Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

SAMSON Resolv SE6

studiový referenční monitor - cena za kus

Odešleme do 3 dnů
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje

Více informací: 800 888 448

Studiový monitor Samson SE6 vychází z úspěšného konceptu serie Resolv A. Při vývoji nové produktové řady SE byly v maximální možné míře zužitkovány nejnovější poznatky z vývoje reproduktorů. Nová řada SE se tak může pochlubit nejen novým moderním designem, ale taky přesnější a maximálně věrnou zvukovou reprodukcí.
 
Monitor Resolv SE6 je vybaven koncovým zesilovačem s výkonem 100W a elektronickou výhybkou, která zajišťuje optimální zvukovou vyváženost. Basový reproduktor s membránou tkanou z karbonových vláken poskytuje velice kompaktní, hutný a přitom konkrétní přenos basových frekvencí. Výškový reproduktor o rozměru 1,25“ má neodymový magnet a produkuje naprosto věrně a přirozeně celé spektrum vysokých frekvencí.
 
Monitor Resolv SE6 je mimo to ještě vybaven čtyřpolohovým přepínačem, kterým lze potlačit, nebo naopak zvýraznit výšky. To samozřejmě umožňuje velice jednoduše upravit reprodukci pro práci v nejrůznějších okolních prostředích. Samozřejmostí je  AV stínění, díky němuž může být monitor bez problémů používán v blízkosti CRT monitorů a ostatních citlivých elektronických zařízení.

 

SPECIFIKACE:

- 2-pásmový aktivní monitor pro nahrávací studia, post produkční a multimediální aplikace
- reproduktory: 1x 6" basový s tkanou membránou z karbonových vláken,1x 1,25“ „soft dome“ vysokotónový reproduktor z hedvábí s neodymovým magnetem
- 100W zesilovač
- aktivní výhybka
- frekvenční rozsah: 45Hz-27kHz
- 4 polohový přepínač citlivosti pro vysoké frekvence
- symetrické vstupy s konektorem Jack, nesymetrické RCA
- pevná MDF konstrukce poskytující maximální akustický tlak
- AV stítění pro použití v blízkosti monitorů

- výkon 70W
- cena za kus !