vestavěné výukové nástroje
S vestavěným Bluetooth připojením může modul bezdrátově streamovat zvuk z telefonu či notebooku, což je ideální pro hraní se sluchátky. Zahrát si můžete s oblíbenou písní nebo soupravu zkombinovat se zvukem z videolekce na YouTube. Vestavěné výukové funkce rozvíjejí vaše dovednosti a sledují váš pokrok, zatímco pokročilý metronom vylepšuje váš smysl pro rytmus. Svůj výkon si navíc můžete kdykoli nahrát, poslechnout a zjistit, na čem je ještě potřeba

Odkaz na stránky výrobce ROLAND

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLAND

Něco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :