Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Yamaha DGX 660B

digitální piano se vstupem ma mikrofon v černém provedení

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Autorizovaný prodejce YAMAHA

 

Yamaha DGX-660 je digitální piano s klaviaturou Graded Hammer Standard s plným rozsahem a skvělou kvalitou zvuku, díky čemuž je to ideální nástroj jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší pianisty.

 

Avšak DGX-660 nabízí mnohem více, než jen typické piano, s novými způsoby výuky, tvorby a hraní hudby u vás doma nebo na pódiu.

 

Zkusit můžete režim Piano Room, kde naleznete výběr pian, které jsou ideální pro hraní různých typů a žánrů hudby. Můžete si také vybrat prostředí s typickým dozvukem, nebo dokonce změnit otevření víka klavíru!

 

Kromě úžasných akustických pian jsou zde stovky dalších zvuků různých nástrojů, ze kterých si můžete vybírat, spolu s více než 200 doprovodnými styly. S orchestrem na dosah ruky můžete vytvářet své vlastní hudební aranže s použitím vestavěného šestistopého nahrávání.

 

Můžete si také zazpívat díky mikrofonnímu vstupu, který dokáže obohatit váš hlas o řadu profesionálních efektů. Kromě toho je zde USB Audio rekordér umožňující nahrávat a přehrávat vaše vystoupení – včetně zpěvu.

 

Yamaha DGX-660 má vestavěné kvalitní ozvučení a lze ji připojit pomocí USB portu k počítači nebo iOS zařízení, kde můžete pak využít řadu dostupných úžasných Yamaha aplikací. Dokonce se můžete připojit bezdrátově s použitím volitelného UD-WL01 Wi-Fi adaptéru.

 

Součástí dodávky je odpovídající klávesový stojan a k dispozici je také volitelná pedálová jednotka se 3 pedály.

 

 • klaviatura 88 dynamických kláves Graded Hammer Standard (GHS) s povrchem ze syntetické slonoviny
 • zvukové jádro Pure CF; funkce Piano Room
 • 554 zvuků
 • 192hlasá polyfonie
 • 205 doprovodných stylů s funkcí Style Recommender
 • šestistopé nahrávání MIDI a USB-Audio nahrávání
 • nový vylepšený reverb a damper rezonance
 • DSP-efekty pro modelaci zvuků
 • Intelligent Acoustic Control
 • mikrofonní vstup s efekty
 • rozměry: 1397 x 146 x 445 mm (na stojanu 1399mm x 761mm a 445mm)
 • hmotnost: 21 kg
 • Barevné provedení: Black
 • Součástí balení je i klávesový stojan, nožní přepínač, notový stojan a adaptér.   

 

Volitelné příslušenství viz záložka související zboží:

 • pedálová jednotka LP-7A/LP-7AWH
 • pedál: FC3A

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHA

Něco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :