Nákupní košík
0
 

ROLAND TD 4KP - kompletní sada bicích

 
(s DPH)

20 399 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Díky malým rozměrům a inovativnímu skládacímu designu, který umožňuje velmi rychlou a snadnou manipulaci skladování i přepravu, je sada TD-4KP V-Drums Portable ideální sadou pro hraní v malých prostorách.Výkonný zvukový modul TD-4 je vybaven širokou paletou výrazných, editovatelných zvuků a základními funkcemi pro cvičení, přičemž integrované pady poskytují přesvědčivý pocit a přirozenou hratelnost. TD-4KP je perfektní pro menší akce, zkoušky, nácvik ve studiu, do ložnice, do bytu, apod., jelikož kombinuje výkonnost a vlastnosti V-Drums s nedostižnou mobilitou a minimálním obsazením úložného prostoru.

 

Pověstný zvuk a kvalita V-Drums v ultra-přenosné mobilní sadě
Inovovaný systém poskládání pro rychlé složení, snadný transport a uložení
Zahrnuje Perkusní zvukový modul TD-4 nabitý množstvím výrazných zvuků, funkcemi Coach a Quick Record/Play, a dalšími
Celkem osm padů: kopák, virbl, 3 tomy, hi-hat, činely crash a ride ; Hi-Hat pedál FD-8 je rovněž přibalen
Pady virblu a tomu jsou vybaveny pružným gumovým povrchem pro přirozený pocit ze hry
Volitelné: na míru šitý přenosný obal (CB-TDP); síťovaný pad virblu (PDX-6 / PDX-8); montáž padu (MDH-12); balíček příslušenství (DAP-3X); koberec pod sadu (řady TDM)


Složit, sbalit a jít
TD-4KP je skutečně přenosný nástroj s inovovaným designem skládací rampy, která umožní transformovat sadu do překvapivě malého prostoru, pro přesun i uložení. Klouby jsou prolamovací – zvukový modul a bicí/činelové pady jsou připevněny k bytelné rampě. Veškeré komponenty rychle poskládáte natočením a/nebo složením, a to přímo v místě kolem rampy. Chcete-li znovu hrát, jednoduše vše rozložíte, nastavíte pady do správné polohy a jste připraveni pro hraní!

 

Pady s přirozenou odezvou pro expresivní hraní
TD-4KP má ve výbavě pad kopáku, virblu*, tři pady tomů, hi-hat pad a dva 10" činelové pady (crash a ride). Hi-Hat pedál FD-8 je rovněž přibalen. Díky pružnému gumovému povrchu jsou kompaktní 7.5" bicí pady citlivé, s přesnou odezvou a přirozeným pocitem hraní.

* pro hraní na ráfek a úhozy cross stick je nezbytný volitelný PDX-6 / PDX-8.

 

TD-4 Perkusní zvukový modul
Zvukový modul TD-4 je vybaven širokou paletou výrazných bicích a perkusních zvuků. Tyto zvuky lze snadno editovat, takže hráči si svou sadu snadno a rychle upraví. TD-4 je rovněž vybaven prostorovými efekty pro živé a dynamické hraní. Připravené funkce Coach a Quick Record/Quick Play jsou ideální pro efektivní cvičení, bubeníkům nabízí cennou zpětnou vazbu, takže jejich dovednosti se rychle zdokonalují.

 

Volitelný přenosný obal a další výbava
Volitelný kufr CB-TDP slouží pro rychlý a bezpečný převoz TD-4KP. Speciálně upravený kufr je perfektním doplňkem V-Drums Portable a zahrnuje popruh na rameno, odnímatelné kapsy pro pedály hi-hat a kopáku, plus příruční kapsy pro beatery, paličky a další příslušenství. Uživatel tak snadno vymění pad virblu za volitelný PDX-6 nebo PDX-8 V-Pad a MDH-12 Pad Mount se síťovanou blánou a možnostmi dvojitého triggeru.

 

Sedačku a šlapku nutno dokoupit

Související zboží:

Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :